نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By farhad44
  • 2 Post By farhad44

موضوع: حافظه ی درونی و بیرونی دوربین w35

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض حافظه ی درونی و بیرونی دوربین w35

سلام دوستان .
    من یک دوربین w35 خریدم و این دوربین داری یک حافظه ی درونی است و یک حافظه ی بیرونی (رم) هم من خودم برایش تهیه كردم . حالا سوال من این است :
    1- چطور می توانم انتخاب كنم كه عكس هایی كه می گیرم در حافظه ی درونی ذخیره شود یا بیرونی ؟
    2- یكی از دوستانم هم كه از همین دوربین دارد تعدادی عكس در حافظه ی درونی آن دارد و ان عكس ها از داخا ال سی دی دوربین قابل مشاهده است . اما نمی تواند آنها را به كامپیوتر منتقل كند . گویا وقتی دوربین را به كامپیوتر متصل می كند اصلا درایوی نمی آید ؟ و حافظه درونی را نمی شناسد .
    با سپاس بی اندازه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: حافظه ی درونی و بیرونی دوربین w35

سلام . من دوباره دوربین خودم رو امتحان کردم ...مشکل از بقیه وسایلی بود که به "یو اس بی" نصب بودند . همه ی وسایل دیگه رو از "یو اس بی " درآوردم و کامپیوتر حافظه درونی دوربین رو شناخت ...اما فقط می شه عکس ها رو کپی کرد ولی نمی شه پاکشون کنی ... چه طور می تونم عکس ها رو پاک کنم ؟
    در ضمن آیا به نظر شما دوستم داره اشتباه می کنه یا ممکنه حرفش درست باشه و حافظهخ درونی دوربین اصلا قابل دسترسی نباشه ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

معمولا وقتی دوربین روی حافظه ی داخلی می نویسه كه مموری كارد داخل دوربین نباشه. به همین راحتی.

اگر می خواهید از مموری داخلی استفاده كنید ( چه رید و چه رایت) مموری استیك رو از دوربین خارج كنید.
    Super Oli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

معمولا وقتی دوربین روی حافظه ی داخلی می نویسه كه مموری كارد داخل دوربین نباشه. به همین راحتی.

اگر می خواهید از مموری داخلی استفاده كنید ( چه رید و چه رایت) مموری استیك رو از دوربین خارج كنید.

سلام دوست عزیز
    از جوابتون ممنونم .
    من هر کاری می کنم عکسهای داخل حافظه درونی توسط کامپیوتر پاک نمی شه . ویندوز پیغام می ده " حافظه در برابر نوشتن محافظت شده " .چه باید بکنم تا بتونم عکسهای حافظه درونی رو پاک کنم؟

در ضمن آیا در مارک سونی دوربینی هست که بنا به هر دلیلی حافظه درونیش قابل دسترس نباشه ؟آخه دوست من در مورد دوربین خودش این ادعا رو کرده

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط arash kamangir نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    از جوابتون ممنونم .
    من هر کاری می کنم عکسهای داخل حافظه درونی توسط کامپیوتر پاک نمی شه . ویندوز پیغام می ده " حافظه در برابر نوشتن محافظت شده " .چه باید بکنم تا بتونم عکسهای حافظه درونی رو پاک کنم؟

در ضمن آیا در مارک سونی دوربینی هست که بنا به هر دلیلی حافظه درونیش قابل دسترس نباشه ؟آخه دوست من در مورد دوربین خودش این ادعا رو کرده

مموري استيك رو خارج كنيد. بعد در منوهاي دوربينتان دنبال گزينه ي Format بگردید و مموری داخلی رو فرمت كنید.

من تا به حال دوربین عكاسی سونی نداشته ام شاید به جای فرمت باید دنبال كلماتی مثل Delete و Erase و .... بگردید .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام دوستان . از جوابهاتون ممنونم . اما اگه دقت می کردید سوال من دو قسمت داست . در مورد قسمت اول که راجع به دوربین خودم بود به جواب رسیدم . اما در مورد قسمت دوم که راجع به دوربین دوستم بود هنوز جواب نگرفتم .
    دیروز دوربینش به دستم رسید. وقتی حافظه "بیرونی" در میاوریم و دوربین رو به کابل متصل می کنیم هیچ درایوی اضافه نمی شه . انگار اصلا درایو حافظه درونی رو نمی شناسه . آیا دوربینی هست که حافظه درونیش قابل دسترس نباشه یا اینکه این دوربین خراب شده ؟

تشکر کرده
    13937

سلام

بسیاری از برند ها طوری طراحی شده اند كه تا نرم افزار دوربین را نصب نكنید دوربین را به صورت یك درایو مجازی نمی شناسد ( كه البته سونی جزو آنها نیست).

ممكن است اشكال از ویندوز یا دوربین یا كابل یا .... باشد و اینطوری نمی شود نظر داد.
    Kaveh Ghobadi و arash kamangir تشکر می‌کنند.