نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree6تشکر
  • 1 Post By movafagh.farda
  • 1 Post By hamid_rabbi
  • 1 Post By movafagh.farda
  • 2 Post By ramink2
  • 1 Post By ramink2

موضوع: دوربین در رنج قیمت 500-700 هزار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Question دوربین در رنج قیمت 500-700 هزار

من میخواهم برای اولین بار یک دوربین دیجیتال بخرم در حدود 500-700 هزار----تحقیقاتی که کردم دوربین های Sony Cyber-Shot DSC-HX100V
    Fujifilm FinePix HS20
    Canon PowerShot G12
    Sony Cyber-Shot DSC-HX1
    دوربین های خوبی هستند.
    به نظر شما دوستان کدام دوربین بهتر است از بین این 4 دوربین یا اگر پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید
    این دوربین را برای مصزف خانگی می خواهم و کیفیت عکس و فیلم آن بسیار برایم مهم است
    اگر هرچه زودتر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم(چونکه منتظر جواب شما هستم که می خواهم بروم و زور دوربین را تهیه کنم)
    با تشکر
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

با سلام

با توجه به زوم بالايي كه فوجي خواهد داشت و ميتونه محدوده ي بيشتري رو براي شما پوشش بده و ضمنن كيقيت خوب اون در شب بنده به شخصه HS20 رو پيشنهاد ميدم، چون اگه قابليت تعويض لنز رو هم داشت ديگه يه دوربين حرفه اي ميشد ولي از لحاظ تنظيمات Manual چيزي كمتر از دوربين حرفه اي نداره

Canon G12 هم دوربين بسيار با كيفيتيه و فكر كنم يه كوچولو از نظر كيفيت از بقيه مولها بالاتر باشه و فقط تنها محدوديت اون محدوديت لنزه كه دامنه كمي رو پوشش ميده
    NetNegar تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پس سونی اچ ایکس وان چی ؟ اون از لحاظ کیفیت عکس و فیلم چطوره ؟ من تا حالا ندیدم کسی دوربین فوجی بگیره و همین موضوع باعث ترس من از خرید دوربین فوجی شده ---اگه میتونید بیشتر توضیح بدهید ؟ مرسی
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط movafagh.farda نمایش پست ها
    من میخواهم برای اولین بار یک دوربین دیجیتال بخرم در حدود 500-700 هزار----تحقیقاتی که کردم دوربین های Sony Cyber-Shot DSC-HX100V
    Fujifilm FinePix HS20
    Canon PowerShot G12
    Sony Cyber-Shot DSC-HX1
    دوربین های خوبی هستند.
    به نظر شما دوستان کدام دوربین بهتر است از بین این 4 دوربین یا اگر پیشنهاد دیگه ای دارید بفرمایید
    این دوربین را برای مصزف خانگی می خواهم و کیفیت عکس و فیلم آن بسیار برایم مهم است
    اگر هرچه زودتر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم(چونکه منتظر جواب شما هستم که می خواهم بروم و زور دوربین را تهیه کنم)
    با تشکر
    با سلام:
    دوست عزیز در مورد این 4 مدل نمیدانم شما چگونه تحقیق کرده اید و میفرمایید دوربین های خوبی هستند! در صورتی که 2 مدل این دوربین ها هنوز وارد بازار ایران نشده و هنوز تست معتبری که نشان دهنده کیفیت این مدل ها باشد( تست توسط دوستان فروم) در دسترس نمی باشد. پس زود تصمیم نگیرید که خدای نکرده پشیمان هم نشوید.
    شما فرموده اید که مصارف خانگی به همراه کیفیت بالای تصاویر و خوشبختانه از زوم بالا حرفی به میان نیاورده اید، پس قید hx1 را بزنید که هم مدل قدیمی می باشد و هم اینکه بیشتر کیفیت فیلم دارد تا کیفیت عکس.
    دوست عزیزمان آقای mahanlive فرموده اند که( Canon G12 فكر كنم يه كوچولو از نظر كيفيت از بقيه مولها بالاتر باشه ) که باید بپرسم آیا شما تست کرده اید ، خصوصا در عکاسی در شب و مورد بعدی هم اینکه اگر شما کمی دقت داشته باشید g12 کنترل دستی های بسیار خوبی دارد و شما میتوانید به سبب آنها مخصوصا فرمت خام قدمی بزرگ به سمت عکاسی پیشرفته تر داشته باشید. من را ببخشید که طولانی شد.
    به نظر بنده و بر حسب نوشته های شما g12 انتخاب بهتری است.( البته اگر بیشتر به مطالب فروم سری بزنید ، حتما جواب خود را خواهید یافت)
    موفق باشید...
    NetNegar و ahmadmobin تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    با سلام:
    دوست عزیز در مورد این 4 مدل نمیدانم شما چگونه تحقیق کرده اید و میفرمایید دوربین های خوبی هستند! در صورتی که 2 مدل این دوربین ها هنوز وارد بازار ایران نشده و هنوز تست معتبری که نشان دهنده کیفیت این مدل ها باشد( تست توسط دوستان فروم) در دسترس نمی باشد. پس زود تصمیم نگیرید که خدای نکرده پشیمان هم نشوید.
    شما فرموده اید که مصارف خانگی به همراه کیفیت بالای تصاویر و خوشبختانه از زوم بالا حرفی به میان نیاورده اید، پس قید hx1 را بزنید که هم مدل قدیمی می باشد و هم اینکه بیشتر کیفیت فیلم دارد تا کیفیت عکس.
    دوست عزیزمان آقای mahanlive فرموده اند که( Canon G12 فكر كنم يه كوچولو از نظر كيفيت از بقيه مولها بالاتر باشه ) که باید بپرسم آیا شما تست کرده اید ، خصوصا در عکاسی در شب و مورد بعدی هم اینکه اگر شما کمی دقت داشته باشید g12 کنترل دستی های بسیار خوبی دارد و شما میتوانید به سبب آنها مخصوصا فرمت خام قدمی بزرگ به سمت عکاسی پیشرفته تر داشته باشید. من را ببخشید که طولانی شد.
    به نظر بنده و بر حسب نوشته های شما g12 انتخاب بهتری است.( البته اگر بیشتر به مطالب فروم سری بزنید ، حتما جواب خود را خواهید یافت)
    موفق باشید...
    دوست عزیز یکی از بستگان ما اچ ایکس 1 داره ولی کیفیت عکسش نسبت به دوربینش خیلی بهتر است و اگر به سایت www.iinfocameradigital.com سری بزنید میبینید که در دوربین های نیمه حرفه ی بهترین دوربین شناخته شده. این چیزهایی را که گفتم برای این نیست که بگم این دوربین خوب است و فقط چیزهایی را که شنیدم رو دارم بازگو می کنم که بتوانیم یک جمع بندی کنیم که یک دوربین خوب انتخاب کنیم . دوربین G12 کیفیت عکسش از hx1 بالاتره ؟ کیفیت فیلمش چطور ؟ و دوربین های نیکون و فوجی چطور هستند ؟

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

دوست عزیز یکی از بستگان ما اچ ایکس 1 داره ولی کیفیت عکسش نسبت به دوربینش خیلی بهتر است و اگر به سایت www.iinfocameradigital.com سری بزنید میبینید که در دوربین های نیمه حرفه ی بهترین دوربین شناخته شده. این چیزهایی را که گفتم برای این نیست که بگم این دوربین خوب است و فقط چیزهایی را که شنیدم رو دارم بازگو می کنم که بتوانیم یک جمع بندی کنیم که یک دوربین خوب انتخاب کنیم . دوربین G12 کیفیت عکسش از hx1 بالاتره ؟ کیفیت فیلمش چطور ؟ و دوربین های نیکون و فوجی چطور هستند ؟
    درمورد کیفیت عکس بله بهتر است، و این موضوع را شما می توانید در نکته ای خیلی کوچک اما بزرگ یعنی اندازه سنسور دو دوربین فوق مشاهده کنید.( که این تنها یک نکته است)

در مورد فیلم برداری هم عرض کردم که hx1 بیشتر به روی کیفیت فیلم تاکید داشته تا عکس و کیفیت فیلم برداری تا حدودی بهتر از g12 دارد.
    درمورد نیکون هم باید بدانید که در رده نیمه حرفه ای زیاد انتخاب های جالبی ندارید.
    موفق باشید...
    ahmadmobin تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوست عزیز من اسم سایت را اشتباه تایپ کرده بودم http://www.digitalcamerainfo.com . پس نظر شما در دوربین های موجود در بازار Canon G12 است ؟ فقط اگر میشه نظرتون رو در مورد دوربین فوجی هم بگید ممنون میشم .

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

دوست عزیز من اسم سایت را اشتباه تایپ کرده بودم http://www.digitalcamerainfo.com . پس نظر شما در دوربین های موجود در بازار Canon G12 است ؟ فقط اگر میشه نظرتون رو در مورد دوربین فوجی هم بگید ممنون میشم .
    با سلام خدمت دوست عزیز ، nدر مورد دوربینهای سونی این 2 موردی که شما فرمودید یکیش که وارد بازار نشده و اگه بیاد قیمتش احتمالا یکم گرون تر از بقیه مدل هاست و اینکه لنزش 28mm که زیاد جالب نیست و قابلیت نصب فلش خارجی هم ندارد و اینکه با افزایش رزولوشن از همون سنسور قبلی 1.2/3 استفاده کرده که واسه همین تراکم پیکسلش از بقیه کمتر و من سمپل هایی که ازش دیدم نویزش زیاد بوده لابته مزایاشم عکسبرداری پانوراما هوشمند 3D هست و lcd با کیفیتش از اونور g12 خوبیه ولی عدم زوم بالش فقط 5x تو این رده و قیمت گرونش که حدودا 100 120 از فوجی گرون تره و سنسور ccd و....... باعث میشه به شخصه من این 2دوربین و انتخاب نکنم hx1 هم که چون 10 اید 9 هم پیش ماست لازم به بحث نیست که نویزش چجوره ............. اما فوجی تو این رده واقعا نسبت به قیمتش گزینه وسوسه کننده ای است من به شما پیشنهاد میکنم مطالب فروم تو دوربینهای دیجیتال فوجی hs20 رو مطالعه بفرمایید من خودم برای مصارف خانگی hs20 خریدم و واقعا راضیم نویزش خیلی کمه تو شب واقعا جواب میده ایزو های بالاش طراحی بدنه و خوش دست بودنش جزو مزایاش کاربری اسونش و کیفیت خوبش منو که تحت تاثیر قرار داده فقط دوست عزیز این دال بر بد بودن دوربینهای دیگه نیست این نظر منه ولی با قیمت مناسبش بهتره HS20 بگیری چون همه اون دوربینها ازش گرونترن و تو این رده فکر نکن وای G12 قراره با 100 گرونتر چه امکانات عجیبی بهت بده و فقط پول اضافی میدی هرچند من با اطمینان بهت میگم HS20 تو کیفیت کم نمی اره جلو اونا

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

البته دقت کن دوست عزیز که سنسور G12 CCD و حداکثر ISO 3200 در حالی که من تو روزهای ابری که کلا اینجا ابره من با فوجی با ISO 3200 عکس میگیرم با کمترین نویز

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوست عزیز حالا که شما دوربین فوجی رو دارید _ کیفیت عکس و فیلمش نسبت به اون 2 گزینه چطور است ؟ من بیشتر در شرایط معمولی و عکس های دوستانه و خانوادگی میگیرم و از اصطلاحات عکاسی زیاد سر در نمیارم ولی می خواهم همین چندتا عکس و فیلم را با کیفیت عالی داشته باشم _و دوربین فوجی از نظر محکمی و خرابی چطور است ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    البته دقت کن دوست عزیز که سنسور G12 CCD و حداکثر ISO 3200 در حالی که من تو روزهای ابری که کلا اینجا ابره من با فوجی با ISO 3200 عکس میگیرم با کمترین نویز