صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24
Like Tree51تشکر

موضوع: 600D یا 550D?

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    با درود دوباره

اتفاقا دقیقا به این موارد بستگی داره . با این جوابی که دادین ، به نظرم پاسخ جناب اقبالی و در واقع ژانر کارتون مشخص شد . شما میخواین عکاسی رو به شکل آماتوری آغاز کنید . لذا به نظرم همون 550D براتون کافیه . در عوض پیشنهاد می کنم که یه لنز خوب مثل 18-200 یا 15-85 (بسته به نیازتون) همراهش بگیرین .

پی نوشت : منظور از واژه ی آماتور ، مبتدی نیست . به کسی که می خواد فعالیت جدی ولی غیر حرفه ای کنه میگن آماتور .
    والا مواردی که شما میگید بهش بستگی داره اصلا در موردشون کسی چیزی ننوشت توی این تاپیک!
    میشه در مورد خودتون توضیح بدید که من متوجه بشم؟!
    در مورد 550 بگم که برای من 200 تومن برای یه دوربین جدید و بهتره! همچنین که ال سی دی چرخون داره که به نظر من یه چیزه خیلی کاربردیه! همینطور که امکانات تازه ای به فیلم برداریش نسبت به 550 اضافه شده!
    فکر کنم تصمیمم رو گرفتم
    با تشکر از همگی
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    124

سلام
    شاید باید از اول این مقایسه رو اینجا میذاشتم که بی تجربگیمو می رسونه

امیدوارم مفید باشه
    kheirollah، Hamid.d و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط balex_kg نمایش پست ها
    والا مواردی که شما میگید بهش بستگی داره اصلا در موردشون کسی چیزی ننوشت توی این تاپیک!
    دوست من دورد بر شما
    وقتی که خریدار سوالی رو می پرسه ، پاسخ دهنده باید جواب 3 سوال رو داشته باشه تا بتونه به شما منطقی پاسخ بده :
    1)بودجتون
    2)انتظاراتتون از وسیله
    3)ژانر کارتون
    جناب اقبالی هم در راستای همین امر بود که این سوال رو کردن . برای مثال در مورد ژانر ، اگه شما نخواین از سوژه های متحرک و سریع ، با عکاسی پیاپی ، شات مناسب رو بدست بیارید ، خب طبعا همون 550d براتون کافی خواهد بود .
    میشه در مورد خودتون توضیح بدید که من متوجه بشم؟!
    چه ربطی داره :) ! مثلا چه توضیحی در مورد خودم بدم ؟!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض 550 یا 600d

با سلام منهم بین 550d و 600d مانده ام . سوالم این است که فلاش اسپید لایت و ال سی دی چرخان و سایر تفاوتهای مختصر دیگر آیا 200 تومان اضافه بها را توجیه میکند تا نه. بیشتر منظورم فلاش پکیج 600d است که در برسیهایهای قبلی به آن اشاره نشده بود . قیمت این فلاش به تنهایی حدودآ چقدر است . بعنوان مثال از نظر قیمتی من اگر یک 550d و یک فلاش speedlit (طبیعیست از همان مدل )خریداری کنم بهتر است یا یک 600d که همراه خود این فلاش را هم دارد . از دوستانی که راهنمایی میفرمایند پیشاپیش سپاس گزارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3