نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree6تشکر
  • 1 Post By usef
  • 1 Post By QashQai
  • 2 Post By farhad44
  • 2 Post By farhad44

موضوع: Canon 400D or Canon 450D

كاربر جديد samaneh آواتار ها
    تشکر کرده
    8

Question Canon 400D or Canon 450D

سلام دوستان.اگه میشه منو راهنمایی کنید.من تازه کار هستم و میخوام عکاسی رو حرفی ای شروع کنم.توی بازار سراغ کردم ,ظاهرا 400 داره جمع میشه و توصیه به خرید 450 میکردند.از طرفی اختلاف قیمت این دو هم هست ,اختلاف کیفتشون؟و اینکه میخوام دوربینی که میخرم تا چند سال برام خوب کار کنه و از خریدش پشیمون نشم.توصیه اساتید چیه؟ :confused:

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

پیش فرض پاسخ: Canon 400D or Canon 450D

هر دو دوربین امکانات خوبی دارند که در فروم بارها به آنها اشاره شده 450D جدیدتر است و امکانات بیشتری نسبت به 400D دارد مثلا اگر زیاد ماکرو گرافی میکنید شاید لایو ویو آن به کارتان بیاید و...
    همچنین در این رنج قیمت 30ِD هم دوربین خوبی است اما قبل از هر چیز بهتر است شما در مورد بودجه تان و نوع عکسهایی که دوست دارید بگیرید توضیح دهید تا بهتر بشود در مورد دوربین مناسب شما نظر داد.
    samaneh تشکر می‌کند.

كاربر جديد samaneh آواتار ها
    تشکر کرده
    8

Post پاسخ: Canon 400D or Canon 450D

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    هر دو دوربین امکانات خوبی دارند که در فروم بارها به آنها اشاره شده 450D جدیدتر است و امکانات بیشتری نسبت به 400D دارد مثلا اگر زیاد ماکرو گرافی میکنید شاید لایو ویو آن به کارتان بیاید و...
    همچنین در این رنج قیمت 30ِD هم دوربین خوبی است اما قبل از هر چیز بهتر است شما در مورد بودجه تان و نوع عکسهایی که دوست دارید بگیرید توضیح دهید تا بهتر بشود در مورد دوربین مناسب شما نظر داد.

بودجه حول و حوش 700 تا 900.ولی دوست دارم چیزی که میخرم برام ماندگاری داشته باشه و تا چند سال عکس های با کیفیت خوب بهم بده.
    در ضمن بیشتر به عکاسی طبیعت،پرتره،مستند...علاقه دارم.ماکرو هم جالبه!

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام: 450D حدودا 250 تومان بیشتر از 400D باشد می ارزد. حالا اگر کمتر بهتر. از تفاوت قیمت بین این دو لنز خوبی بدست نمیاد. بنظرم 450D دوربین خوبی است بشرطی که بقیمت رسیده باشد. روی قیمت 450D بررسی کنید ببینید روند آن چگونه خواهد بود. اگر افت اصلی خود را کرده باشد در خرید آن شک نکنید.

پاینده باشید
    samaneh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض Canon 400D یا Canon 450D

سلام
    من قصد دارم یک دوربین خوب بخرم اطلاعاتی هم دارم عکاسی حرفه ای هم یه چیزایی می دونم
    می خوام بدونم دوستان از بین این دوربین ها یعنی Canon 400D و Canon 450D کدوم رو پیشنهاد می کنند

مشخصات هر دو رو دیدم ، البته که 450 خیلی عالی هست و مهمتر از همه Live View هم داره ولی قیمتش یکم بالاست نسبت به 400D
    من این دوربین ها رو برای کار شخصی می خوام یعنی عکس پورتره و یا عکاسی از طبیعت و در شب از ماه و ستارگان

لنر کیت 18-55 که اصلا نمیشه بهش گفت لنز ، بنابراین یک لنز سیگما هم میخوام بگیرم که بتونم با کیفیت خوب کارهایی که بالا گفتم رو انجام بدم، اما قیمت بالا نباشه یعنی مکزیمم 200 تومان ، اصلا چیزی با این قیمت هست ، 17-70 چطوره ؟ قیمت چند هست
    یک فلاش هم می خوام ، اونم بیشتر از 200 تومان نباشه
    کلا نمی خوام بیشتر از 1200000 یا 1300000 بشه (اگر 400D انتخاب بشه)

البته خودم بیشتر نظرم 400D هست خوب چون ارزون تر است، ولی می خوام بدونم 450D چیزی جز Live View داره که ارزش داشته باشه بجای 400 بخرم، چی و چرا ؟

متشکرم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

خود گويي و خود خندي، عجب مرد هنرمندي :::big grin:::

دوست عزيز :

فلاش زير 200 تومن فلاش به درد بخوري نيست.مگر اينكه سیگما EF 500 DG ST ( ونه سوپر) بخريد حدود 140 تومان.

همينطور لنز زير 200 تومان هم به غير از همون لنز كيت EFS 18-55 IS چيز به درد خور ديگري پيدا نمي شه.

70-17 سيگما حدود 350 تومنه و تا به حال هزاران اظهار نظر مثبت و منفي در فوروم راجع بهش شده.مي تونيد جستجو كنيد و بخوانيد.

پيشنهاد من اينه كه 450D رو با لنز كيت و يك فلاش 430 كنن بگيريد مي شه حدود 1150 شايد هم كمتر. لنز بهتر رو بزاريد براي بعد.
    Pooyan و sam_fisher تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    مرسی برادر

خوب حالا این فلاش ، چه برتری هایی نسبت به سیگما EF 500 DG ST داره ؟
    چرا همون فلاش سیگما رو نگیرم، و بجای پول فلاش کنن، یه لنز خوب بگیرم ؟
    لنز 18-55 توی این سری با IS هست آیا نسبت به 18-55 روی 350D بهتر شده ؟ میشه عکس های خوب گرفت ؟

آیا کیفیت بهتر و امکانات بهتر در 17-70 نسبت به 18-55 خیلی محسوس است ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

اتفاقا امروز در تاپيك زير در مورد اين لنزا حرفاي خوبي زده شده كه فكر كنم دقيقا كمكتون كنه :

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7272

در مورد فلاش هم من هميشه معتقدم فلاش از اون چيزاييه كه بايد بهترينش رو خريد. فلاشهاي متفرقه خيلي وقت ها مثل فلاشهاي اصلي ( به ويژه در حالت TTL) خوب عمل نمي كنند.در اين مورد به بخش فلاش مراجعه كنيد. فكر كنم تا صبح مطلب براي خوندن پيدا كنيد ! :biggrin:
    Super Oli و sam_fisher تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني