صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27
Like Tree54تشکر

موضوع: انتخاب میرورلس EOS M یا X100s

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Qoddusi نمایش پست ها
    ارش خان شرایط مشابه به الان شما را مدتی پیش من داشتم.تجهیزات سنگین و محدود شدن زمان و سوژه های عکاسی که در نتیجه مثل الان شما وسایلم رو فروختم چون بیشتر از اینکه لذت ببرم اذیت می شدم.

اما الان میگم که اشتباه کردم.چون نه جای منو تنگ کرده بودن نه بحث هزینه بود.

من جای شما باشم تجهیزاتم رو نگه می دارم و حتی در اینده هم تکمیل می کنم.اما یک x100s هم اضافه می کنم و اکثر مواقع هم با خودم می برم و دیگه به تعویض لنز و موارد دیگه هم فکر نمی کنم.باور کن وقتی فکرت ازاد باشه بی نهایت از عکاسی لذت می بری و بعدا با دیدنشون کلی برات خاطره های خوب زنده میشن بدون اینکه اصلا به نویز و بوکه و غیره توجه کنی.به موقعش هم از دی800 استفاده می کنی.

با شناختی که من از شما دارم, تو همین جمع قول میدم اگه شما x100s خریدی و خوشت نیومد من دوربین رو از شما به همون قیمت می خرم و

شما مجددا eos m یا هر دوربین دیگه ای تهیه کن.و اگه خوشت اومد شما هم از تجربه هات بیشتر برامون بنویس.ممنونم و موفق باشی
    سهیل جان سپاس.
    در مورد اینکه دستو پامو نمیگیره که نمیدونم
    ولی یه حالتی بهم میده که اگر باشه ناچارم بردارمش ببرم... و وسوسش نمیذاه بمونه گوشه خونه! به علاوه این تغییر سیستم عکاسی از 4-5 ماه پیش بوده توی کللم (همونطور که مدتی قبل تجهیزت نورپردازیمو فروختم.) و تصمیم یکباره و هوس نیست. به علاوه تر اینکه قبلا یبار شاید 4-5 ماهی با ایکس صد عکاسی میکردم (وقتی کار خبری رو رها کرده بودم و کارهای پروژه ای یا صنعتی هم نمیکردم و نیازی به دوربین با امکانات خاصی نداشتم) ولذتی که میبردم واقعا قابل قیاس نیست با الان که اینهمه لوازمو میکشم و همش حواسم پی عکاسیه! تنها موردی که یکم دل تنگم میکرد نبود لنز 50 1.4 بود. ولا غیر...

دی 800 بودنش برای من هیچ منفعتی نداره... توضیح دادم در مورد دستو و پا گیری و عدم وقت برای ادیت روی خروجی های سنگینش و ... و ... و.... به علاوه اینکه کلا از حیث عکاسی حرفه دیگه کاری ندارم و ترجیح میدم زندگی کنم و گاهیم عکس بگیرم نه اینکه عکاسی کنم تا زندگی کرده باشم!

در مورد انتخابم مطمین هستم و فقط بین این دو گزینه مردد.

پی نوشت: (امروز با خبر شدم که لنز 50 سیگما که من در ترکیب با EOS M بهش امید داشتم پیدا نمیشه.... قحطی امده؟! اون از تبدیل EOS M اون از فوجی ایکس صد اس اینم از لنز... شرکت ها هم اصلا وارد نمیکنند! )

