صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
Like Tree17تشکر

موضوع: Canon SX30 یا Fujif HS10

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

پیش فرض Canon SX30 یا Fujif HS10

سلام بین دو دوربین زیر کدام یکی بهتر است
    Canon SX30
    Fujif HS10
    اگر شما بخواهید یکی از این دو تا را انتخاب کنید کدوم رو انتخاب میکنید و دلیل انتخاب شما ؟
    اگر انتخاب شما کنون باشه ممکنه توی آینده نزدیک افت قیمت داشته باشه و به این خاطر در خرید عجله نکرد
    زوم بالا این دو مورد اولویت انتخاب من بوده ولی از نظر کیفیت نمیدونم کدوم بهتره و کنون حدود 100 تومن گرونتره
    ممنون میشوم اگر اطلاعی دارین در انتخاب بنده رو راهنمایی بفرمایید

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

تاپیکهای هر دو دوربین رو خوندید؟ اگر نه اول اونها رو بخونید بعد اگر سوالی بود در خدمتیم دوست عزیز
    r333 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    تاپیکهای هر دو دوربین رو خوندید؟ اگر نه اول اونها رو بخونید بعد اگر سوالی بود در خدمتیم دوست عزیز
    بله تاپیک هر دو روخوندم ولی به نتیجه نرسیدم

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

هر دو دوربینهای خوبین و من با لایکهای هر دو برند کار کردم. تفاوت کیفیت عکس بین این دو مدل نکته فاحشی نیست(البته به نظر من) ولی در کل با توجه به اینکه این دو دوربین از یک رده و هر دو دارای زوم بالا و فیلمبرداری اچ دی و باقی قضایا هستن شاید بد نباشه که به ویژگیهایی مثل فوکوس و زوم رینگی در فوجی اشاره کرد(که شخصا خیلی دوست دارم) و البته قیمت بالاتر کنن. من فکر میکنم انتخاب فوجی با توجه به قیمت کمترش (البته طبق گفته خودتون در مورد قیمت) عاقلانه تره. و حداقل میتونم بهتون قول بدم که با 100 تومان بیشتر پرداختن در مورد خرید کنن با عکسهای معجزه گونه ای روبرو نمیشید.
    باز تصمیم با شماست و میتونید شخصا مقایسه کنید عکسهای این دو مدلو و قطعا هر مدلی که شما خوشتون بیاد مهمه و این شمایید که باید راضی باشید
    nhajis، maziyarsh و r333 تشکر می‌کنند.
    Back for Good

تشکر کرده
    12097

سلام.
    ببینید دوست عزیز درباره افت قیمت باید خدمتتون عرض کنم که این افت تا یک جایی هست و با یک روالی...اینطور نیست که 3 ماه دیگه مثلا 100 تومن افت داشته باشه.خصوصا درباره برندی مثل کنن.اگر زوم بالا براتون در اولویت هست که باید برید سمت کنن چون اختلاف کم نیست که بشه چشم پوشی کرد.جایی خوندم یکی از دوستان از مصرف زیاد باطری اچ اس 10 نا راضیه(حتما در اینمورد تحقیق کنید).از اونطرف فیلمبرداری اچ اس 10 بهتر هست.یا مثلا کیفیت ساخت کنن بهتر...باقی نکات رو هم وحید عزیز گفتن.اگر من بودم و دنبال سوپر تله میگشتم و این موضوع اولویت من بود جز اس ایکس 30 سراغ دروبین دیگه ای نمیرفتم.
    vahidmir2000 و r333 تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmir2000 نمایش پست ها
    هر دو دوربینهای خوبین و من با لایکهای هر دو برند کار کردم. تفاوت کیفیت عکس بین این دو مدل نکته فاحشی نیست(البته به نظر من) ولی در کل با توجه به اینکه این دو دوربین از یک رده و هر دو دارای زوم بالا و فیلمبرداری اچ دی و باقی قضایا هستن شاید بد نباشه که به ویژگیهایی مثل فوکوس و زوم رینگی در فوجی اشاره کرد(که شخصا خیلی دوست دارم) و البته قیمت بالاتر کنن. من فکر میکنم انتخاب فوجی با توجه به قیمت کمترش (البته طبق گفته خودتون در مورد قیمت) عاقلانه تره. و حداقل میتونم بهتون قول بدم که با 100 تومان بیشتر پرداختن در مورد خرید کنن با عکسهای معجزه گونه ای روبرو نمیشید.
    باز تصمیم با شماست و میتونید شخصا مقایسه کنید عکسهای این دو مدلو و قطعا هر مدلی که شما خوشتون بیاد مهمه و این شمایید که باید راضی باشید
    سلام
    این حرف شما منو در انتخاب فوجی قانع میکند مگر اینکه دلیلی خوبی برای بیشتر هزینه کردن داشته باشم و کنون رو انتخاب کنم
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام.
    ببینید دوست عزیز درباره افت قیمت باید خدمتتون عرض کنم که این افت تا یک جایی هست و با یک روالی...اینطور نیست که 3 ماه دیگه مثلا 100 تومن افت داشته باشه.خصوصا درباره برندی مثل کنن.اگر زوم بالا براتون در اولویت هست که باید برید سمت کنن چون اختلاف کم نیست که بشه چشم پوشی کرد.جایی خوندم یکی از دوستان از مصرف زیاد باطری اچ اس 10 نا راضیه(حتما در اینمورد تحقیق کنید).از اونطرف فیلمبرداری اچ اس 10 بهتر هست.یا مثلا کیفیت ساخت کنن بهتر...باقی نکات رو هم وحید عزیز گفتن.اگر من بودم و دنبال سوپر تله میگشتم و این موضوع اولویت من بود جز اس ایکس 30 سراغ دروبین دیگه ای نمیرفتم.
    سلام
    چون کنون ظاهرن به تازگی وارد بازار شده فکر کردم ممکنه افت قیمت داشته باشد
    این مدل فوجی HS10 هم قیمت پایین تری دارد هم حسگر اون CMOS ولی حسگر کنون CCD هستش مدل کنون SX30 از فرمت Raw پشتیبانی نمیکنه و کیفیت فیلم برداری مدل فوجی Full HD و کنون HD مدل فوجی زوم اپتیکال 30Xو 10 مگا پیکسل و مدل کنون زوم اپتیکال 35X و 14 مگا پیکسلیه
    فوجی باطری آلکالاين و مدل کنون باطری یونی دارد گفته شما در مورد مصرف باطری فوجی کم اهمیت نیست و ارزش هزینه بیشتر دارد؟
    متشکرم از اینکه در یه انتخاب بهتر به من کمک میکنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

