صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
Like Tree17تشکر

موضوع: Canon SX30 یا Fujif HS10

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

به تاپیک هر دو دوربین دوباره سر بزنید...هستن کسانی که اونها رو دارن.توی تاپیک اس ایکس 30 یکی از دوستان خیلی زود از امریکا تهیه کردن که اسمشون یادم نیست.با ایشون یه مشورت داشته باشید.باطری اضافه جایی نمیگیره اما باز هم اختلاف قیمت رو کمتر میکنه که با این حساب کفه کماکان به سمت کنون سنگینی بیشتری خواهد کرد...
    vahidmir2000 و r333 تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام.
    دقیقا منم ی 2 ماهی است این مشکل و دارم و بدجوری درگیرشم. فکر میکنم الکی هم حساس شدم . چه خوب میشد یک نفر پیدا میشد و یک راه حل نهایی در رابطه با انتخاب یکی از این دو به ما میداد. فقط تنه چیزی که منو 2 دل کرده قیافه و متریال HS10 است به نظر جنس مواد ساخته شده خیلی زمخت و ضایع است.. به نظر بقیه 2 دلها هم اینجور نیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط jubin نمایش پست ها
    با سلام.
    دقیقا منم ی 2 ماهی است این مشکل و دارم و بدجوری درگیرشم. فکر میکنم الکی هم حساس شدم . چه خوب میشد یک نفر پیدا میشد و یک راه حل نهایی در رابطه با انتخاب یکی از این دو به ما میداد. فقط تنه چیزی که منو 2 دل کرده قیافه و متریال HS10 است به نظر جنس مواد ساخته شده خیلی زمخت و ضایع است.. به نظر بقیه 2 دلها هم اینجور نیست
    سلام
    زمانی که من این تاپیک رو زدم انتظار داشتم که با بررسی کارشناسی در مورد این دو دوربین به یک نتیجه برسم البته در میان این جواب ها تقریبن به نتیجه رسیدم انتخاب من HS10 به دلیل زیر
    حسگر CMOS -زوم دستی - باطری قلمی -آپشن های نرم افزاری حداقل سرعت شاتر و حداکثر سرعت شاتر بهتر -قیمت پایین تر و... واگر دقت کرده باشید این دو دوربین تفاوت های زیادی ندارند و برخی از دلایل من سلیقه شخصی میباشد و ممکن است مورد پسند کس دیگری نباشد و بقول دوست خوبمان آقای وحید
    تفاوت کیفیت عکس بین این دو مدل نکته فاحشی نیست(البته به نظر من) ولی در کل با توجه به اینکه این دو دوربین از یک رده و هر دو دارای زوم بالا و فیلمبرداری اچ دی و باقی قضایا هستن شاید بد نباشه که به ویژگیهایی مثل فوکوس و زوم رینگی در فوجی اشاره کرد(که شخصا خیلی دوست دارم
    زیاد نباید حساس بود و به بنظر من انتخاب هرکدام از این دو تفاوت چندانی نخواهد داشت درمورد فیلم برداری اگر برایتان مهم است بنظر کیفیت فیلمبرداری کنون بهتر است چندین نمونه از هر دو را میتوانید در یو تیوب ببینید
    برای دو دلیتان هم میتوانید هر دو دوربین را در دست بگیرید و مقایسه کنید
    nhajis و Austin.A تشکر می‌کنند.

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

در کل بدنه های فوجی از لحاظ شکل ظاهری و کنترلها به دوربینهای SLR نزدیکتره و برای قدم گذاشتن در مسیر عکاسی یا ادامه این مسیر به شکل حرفه ای تر حس خوشایندی رو به عکاس میده. فرمت خام و زوم دستی شما رو به دنیای حرفه ای عکاسی نزدیکتر میکنه و مخصوصا زوم دستی کادربندی(ترکیب بندی) دقیقتری رو باعث میشه که اینا همه از حسن های بدنه فوجی است. خوشحال میشم که یکی از دوستان هم از مشخصات منحصر به فرد کنن بگه
    Back for Good

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    در کل بدنه های فوجی از لحاظ شکل ظاهری و کنترلها به دوربینهای SLR نزدیکتره و برای قدم گذاشتن در مسیر عکاسی یا ادامه این مسیر به شکل حرفه ای تر حس خوشایندی رو به عکاس میده. فرمت خام و زوم دستی شما رو به دنیای حرفه ای عکاسی نزدیکتر میکنه و مخصوصا زوم دستی کادربندی(ترکیب بندی) دقیقتری رو باعث میشه که اینا همه از حسن های بدنه فوجی است. خوشحال میشم که یکی از دوستان هم از مشخصات منحصر به فرد کنن بگه
    در کل و به عنوان جمع بندی خواستم بگم که اگر من میخواستم انتخاب کنم فوجی رو میگرفتم و با تنها ایرادش( به نظر من) که باطری قلمیهکنار میومدم. البته اگه دقیقتر بخوام بگم من فوجی اس 200 رو به اچ اس 10 ترجیح میدم ولی الان بحث در مورد اس 200 نیست....
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

در کل و به عنوان جمع بندی خواستم بگم که اگر من میخواستم انتخاب کنم فوجی رو میگرفتم و با تنها ایرادش( به نظر من) که باطری قلمیهکنار میومدم. البته اگه دقیقتر بخوام بگم من فوجی اس 200 رو به اچ اس 10 ترجیح میدم ولی الان بحث در مورد اس 200 نیست....
    سلام
    من توی این مدت برخی از صفحات این فروم رو مطالعه کردم شما اینقدر از این فوجی اس 200 تعریف کردید اگر مساله زوم بیشتر نبود قطعن فوجی اس 200 میگرفتم تعریف های شما از این دوربین وسوسه کننده س

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

با احترام به نظر شما درمورد باطری من به شخصه باطری قلمی رو ترجیح و یک امتیاز میدونم البته اگر قصد عکاسی در طبیعت وکوه را داشته باشید داشتن چند باطری اضافه ویدکی نیاز شما رو برطرف میکنه

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط r333 نمایش پست ها
    سلام
    من توی این مدت برخی از صفحات این فروم رو مطالعه کردم شما اینقدر از این فوجی اس 200 تعریف کردید اگر مساله زوم بیشتر نبود قطعن فوجی اس 200 میگرفتم تعریف های شما از این دوربین وسوسه کننده س
    اس 200 فوجی واقعا انتخاب بی نظیریه. من به شما پیشنهاد میکنم که یکم فکر کن و ببین واقعا به زوم 30 برابر احتیاج داری و واقعا چه تعداد از عکساتو قراره با این مقدار زوم بگیری؟ خیلی از دوستانی که حتی اس ال آر دارن شاید اگر بخوایم معادلسازی کنیم از زوم 10 یا نهایتا 15 برابر(با توجه به لنزهایی که میخرن) فراتر نمیرن. شما قطعا همیشه قرار نیست از ماه عکس بگیری یا مثلا از شیر و پلنگ تو جنگل.... زوم 14 برابر اس 200 در کنار باطری لیتیومی و کیفیت عکس بهتر( به وضوح بهتر) میتونه انتخاب منطقی تری باشه. البته بازم میگم که شاید این نظر من باشه...
    Back for Good

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

سلام . این صفحه رو دوستانی که میخوان اچ اس 10 رو انتخاب کنن حتما بخونن خیلی در تصمیم گیریشون برای خرید اعم از مثبت یا منفی تاثیر داره . توی این صفحه میتونید تصاویر متعددی از این دوربین رو در حالت ها و مد ها و قابلیت های مختلفی که دوربین داره ببینید .
    برای مثال نمونه تصاویر در داینامیک رنج های مختلف - تست سرعت شاتر - تست ایزو - تست عکس در مد نور کم و ...

http://www.pbase.com/middlehill/fuji...eview&page=all
    nhajis و vahidmir2000 تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2