صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree8تشکر

موضوع: کنون 500 دی یا 1000 دی؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: کنون 500 دی یا 1000 دی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis نمایش پست ها
    از همه دوستان ممنون هستم:
    یکی از دلایلی که من را به سمت یک گارانتی معتبر سوق میده نگرانی از بابت کالای استوک هست،من در خیابان جمهوری از فروشگاهها که سوال میکردم اکثرا دوربینهای کم کارکرده را هم عنوان میکردند که دارند و بهتره اون را بخرم و از این حرفها-که البته مسلم هست اقتضای شغلشون هست-و این موضوع که ممکنه نشه اطمینان کامل کرد به فروشنده در تحویل جنس نو یا حداقل جنسی که قبلا باز نشده و کار ولو کم نکرده باعث تردید میشه در انتخاب.
    حالا سوال اینجاست که این نگرانی تا چه حدی صحیح هست و اینکه تاپیکی قدیمی در رابطه با تشخیص یک دوربین نو و کارکرده در سایت بود که مطالعه کردم و آیا چیز تازه ای در این مورد دوستان دارند؟نکته ای یا راهنمایی ای؟
    و اگر دوستان فروشگاه مطمئنی میشناسند-برای کنون 500 دی- اگر خلاف مقررات سایت نیست محدوده یا اسم اون را اگر در صورت امکان در پیغام خصوصی عنوان کنند متشکر خواهم بود.
    دوستان نظری ندارند؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

من دیروز رفتم خیابان جمهوری:
    چند نکته بود که قابل تامل بودند،یکی اینکه قیمت 500 و 1000 دی با گارانتی آفومار و بیمه با قیمتشون با گارانتی ایده آل یکسان بود و اگر بیمه مجزا برای گارانتی ایده آل میخواستیم چه بسا کمی بیشتر هم قیمتش میشد و این در تناقض هست با قیمتهای آفومار در سایتش،بیمه آفومار اطمینان یا چیزی شبیه این بود-فراموش کردم متاسفانه- و بیمه ایده آل اگر میخواستیم کار آفرین،آیا این گارانتیها همون گارانتیهای آفومار نیستند یعنی؟البته قیمت هم 500 تقریبا 820-830 و یک مورد هم با گارانتی ایده آل 790 بدون بیمه و 1000 هم تقریبا 570-580 .
    و اینکه قیمتها هم بسیار متغیر بودند،حالا به نظر شما خرید کدام مورد-منظورم گارانتی و بیمه هست-مطمئنتر هست؟
    قیمتها را هم اکثرا از پاساژ روبروی علاءالدین گرفتم در خیابان جمهوری که اسمش اگر اشتباه نکنم حافظ باید باشه و اینکه خرید از مغازه داران توصیه میشه یا خیر؟در ضمن جعبه ها اکثرا 500 دی بودند-نه کیس-و ایده ال ها هم لیبل بزرگی روشون خورده بود مانند یک پلمپ که مطمئن به نظر میرسید حداقل از لحاظ ظاهری.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis نمایش پست ها
    من دیروز رفتم خیابان جمهوری:
    چند نکته بود که قابل تامل بودند،یکی اینکه قیمت 500 و 1000 دی با گارانتی آفومار و بیمه با قیمتشون با گارانتی ایده آل یکسان بود و اگر بیمه مجزا برای گارانتی ایده آل میخواستیم چه بسا کمی بیشتر هم قیمتش میشد و این در تناقض هست با قیمتهای آفومار در سایتش،بیمه آفومار اطمینان یا چیزی شبیه این بود-فراموش کردم متاسفانه- و بیمه ایده آل اگر میخواستیم کار آفرین،آیا این گارانتیها همون گارانتیهای آفومار نیستند یعنی؟البته قیمت هم 500 تقریبا 820-830 و یک مورد هم با گارانتی ایده آل 790 بدون بیمه و 1000 هم تقریبا 570-580 .
    و اینکه قیمتها هم بسیار متغیر بودند،حالا به نظر شما خرید کدام مورد-منظورم گارانتی و بیمه هست-مطمئنتر هست؟
    قیمتها را هم اکثرا از پاساژ روبروی علاءالدین گرفتم در خیابان جمهوری که اسمش اگر اشتباه نکنم حافظ باید باشه و اینکه خرید از مغازه داران توصیه میشه یا خیر؟در ضمن جعبه ها اکثرا 500 دی بودند-نه کیس-و ایده ال ها هم لیبل بزرگی روشون خورده بود مانند یک پلمپ که مطمئن به نظر میرسید حداقل از لحاظ ظاهری.
    در مورد گارانتیها کسی نظری نداره؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2