نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By farhad44

موضوع: panasonic DMC GF1 VS Canon G11 vs Canon SX1 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض panasonic DMC GF1 VS Canon G11 vs Canon SX1 IS

سلام!
    من یک کاملا آماتور هستم که می خوام اولین دوربینم رو بخرم. برای خودم کیفیت عکس مهمه اماهمسرم اصرار روی قابلیت فیلم برداریHDداره.حالا بین این 3 تا گیر کردم، هر چند که قیمت پاناسونیک رو در ایران نتونستم پیدا کنم(اینترنتی). اگه پیشنهاد بهتری هم هست که چه بهتر. یه عالمه مرسی از راهنمایی های گران بارتون.
    پ.ن. لطفا منو دعوا نکنید و نگید تاپیک تکراری زدم. باور کنید ندیدم جایی این 3 تا رو با هم مقایسه کرده باشید.

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

پیش فرض پاسخ: panasonic DMC GF1 VS Canon G11 vs Canon SX1 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط golroja نمایش پست ها
    سلام!
    من یک کاملا آماتور هستم که می خوام اولین دوربینم رو بخرم. برای خودم کیفیت عکس مهمه اماهمسرم اصرار روی قابلیت فیلم برداریHDداره.حالا بین این 3 تا گیر کردم، هر چند که قیمت پاناسونیک رو در ایران نتونستم پیدا کنم(اینترنتی). اگه پیشنهاد بهتری هم هست که چه بهتر. یه عالمه مرسی از راهنمایی های گران بارتون.
    پ.ن. لطفا منو دعوا نکنید و نگید تاپیک تکراری زدم. باور کنید ندیدم جایی این 3 تا رو با هم مقایسه کرده باشید.
    سلام به فروم خوش آمديد درسته كه تاپيكي براي مقايسه اين 3 تا نيست ولي مي تونستيد در زير مجموعه تاپيكهاي بزرگتر اونو بپرسيد.GF1 جزو كامپكتها يا شبه حرفه اي ها به حساب نمياد ولي 2 دوربين ديگر در اين محدوده قرار مي گيرند.بايد اولويتهاتون رو مشخص كنيد.در تاپيك زير بحث رو دنبال كنيد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7122

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: panasonic DMC GF1 VS Canon G11 vs Canon SX1 IS

سلام

طبيعيه كه چنين مقايسه اي رو پيدا نكنيد چون اين سه دوربين هيچ سنخيتي با هم ندارند كه كسي تا به حال با هم مقايسشون كرده باشه.

ضمنا بين اين سه دوربين G11 فيلمبرداري HD ندارد، پاناسونيك قابليت فيلمبرداري HD و SX1 قابليت فيلمبرداري Full HD دارد.

GF-1 هنوز وارد بازار ايران نشده ولي در صورت ورود، با لنز كيت ( 20 ميليمتر يا 45-14 ميليمتر) قيمتي در حدود 900.000 تا 1.000.000 تومان خواهد داشت كه نه از نظر قيمتي و نه از لحاظ رده بندي با دو دوربين ديگر قابل مقايسه نيست.

اگر اولين دوربينتان است به هيچ وجه GF-1 را توصيه نمي كنم و با توجه به علاقه مندي همسرتان پيشنهاد من كنن SX20IS و يا SX200IS است.
    arash1988 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني