نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree4تشکر
  • 1 Post By arash1988
  • 1 Post By farhad44
  • 2 Post By M.Kazemi

موضوع: Canon SX120 V SX200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    153

پیش فرض Canon SX120 V SX200

سلام

برای من کیفیت در عین کوچک بودن -قابل حمل بودن- دوربین مهمه.
    حاضرم برای مدل گرون‌تر پول بیشتری بدم، به شرطی که ارزشش رو داشته باشه، دقیقاً سؤالم اینه که خرید SX200 نسبت به SX120 به صرفه هست یا نه؟
    البته بنده هم اعداد و ارقام مربوط به این دو نوع رو ملاحظه کردم و بیشتر روی صحبتم با دوستان باتجربه‎ست که احتمالاً چیزهایی رو در خشت خام می‌بینند که من در آیینه نمی‌تونم بیینم.

و البته در کمال جسارت یک سوال دیگه؛ با توجه به نظرم راجع به پول که گفتم اگر بیارزه، بیشتر میدم، تکلیف محصولی مثل A2100 به نظر شما چی میشه؟ آیا فرقش با SX200 فقط در مقدار زومه؟ آیا اصلاً ارزش مقایسه شدن داره؟

پیشاپیش از همه کسانی که لطف می‌کنند و نظر خودشون رو اعلام می‌کنند تشکر می‌کنم.

كاربر جديد AMIRGHS640 آواتار ها
    تشکر کرده
    75

پیش فرض پاسخ: Canon SX120 V SX200

نقل قول نوشته اصلی توسط asgaripour نمایش پست ها
    سلام

برای من کیفیت در عین کوچک بودن -قابل حمل بودن- دوربین مهمه.
    حاضرم برای مدل گرون‌تر پول بیشتری بدم، به شرطی که ارزشش رو داشته باشه، دقیقاً سؤالم اینه که خرید SX200 نسبت به SX120 به صرفه هست یا نه؟
    البته بنده هم اعداد و ارقام مربوط به این دو نوع رو ملاحظه کردم و بیشتر روی صحبتم با دوستان باتجربه‎ست که احتمالاً چیزهایی رو در خشت خام می‌بینند که من در آیینه نمی‌تونم بیینم.

و البته در کمال جسارت یک سوال دیگه؛ با توجه به نظرم راجع به پول که گفتم اگر بیارزه، بیشتر میدم، تکلیف محصولی مثل A2100 به نظر شما چی میشه؟ آیا فرقش با SX200 فقط در مقدار زومه؟ آیا اصلاً ارزش مقایسه شدن داره؟

پیشاپیش از همه کسانی که لطف می‌کنند و نظر خودشون رو اعلام می‌کنند تشکر می‌کنم.

لنز واید ش2100 مناسب نیست.

sx 200 هم فیلمبرداری hd داره.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    153

ممنون که جواب دادین، امــا...
    اما فکر می‌کنم با سوال آخر بحث رو منحرف کردم، سوال اصلیم اینه که SX200 در قیاس با SX120 با توجه به امکانات بیشترش و همینطور قیمت بیشترش ارزش خریدن داره یا نه؟
    ضمناً من دوربین عکاسی رو برای عکاسی می‌خوام و شاید قابلیت فیلم‌برداری HD اونقدر که برای دیگران مهمه برای من مهم نباشه.
    سوالم در مورد A2100 یک بحث جدا بود که نمی‌دونستم چرا این قدر ارزون تره و کلاً سری A چه ویژگی‌هایی دارن!
    باز هم منتظرم برای فردی آگاه...

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط asgaripour نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین، امــا...
    اما فکر می‌کنم با سوال آخر بحث رو منحرف کردم، سوال اصلیم اینه که SX200 در قیاس با SX120 با توجه به امکانات بیشترش و همینطور قیمت بیشترش ارزش خریدن داره یا نه؟
    ضمناً من دوربین عکاسی رو برای عکاسی می‌خوام و شاید قابلیت فیلم‌برداری HD اونقدر که برای دیگران مهمه برای من مهم نباشه.
    سوالم در مورد A2100 یک بحث جدا بود که نمی‌دونستم چرا این قدر ارزون تره و کلاً سری A چه ویژگی‌هایی دارن!
    باز هم منتظرم برای فردی آگاه...
    SX200 انتخاب بهتری هست. البته بین دوربینهای compact اون هم SX200 و SX120 معمولا تفاوتها خیلی کم هست. به جز وایدتر بودن لنز و قابلیت فیملبرداری HD که هر دو رو دوستمون گفتند واقعا تفاوت قابل توجه دیگری وجود نداره
    اینکه ارزش داره یا نه بستگی به خود شما داره. به نظر من تفاوت قیمتشون کم هست و مخصوصا به علت اینکه SX120 وایدش اصلا شبیه واید نیست، SX200 ارزش پول بیشتر رو داره.
    asgaripour تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

عطف به پيغام خصوصي تون با يد عرض كنم كه اختلاف قيمت اين دو دوربين (SX200 VS SX120) فقط به خاطر 2 مگا پيكسل بيشتر و يا فيلمبرداري HD نيست.

شما اضافه پرداخت رو به ترتيب اهميت براي اين موارد مي پردازيد :

1- وايد 28 ميليمتر در برابر 36
    2- باتري ليتيوم و شارژر
    3- سنسور بزرگتر (17 درصد بزرگتر)
    4-فيلمبرداري HD
    5-وزن و ابعاد كمتر

ولي اگر بودجه مهم باشه و تنظيمات دستي مهم نباشه من A2100 و A2000 رو به SX120 ترجيح مي دم. نمي دانم چرا SX120 نسبت به SX110 پسرفت كرده ؟!
    asgaripour تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نميدونم به درد شما بخوره يا نه اما اگه صرفا نظرتون روي مارک کانن نباشه تو همين رنج قيمت دوربين‌هاي خوب ديگري هم هست
    به عنوان مثال: sony h20- قيمت حدود 300 تومان
    خصوصيات : فشرده و كوچك (Compact) - حسگر 12.4 مگاپيكسل - صفحه نمايش 3 اينچ - لنز 38-380 ميليمتر - بزرگنمايي اپتيكال 10برابر - بزرگنمايي ديجيتال 8برابر - محدوده ديافراگم F3.5 تا F8.0 - سرعت شاتر 1/2000 تا 2 ثانيه - حساسيت 80 تا 3200 - فيلمبرداري HD - باتري ليتيوم-يون استاندارد-
    Queen و asgaripour تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    نميدونم به درد شما بخوره يا نه اما اگه صرفا نظرتون روي مارک کانن نباشه تو همين رنج قيمت دوربين‌هاي خوب ديگري هم هست
    خصوصيات : فشرده و كوچك (Compact) - حسگر 12.4 مگاپيكسل - صفحه نمايش 3 اينچ - لنز 38-380 ميليمتر - بزرگنمايي اپتيكال 10برابر - بزرگنمايي ديجيتال 8برابر - محدوده ديافراگم F3.5 تا F8.0 - سرعت شاتر 1/2000 تا 2 ثانيه - حساسيت 80 تا 3200 - فيلمبرداري HD - باتري ليتيوم-يون استاندارد-
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=10286
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    153

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

عطف به پيغام خصوصي تون با يد عرض كنم كه اختلاف قيمت اين دو دوربين (SX200 VS SX120) فقط به خاطر 2 مگا پيكسل بيشتر و يا فيلمبرداري HD نيست.

شما اضافه پرداخت رو به ترتيب اهميت براي اين موارد مي پردازيد :

1- وايد 28 ميليمتر در برابر 36
    2- باتري ليتيوم و شارژر
    3- سنسور بزرگتر (17 درصد بزرگتر)
    4-فيلمبرداري HD
    5-وزن و ابعاد كمتر

ولي اگر بودجه مهم باشه و تنظيمات دستي مهم نباشه من A2100 و A2000 رو به SX120 ترجيح مي دم. نمي دانم چرا SX120 نسبت به SX110 پسرفت كرده ؟!
    ممنون از اين‌كه نظرتون رو گفتين،‌ فكر كنم ديگه دارم تصميمم رو مي‌گيرم!

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    مرسي،‌ قطعاً اگر آدم گزينه‌هاي بيشتري رو ببينه، انتخاب بهتري مي‌كنه.
    ولي انقدر گزينه‌ها زيادن كه بايد به شوخي عرض كنم كه بابا بذار بين همين‌ها انتخاب كنم...
    به هر حال ممنون
    ویرایش توسط farhad44 : Wednesday 30 September 2009 در ساعت 19:58