صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
Like Tree26تشکر

موضوع: Canon SX30 . Canon G12 . Fuji HS20

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

دوستان میشه بفرمایید hs 20 فقط زوم دستی داره ؟ یا موتور زوم هم سرش هست ؟

كاربر جديد smk1369 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

زوم HS20 دستیه.
    من یکی دو ماهی میشه HS20 خریدم و ازش راضیم ولی اگه قرار باشه به عقب برگردم ، یه مقدار بیشتر خرج می کردم و D3100 می گرفتم.دوربین های نیمه حرفه ای دوربین های خوبین ولی تو رو تو سطح خودشون نگهت میدارن یعنی به خاطر لنز ثابت و سنسور کوچکتر نمی تونی مثل یه دوربین SLR از عکسای شفافشون لذت ببری.من بهت پیشنهاد می کنم 700 تومن خرج کن و D3100 بگیر یا اگه بیشتر داری D5100 یا 600D هم دوربین های خوبین
    behrooz_iri تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پولش مهم نیست ولی من نمیخوام کار حرفه ای بکنم و بهتر بگم بیشتر برای فیلم برداری و عکاسی های خانوادگی است حالا به نظرتون یه کم ناجور نیست موقع فیلم گرفتن مرتب بخوام لنز رو برای زوم جلو و عقب کنم در حالی که من اصلا تو این زمینه تجربه ای ندارم و یک آماتور محض هستم

كاربر جديد smk1369 آواتار ها
    تشکر کرده
    33

آماتور بودن مهم نیست میتونی یاد بگیری!عکاسی کار ساده ایه.
    من زیاد باهاش فیلم نگرفتم ولی درسته هم یه مقدار مشکله و هم باعث لرزش توی فیلم میشه.
    یه مورد دیگه هم تو این رنج هست Nikon P500 اینم سوپرزوم 36X هست.ولی در مجموع HS20 از بقیه بهتره.
    behrooz_iri تشکر می‌کند.

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

عکاسی کار ساده ایه
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

بوکه ی حاصل از HS20 به مراتب زیباتر و با کیفیت تر از نمونه ی SX30 محسوب میشه
    ضمن احترام جناب پسر پارسی وقتی شرایط عکاسی یکسان نیست این مقایسه اصولی و صحیح نیست در ایجاد بوکه دیافراگم و فاصله کانونی و فاصله سوژه از بکگراند هم مهم است که اطلاعاتشان موجود نیست البته شاید دیاف را از اگزیف عکسها بشود استخراج کرد
    من نکته مربوط به تجربه خودم رو از مقایسه بزرگنمایی 100 درصد بین sx1 و hs20 را اگر بخواهم ابراز کنم این است که کیفیت hs20 بسیار نا امید کننده است در تمامی رویوها همیشه از نویز بد عکسهای sx1 گفته میشد بله نویز زیادی داشت ولی در بزرگنمایی 100 درصد تصویر یکدست بود اما در مورد hs20 تصویر در بزرگنمایی 100 درصد بسیار ضعیف تر از کنون بود
    این موارد را ذکر کردم تا در نهایت پیشنهاد کنم حتما دوربینهای مورد نظر خود را قبل از خرید به نوعی امتحان کنید و در شرایط یکسان عکاسی کنید تا بدانید کدام شما را راضی خواهد کرد
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    درود
    راستش بنده زیاد به اون سایت اعتماد ندارم . به جای اینکه سمپل های این سایت رو مقایسه کنید ، نگاهی به کارهای دوستان خودمون در گالری بندازید که از اون سایت بهتر نباشن ف کمتر هم نیستن : HS20 - SX30IS . این نمونه ها به ترتیب اثر جناب آقای جواد حسینی مقدم و جناب آقای مرتضی صادقیان هستند . خیلی دوست دارم به کیفیت هر دو کار توجه کنید ؛ بوکه ی حاصل از HS20 به مراتب زیباتر و با کیفیت تر از نمونه ی SX30 محسوب میشه . تازه SX30 نویز بسیار بیشتری در اینگونه آثار داره که فقط محدود به اینجا نمیشه . دوست دارم خودتون برید و نگاهی به سمپل های HS20 و SX30 در لینک های DP بندازید تا صحت این ادعا ثابت بشه .
    HS20 به نسبت قیمتش یکی از باکیفیت ترین شبه حرفه ای های بازاره . وقتی دوربینی می تونه در تاریکی محض تنها با نور فلاش ، این عکس رو ثبت کنه ، فکر کنم دیگه نباید شبهه ای در رابطه با کیفیت این مدل براتون باقی بمونه .
    تازه بحث فقط سر کیفیت نیست ؛ در رابطه با امکانات هم HS20 برتری های غیر قابل اغماضی نسبت به SX30 داره ؛ برای مثال فقط فرمت خام و سرعت عکاسی پیاپی HS20 در قیاس با
    SX30 کافی هستند تا من از بین این دو ، HS20 رو انتخاب کنم . من با اطمینان به شما HS20 رو پیشنهاد می کنم . این دوربین چه از لحاظ کیفیت عکس و چه از لحاظ امکانات نسبت به مدل کاننی برتره .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ممنون از توضیحات کاملتون اما حقیقتش من می خوام یک عکس رو در شرایط مساوی مقایسه کنم برای همین رفتم تو اون لینک که تو پست قبل دادم. البته بعدش سمپلهای این دوربینها رو تو DP و گالری همین سایت دیدم و واقعا با اونها به این نتیجه رسیدم که تفاوت کمی بین hs20 و sx30 هست و کمی هم ترازو به سمت hs20 سنگینی می کنه اما من اگر بتونم یک سمپل معتبر از یک عکس واحد در شرایط یکسان ببینم خیلی راحتتر می تونم قضاوت کنم. میشه همچین چیزی رو پیدا کرد؟ چون سایت DP سمپلهای hs20 رو نداره.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان نظرتون درباره Nikon Coolpix L120 چیه ؟از fuji s4000 بهتره؟نسبت به فوجی f550 چطوره؟
    تو سایت فتوگرافی بلاگ عکسای فوجی روشنتره لطفا راهنمایی کنید

كاربر همراه mohsendm آواتار ها
    تشکر کرده
    1181

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein best نمایش پست ها
    دوستان نظرتون درباره Nikon Coolpix L120 چیه ؟از fuji s4000 بهتره؟نسبت به فوجی f550 چطوره؟
    تو سایت فتوگرافی بلاگ عکسای فوجی روشنتره لطفا راهنمایی کنید

به نظر من نیکون از فوجی S4000 بهتره ولی f550 از هر دو بهتر تره!

http://www.dpreview.com/products/com...fujifilm_s4000
    kambiz.sh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

واقعا توانایی SX40 دوستان در نظر بگیرید با این پیشرفتی و ارتقایی که این مدل داشته به نظر من منتظر موندن برای ورود این مدل کار بسیار عاقلانه ای هست
    سیستم IS و HS از همه مهمتر طبق ادعای کانن 70% نویز پردازنده جدید نسبت به سری قبلی یعنی ارتقا پروسسور از DIGIC 4 به DIGIC 5 و کیفیت بالاتر فیلمبرداری و ارتقا به سنسورهای CMOS همه این موارد دست به دست همه میده که به شخصه منتظر ورود این دوربین استثنایی باشم
    Omidep و kambiz.sh تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین