نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree4تشکر
  • 1 Post By iman kh
  • 1 Post By D.Daneshmand
  • 2 Post By Dariush Chegini

موضوع: سوپر زوم یا اس ال آر؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

Question سوپر زوم یا اس ال آر؟

سلام.
    دوستان به نظر شما من بهتره یه سوپر زوم مثلن پاناسونیک fz35 یا fuji s200 بخرم یا اینکه یه دونه بدنه دست دوم d3000 نیکون بخرم و لنز 35-70 مربوط به دوربین فیلمی ام رو ببندم روش؟
    جزییات عکس برام مهمه. توی فاصله کانونی نه چندان زیاد میخوام عکاسی کنم
    لطفن تجریباتتون رو در اختیار حقیر بذارید
    سپاس

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

اگر جزئیات عکس براتون مهمه به نظر من سوپر زوم رو فراموش کنید
    اما باید ببینید ایا دی 3000 جوابگوی نیازهاتون هست یا نه
    hamid67 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    علاقه ی شما شروع کار هست!
    اگر بنظرتون علاقه ی کافی دارید یک 450D کارکرده به طور مثال میتونید تهیه کنید و شروع به کار کنید!
    متاسفانه یه دلایل زیادی جزئیات توی سوپر زوم ها قابل قبول نیستند!
    hamid67 تشکر می‌کند.

كاربر جديد haniballecter1 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان به نظر شما من بهتره یه سوپر زوم مثلن پاناسونیک fz35 یا fuji s200 بخرم یا اینکه یه دونه بدنه دست دوم d3000 نیکون بخرم و لنز 35-70 مربوط به دوربین فیلمی ام رو ببندم روش؟
    سپاس
    سلام دوست عزیز مدلهایی که فرمودید همشون نسبتا قدیمی شدند
    برام جالبه که چرا مدلای قدیمی رو دنبالشین (به خاطر بودجه شماست؟)

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid67 نمایش پست ها
    سلام.
    سپاس
    اگر می خواهید در فاصله کانونی نه چندان زیاد عکاسی کنید چرا در فکر سوپرزوم هستید؟ می توانید از کامپکت های با کیفیت مثل G12 استفاده کنید.
    یکی از موضوعات مهم در انتخاب دوربین، هزینه اولیه و هزینه های بعدی است. کسی که به فکر خرید سوپرزوم است قاعدتاً تله بلند برایش اهمیت دارد و اگر بخواهد از DSLR استفاده کند یک لنز تله بلند به تنهائی چندین برابر یک دوربین سوپرزوم قیمت دارد. (یکی از کاربران سایت که DSLR دارد به دلیل قیمت بالای لنز های تله بلند قصد خرید سوپرزوم دارد).
    به نظر من اگر هزینه اولیه و هزینه های بعدی DSLR (لنزهای متعدد، فلاش اکسترنال، کیف، سه پایه و ....) برایتان قابل قبول است DSLR بخرید در غیر این صورت یا دوربین هائی مانند G12 و یا دوربین های Mirrorless می تواند انتخاب خوبی باشد.
    ارادتمند
    hamid67 و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    اگر می خواهید در فاصله کانونی نه چندان زیاد عکاسی کنید چرا در فکر سوپرزوم هستید؟ می توانید از کامپکت های با کیفیت مثل G12 استفاده کنید.
    یکی از موضوعات مهم در انتخاب دوربین، هزینه اولیه و هزینه های بعدی است. کسی که به فکر خرید سوپرزوم است قاعدتاً تله بلند برایش اهمیت دارد و اگر بخواهد از DSLR استفاده کند یک لنز تله بلند به تنهائی چندین برابر یک دوربین سوپرزوم قیمت دارد. (یکی از کاربران سایت که DSLR دارد به دلیل قیمت بالای لنز های تله بلند قصد خرید سوپرزوم دارد).
    به نظر من اگر هزینه اولیه و هزینه های بعدی DSLR (لنزهای متعدد، فلاش اکسترنال، کیف، سه پایه و ....) برایتان قابل قبول است DSLR بخرید در غیر این صورت یا دوربین هائی مانند G12 و یا دوربین های Mirrorless می تواند انتخاب خوبی باشد.
    ارادتمند
    سپاس دوست عزیز.
    درست میفرمایید، DSLR شروع یک سری از خرج های سنگین دیگه هست و من متاسفانه یه علاقه مند بی پولم
    حتا همون جی 12 هم برام سنگینه. نهایت 400 اینجوریا میتونم خرج کنم و تا یکی دو سال هم نمیتونم آپدیت خاصی برای تجهیزات عکاسیم انجام بدم. من یه دوربین فیلمی نیکون دارم و تا حدود قابل قبولی با عکاسی آشنا هستم و علاقم هم محک خودشو پس داده.
    به این خاطر حرف از سوپر زوم زدم که گذشته از ضعف هایی که داره یه دوربینیه که همه نیازها رو برطرف میکنه