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

سلام من مدت یک ماهی هست کل سیستم نیکون نم رو فروختم و به میرور لس کوچ کردم انتخاب من در بین این دوربینها به omd em5 از شرکت اولیمپوس ختم شد . تا الان بینهایت از انتخابم راضی هستم البته الان مشکل تهیه لنز دارم مثلا فیکس برای Walk around و یه فیکس برای پرتره خیابانی و کلا پرتره و دراین سیستم ( میکرو سه چهارم ) لنز ها ی ارزنده ای هست ولی نمیفهمم چرا تجار ایرانی رقبتی به وارد کردن لنز های این سیستم ندارند ( شنیدم وارد کننده اصلی تا یکی دو هفته نسبت به توزیع لنز اقدام خواهد کرد ) . به الیمپوس EP5 ویا OMD هم فکر کنید .
    jebrahim و Arash Sh تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    کوروش جان xe1 رو تست کردم. مزیتی نسبت به ایکس 100 اس برای من نداشت. (ویزورش که اصلا احساس خوشایندی نداشت و ابعاد بزرگتر.. ) مظاف بر اینکه لنز های انچنانی هم ندارد و اگر قرار به اون لنز 18-55 غولتشن همراهش باشه یا لنز های تک و توکی که دارد ترجیح میدم همون ایکس صد رو بدون لنز اضافه تهیه کنم! به علاوه کارکرد اون زیر حد انتظار من (به نسبت فوجی ایکس صد که قبلا داشتم) بود... مخصوصا حالت کریمی و سافت خروجی
    خوب داداش میگفتی تنظیمات دوربین رو درست کنم بعد بدم دستت واسه تست اون حالت سافتش به خاطر تنظیمات دوربین بوده
    14 اف 2.8
    18 اف 2.8
    35 اف 1.4
    60 ماکرو اف 2.8
    به اضافه ی لنزهایی که به زودی میاد
    10-24
    23 اف 1.4
    55-200 و.......
    دیگه اگه اینا هم لنزهای آنچنانی نباشه پس لنزای ای او اس ام که ول معطلن!!! ببینم اصلا لنزی هم داره به غیر از 18-55 ؟!
    در حال حاضر شرایطت جوریه که خودت باید تصمیم بگیری مشاوره سودی نداره من یا هر کس دیگه ای اگر بگیم فوجی ایراداشو میشمری و از محسنات کانن میگی اگر هم بگیم کانن ایراداشو میگی و محسنات فوجی رو میشمری ضمن اینکه نحوه ی استفاده ای که ذکر کردی هم به نظرم نیاز به این همه وسواس و گیر کردن بر سر دوراهی نداره
    Arash Sh و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    خوب داداش میگفتی تنظیمات دوربین رو درست کنم بعد بدم دستت واسه تست اون حالت سافتش به خاطر تنظیمات دوربین بوده

بازهم خیلی چیزا رو نسبت به ایکس صد دوست نداشتم.. ابعاد.. ویزور... لنز 18-55 که زوری باید بخریمو بدون کیتش ایران نیست! در ضمن خودتم که شایعه بود میخواستی برگردی به ایکس 100

ای او اس ام تمام لنزهای کنونو ساپورت میکنه عزیز!
    jahangir تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    سلام من مدت یک ماهی هست کل سیستم نیکون نم رو فروختم و به میرور لس کوچ کردم انتخاب من در بین این دوربینها به omd em5 از شرکت اولیمپوس ختم شد . تا الان بینهایت از انتخابم راضی هستم البته الان مشکل تهیه لنز دارم مثلا فیکس برای Walk around و یه فیکس برای پرتره خیابانی و کلا پرتره و دراین سیستم ( میکرو سه چهارم ) لنز ها ی ارزنده ای هست ولی نمیفهمم چرا تجار ایرانی رقبتی به وارد کردن لنز های این سیستم ندارند ( شنیدم وارد کننده اصلی تا یکی دو هفته نسبت به توزیع لنز اقدام خواهد کرد ) . به الیمپوس EP5 ویا OMD هم فکر کنید .
    سلام و سپاس جناب ملکیان. به اون هم گوشه نظری داشتم ولی از جهت طراحی و سایز سنسور بین این دو گزینه جاری در حال وسوسه ام. البته در عالی بودن OMD شکی نیست.
    Christ Melikian تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1953

با تمام بررسی ها و با توجه به امکان تعویض لنز و اینکه تبدیلش هم از طریق یکی از دوستان خوبم یافت شد... تصمیم به EOS M شد. سپاس از همه دوستان و راهنمایی ها.
    Christ Melikian و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    میتونید درباره فلش Canon Speedlite 90EX یا هر فلش دیگهای که به EOS M بخوره و قیمت و محل خریدش اطلاعاتی بدین
    با تشکر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3