قیمت امروز جمهوری
    Canon SX30 از 470 تا 520 با گارانتی ایده ال
    Fujif HS10 از 400 تا 440 با گارانتی تهران فوکا وایده ال و بعضی یک هود هم میدادند
    برخی از فروشنده ها کنون و بعضی هم فوجی را توصیه کردند ولی دلیلی که بشود روی ان حساب کرد نیاوردن
    زوم مدل فوجی بصورت دستی میباشد و زوم مدل کنون با موتور و غیر دستی که ظاهرن برای زوم موقع فیلم برداری بهتر است ولی طبیعتا باید مصرف باطری را افزایش دهد
    در مورد قیمت با احتساب هزینه خرید باطری وشارژر اختلاف این دو مدل باید حدود 35 تا 50 تومان باشد.نه 100 تومان.
    منتظر نظر دوستانی که از این دو مدل دارند هستم که به نتیجه برسم

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

در مورد مصرف باطری اچ اس 10 منم یکی دو جا خوندم که حتی گفته شده بود که با باطری فول میشه 30-40 تا عکس گرفت که اگه درست باشه این واقعا فاجعه اس مخصوصا برای دوربینی مثل این که دریایی از امکانات داره و عکاس دوست داره هرلحظه باهاش یک کار جدید بکنه. این تعداد عکس حتی فرصت تجربه کردن هم به عکاس آماتور نمیده و تقریبا باید همیشه به فکر شارژ بود. تجربه شخصی خود من هم با باطری قلمی زیاد دلچسب نبود و فکر میکنم این باطری ها زودتر از انواع لیتیومی خالی میشن و البته شارژ کردنشونم فکر کنم بیشتر طول بکشه. مگر اینکه همیشه وقتی در حال عکاسی هستید یک سری باطری فول اضافی هم همراه داشته باشید. اما در مورد کیفیت عکس همچنان عرض میکنم که اختلاف فاحشی بین این دو مدل نیست
    lamagra، r333 و mkmk1362 تشکر می‌کنند.
    Back for Good

تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط r333 نمایش پست ها
    قیمت امروز جمهوری
    Canon SX30 از 470 تا 520 با گارانتی ایده ال
    Fujif HS10 از 400 تا 440 با گارانتی تهران فوکا وایده ال و بعضی یک هود هم میدادند
    برخی از فروشنده ها کنون و بعضی هم فوجی را توصیه کردند ولی دلیلی که بشود روی ان حساب کرد نیاوردن
    زوم مدل فوجی بصورت دستی میباشد و زوم مدل کنون با موتور و غیر دستی که ظاهرن برای زوم موقع فیلم برداری بهتر است ولی طبیعتا باید مصرف باطری را افزایش دهد
    در مورد قیمت با احتساب هزینه خرید باطری وشارژر اختلاف این دو مدل باید حدود 35 تا 50 تومان باشد.نه 100 تومان.
    منتظر نظر دوستانی که از این دو مدل دارند هستم که به نتیجه برسم
    به فرض صحت تمامی مواردی که ذکر شد قطعا اس ایکس 30 .فقط باز هم تاکید میکنم از لایکها انتظار خروجی اس ال آر ها رو نداشته باشید و دیگه اینکه موفق باشی...
    vahidmir2000 و r333 تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

ممنون از راهنمایی شما دو دوست عزیز
    البته من انتظار خروجی اس ال آر از این دو مدل ندارم اما بین دو مدل تقریبن مشابه با مشاوره شما میخواهم به یک نتیجه مطلوب وانتخاب صحیح در یک فروم تخصصی عکاسی برسم.
    من با باطری قلمی مشکلی ندارم و قرار دادن چهار عدد باطری فول یدکی جای زیادی توی یک کیف نمیگیرد ولی اگر برای 30 عکس باشد بقول شما واقعن فاجعه س و قطعن باید بیخیال این مدل شد حالا هر قابلیتی هم میخواهد داشته باشد.و اینطوری با اطمینان به سمت مدل کنون میرم.
    امیدوارم با اظهار نظر سایر دوستانی که از این دو مدل دوربین دارند یا از آن اطلاعی دارند به یک جمع بندی درست برسیم و در انتخاب به سایر کسانی که قصد تهیه یه سوپر زوم را دارند هم کمک کنیم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین