صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
Like Tree26تشکر

موضوع: Canon SX30 . Canon G12 . Fuji HS20

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

بین اچ اس 20 و اس ایکس 30 زیاد وسواس نداشته باش. کیفیت عکسشون تقریبا عین همه. در مورد فیلمشون زیاد نمیدونم. نمونه های اچ اس 20 رو دیدم(فیلم) خیلی عالیه ولی اس ایکس 30 رو ندیدم. جی12 هم که کلا کلاسش با دو دوربین ذکر شده فرق میکنه و تکلیفش معلومه (زوم کمتر، کیفیت بهتر) انتخاب یک دوربین از بین این سه دوربین خیلی راحته و بستگی به خودتون داره. سلیقه من شخصا روی دوربینهای فوجی هستش به دلیل استایل حرفه ای و بدنه های خوش دست. کلا شما انتخاب بین زوم و کیفیت دارین. یکی رو که براتون بیشتر اولویت داره انتخب کنید. زوم بیشتر یا کیفیت برتر؟ اس ایکس 30/اچ اس 20 و در آنسو جی12...
    شاهین اکبری، ehsan+ و Amin Naderi تشکر می‌کنند.
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود
    کیفیت فوجی تضمینیه . دیدم یکی از دوستان SLR پیشنهاد داده ... نهایتا چقدر بودجه داری ؟ اگه دوربینت سوپر زوم نباشه ولی کیفیت فیلم و عکسش عالی باشه ، حاضری از زوم بگذری ؟

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    من تا 600 تومان میتونم هزینه کنم] نه با اینکه زومش یکم کمتر باشه مشکلی ندارم,شما چه دوربینیو پیشنهاد میکنید؟ از سایتتونم واقعا تشکر میکنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

پیش فرض راه حل ساده

نقل قول نوشته اصلی توسط mani6742 نمایش پست ها
    من تا 600 تومان میتونم هزینه کنم] نه با اینکه زومش یکم کمتر باشه مشکلی ندارم,شما چه دوربینیو پیشنهاد میکنید؟ از سایتتونم واقعا تشکر میکنم
    دوست عزیز راه حل انتخاب شما ساده است.
    شما میتونید با دوستانی که توی این فروم هستند و هر کدوم از این دوربین ها را دارند ملاقاتی حضوری ترتیب بدید و با مزایا و معایب این دوربین ها اشنا شید.میتونید حتی در صورت دسترسی به رایانه عکس ها را در سایز اصلی هم تماشا کنید.
    موفق باشید...
    mani6742 تشکر می‌کند.
    میلاد احمدی
    Nikon D750+Samyang 14 f2.8+Nikkore 50 f1.8 G
    Canon eos m+22 f2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

G-12 شک نکن

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

تا اونجايي كه من مي دونم،g-12 داراي زوم كمتر(امكانات كمتر) ،كيفيت بيشتر(نه به طور خارق العاده) اما خوب قيمت بيشتر(حدودا 140).

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanita نمایش پست ها
    تا اونجايي كه من مي دونم،g-12 داراي زوم كمتر(امكانات كمتر) ،كيفيت بيشتر(نه به طور خارق العاده) اما خوب قيمت بيشتر(حدودا 140).
    قیمت g12 کنون در حدود 600 هزار تومان هست
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    من می خواستم یک دوربین سوپر زوم بخرم قبلا sx200 داشتم و بد نبود اما حالا تصمیم گرفتم پیشرفت کنم برای همین رفتم به سمت یک دوربین قوی تر و بعد یکی دو سال دیگه یک slr خوب بخرم( در حد 1.5 میلیون به بالا). من بین sx30 و hs20 شک داشتم با خوندن همه صفحات توضیحات این دو تا دوربین در سایت به نتیجه hs20 رسیدم تا اینکه لینک زیر رو تو یک تاپیک دیدم موندم واقعا میشه به این لینک اعتماد کرد؟؟ اگه مقایسه این سایت درست باشه که من hs20 رو با هر مدلی مقلیسه کردم تعطیل بود واقعا در حد یک دوربین موبایله.
    آخه سمپلهای دیگه تا این حد نویز ندارند و تا این حد بی کیفیت نیستند.
    دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون می شم.
    http://www.digitalversus.com/duels.p...p2=10867&ph=27

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط arashlove نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم یک دوربین سوپر زوم بخرم قبلا sx200 داشتم و بد نبود اما حالا تصمیم گرفتم پیشرفت کنم برای همین رفتم به سمت یک دوربین قوی تر و بعد یکی دو سال دیگه یک slr خوب بخرم( در حد 1.5 میلیون به بالا). من بین sx30 و hs20 شک داشتم با خوندن همه صفحات توضیحات این دو تا دوربین در سایت به نتیجه hs20 رسیدم تا اینکه لینک زیر رو تو یک تاپیک دیدم موندم واقعا میشه به این لینک اعتماد کرد؟؟ اگه مقایسه این سایت درست باشه که من hs20 رو با هر مدلی مقلیسه کردم تعطیل بود واقعا در حد یک دوربین موبایله.
    آخه سمپلهای دیگه تا این حد نویز ندارند و تا این حد بی کیفیت نیستند.
    دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون می شم.
    http://www.digitalversus.com/duels.p...p2=10867&ph=27
    در بعضی مقایسه ها در نور کم آمده ایزوها رو نا برابر در نظر گرفته مثلا برای sx30is ایزو 400 و در hs20 ایزو 1600 در نظر گرفته که منصفانه نیست.
    شما که sx200 داشتید کمی صبر پیشه کنید و یک DSLR بخرید و از عکاسی لذت ببرید. سوپرزوم ها شاید امکانات داشته باشن ولی کیفیت خروجیشون پایین تره.
    arashlove تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

دوستان یک سوال که بی ربط به تاپیک نیست

امکاناتی که HS20 ارائه میده هیچ حرفی درش نیست که فوق العاده هستش و واقعا آدم مجذوب میکنه با دارا بودن این سطح وسیع امکانات عالی خوب
    ولی من نمیتونم قبول کنم که دوستان میگن از لحاظ کیفیت خروجی تصاویر خوبه چون واقعا تو کیفیت خروجی عکس این حالت مات بودنش اذیت کنندس

حتی در مواردی با کراپ کردن 2 تا نمونه عکس به وضوح میشه دید که فوجی از دوربین های معمولی کنون هم ضعیفتر عمل کرده!!!

ببینید تو امکانات حرفی نیست من صرفا از جهت کیفیت عکسها میگم اینم مقایسه

دوربین فوجی
    http://img.photographyblog.com/revie...hs20exr_03.jpg

اینم کیفیت عکس دوربین خیلی معمولی کانن A800
    http://img.photographyblog.com/revie...ot_a800_03.jpg

ولی اگه این دوستمون که قصد خرید داره کیفیت جزئیات براشون مهمه به نظر من کانن واقعا بهتر از فوجی عمل میکنه

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود
    راستش بنده زیاد به اون سایت اعتماد ندارم . به جای اینکه سمپل های این سایت رو مقایسه کنید ، نگاهی به کارهای دوستان خودمون در گالری بندازید که از اون سایت بهتر نباشن ف کمتر هم نیستن : HS20 - SX30IS . این نمونه ها به ترتیب اثر جناب آقای جواد حسینی مقدم و جناب آقای مرتضی صادقیان هستند . خیلی دوست دارم به کیفیت هر دو کار توجه کنید ؛ بوکه ی حاصل از HS20 به مراتب زیباتر و با کیفیت تر از نمونه ی SX30 محسوب میشه . تازه SX30 نویز بسیار بیشتری در اینگونه آثار داره که فقط محدود به اینجا نمیشه . دوست دارم خودتون برید و نگاهی به سمپل های HS20 و SX30 در لینک های DP بندازید تا صحت این ادعا ثابت بشه .
    HS20 به نسبت قیمتش یکی از باکیفیت ترین شبه حرفه ای های بازاره . وقتی دوربینی می تونه در تاریکی محض تنها با نور فلاش ، این عکس رو ثبت کنه ، فکر کنم دیگه نباید شبهه ای در رابطه با کیفیت این مدل براتون باقی بمونه .
    تازه بحث فقط سر کیفیت نیست ؛ در رابطه با امکانات هم HS20 برتری های غیر قابل اغماضی نسبت به SX30 داره ؛ برای مثال فقط فرمت خام و سرعت عکاسی پیاپی HS20 در قیاس با
    SX30 کافی هستند تا من از بین این دو ، HS20 رو انتخاب کنم . من با اطمینان به شما HS20 رو پیشنهاد می کنم . این دوربین چه از لحاظ کیفیت عکس و چه از لحاظ امکانات نسبت به مدل کاننی برتره .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ehsan+، Amin Naderi، mohsendm و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین