صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
Like Tree24تشکر

موضوع: Panasonic FZ200 یا Fujifilm X-S1

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashkan نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون از جواب شما
    میشه بفرمایید به چه دلایلی X-s1 از Hs 50 بهتره؟ در واقع مزایاش نسبت به HS 50 چیه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    ببخشید بابت اف تاپیک
    دوست من شما هم بهتره سوال رودر قسمت مربوطه بپرسید
    Xs1سنسور تقریبا دوبرابر بزرگتر نسبت به hs50داره اندازه پیکسل ها در اون بزرگتر هست و تراکم پیکسلی بیشتر لنز بهتر و فواصل کانونی منطقی تر کیفیت ساخت بدنه بهتر ویزور بهتر .....فکر کنم کافی باشه
    mehrashkan تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    ببخشید بابت اف تاپیک
    دوست من شما هم بهتره سوال رودر قسمت مربوطه بپرسید
    Xs1سنسور تقریبا دوبرابر بزرگتر نسبت به hs50داره اندازه پیکسل ها در اون بزرگتر هست و تراکم پیکسلی بیشتر لنز بهتر و فواصل کانونی منطقی تر کیفیت ساخت بدنه بهتر ویزور بهتر .....فکر کنم کافی باشه
    ممنون بله اینها کافیه من هم نمیگم که HS50 بهتره اما جناب bahri-d اینطور فرمودن من الان یه مقدار گیج شدم

و البته تنها چیزی که من در Hs50 دیدم که برتری داشت (بجز عمر باتری) این بود : Phase detection در Hs50 و در مقابل Contrast detection که برای فوکوس x-s1 هست
    میشه در مورد این مورد یه توضیحی بفرمایید که دقیقا این تفاوت چیه و چه تاثیراتی داره؟ یعنی هرکدوم از این موارد چی هستن و چطور عمل میکنند؟ ممنون

تشکر کرده
    3738

ممنون بله اینها کافیه من هم نمیگم که HS50 بهتره اما جناب bahri-d اینطور فرمودن من الان یه مقدار گیج شدم

و البته تنها چیزی که من در Hs50 دیدم که برتری داشت (بجز عمر باتری) این بود : Phase detection در Hs50 و در مقابل Contrast detection که برای فوکوس x-s1 هست
    میشه در مورد این مورد یه توضیحی بفرمایید که دقیقا این تفاوت چیه و چه تاثیراتی داره؟ یعنی هرکدوم از این موارد چی هستن و چطور عمل میکنند؟ ممنون
    این سوال بهتره در بخش سوالات عمومی عکاسی مطرن بشه
    بازم بخاطر اف تاپیک عذر خواهی میکنم
    در واقع در فاز برای فوکوس خودکار از سنسور af استفاده میشه در حالی که در کنتراست از سنسور تصویر خب اینجوری هم سرعت فوکوس بیشتر هم خطا کمتر مخصوصا جاهایی که تفاوت تنالیته رنگی کمه
    البته تا اونجایی که من می دونم
    ولی اگه قصدت خرید سوپر زومه و پولشو داری xs1بهترین گزینه هست من باhs20 هم کار کردم و با این دوربین هم کار کردم واقعا یه سر و گردن به نظر من بالاتره
    mehrashkan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

این سوال بهتره در بخش سوالات عمومی عکاسی مطرن بشه
    بازم بخاطر اف تاپیک عذر خواهی میکنم
    در واقع در فاز برای فوکوس خودکار از سنسور af استفاده میشه در حالی که در کنتراست از سنسور تصویر خب اینجوری هم سرعت فوکوس بیشتر هم خطا کمتر مخصوصا جاهایی که تفاوت تنالیته رنگی کمه
    البته تا اونجایی که من می دونم
    ولی اگه قصدت خرید سوپر زومه و پولشو داری xs1بهترین گزینه هست من باhs20 هم کار کردم و با این دوربین هم کار کردم واقعا یه سر و گردن به نظر من بالاتره
    بابت توضيحاتتون ممنون دوست عزيز
    اون قسمت كه فرمودين اينجوري منظورتون چيه؟ چه جوري؟ فاز يا كنتراست؟

من در مورد HS 50 صحبت كردم ولي نميدونم شما چرا از HS 20 ميگي و X-s1 رو با اون مقايسه ميكنيد؟؟ HS20 با HS50 كه خدمتتون گفتم خيلي تفاوت داره
    بازم ممنون از شما...

تشکر کرده
    3738

بابت توضيحاتتون ممنون دوست عزيز
    اون قسمت كه فرمودين اينجوري منظورتون چيه؟ چه جوري؟ فاز يا كنتراست؟

من در مورد HS 50 صحبت كردم ولي نميدونم شما چرا از HS 20 ميگي و X-s1 رو با اون مقايسه ميكنيد؟؟ HS20 با HS50 كه خدمتتون گفتم خيلي تفاوت داره
    بازم ممنون از شما...
    اینجوری یعنی فاز ببخشید باید ذکر میکردم مشخص نبود
    Hs50 از خانواده hs20 و30 هست هرچند تغییرات بسزایی رو داشته ولی هنوز در یکسری از نکات اساسی با مدل های پیشین مشابه مثل رزولوشن اندازه سنسور اندازه پیکسل بیشینه و کمینه دیافراگم واید انجل ایزو و.......شما بگو .....
    رزولوشن حقیقی این دوربین 10.6 هست در حالی که xs1 .12 تراکم پیکسلی و اندازه پیکسلی دوربین xs1بیشتر هست و از 49 نقطه فوکوس استفاده میکنه سنسور و عمق رنگ20.4 به شما میده که واسه این سطح دوربین ها به نظر من خیلی خوبه
    mehrashkan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

اینجوری یعنی فاز ببخشید باید ذکر میکردم مشخص نبود
    Hs50 از خانواده hs20 و30 هست هرچند تغییرات بسزایی رو داشته ولی هنوز در یکسری از نکات اساسی با مدل های پیشین مشابه مثل رزولوشن اندازه سنسور اندازه پیکسل بیشینه و کمینه دیافراگم واید انجل ایزو و.......شما بگو .....
    رزولوشن حقیقی این دوربین 10.6 هست در حالی که xs1 .12 تراکم پیکسلی و اندازه پیکسلی دوربین xs1بیشتر هست و از 49 نقطه فوکوس استفاده میکنه سنسور و عمق رنگ20.4 به شما میده که واسه این سطح دوربین ها به نظر من خیلی خوبه
    دوست عزیز سپاس از پاسخگوییتون
    اما در مواردی که گفتین احساس میکنم اشتباهی رخ داده شایدم از کم سوادی من باشه
    من ذکر میکنم اگه اشتباه عرض میکنم شما اصلاح کنید یا یه لینک بدین که من تفاوتها رو طوری که شما میفرمایید ببینم ممنون میشم یه مقدار گیج شدم
    مثلا Hs50 رزولیشن حقیقیش 16 هستش و X-s1 دوازده
    ایزو تفاوتی نداشت
    بیشینه و کمینه دیافراگم و واید... اونی که شما میفرمایید نبود اما شایدم من دارم اشتباه میکنم لطف کنید یه منبع ذکر کنید من مشخصات این دو رو چک کنم
    اما در مورد اندازه سنسور که فاکتور خیلی مهمی هم هست و تعدد نقاط فوکوس فرمایشتون کاملا درسته
    ممنون...
    ویرایش توسط mehrashkan : Saturday 23 February 2013 در ساعت 22:48 دلیل: اصلاح غلط املایی با تشکر از persian.boy

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

لطف کنید یه منبع ذکر کنید من مشخصات این دو رو چک کنم

البته باز بنده هم ذکر می کنم که این مطلب مربوط به این تاپیک نیست ولی به هر حال منبع برای مقایسه امکانات....

کد:
    http://www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=fujifilm_xs1&products=fujifilm_hs50exr

ّ

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2