صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
Like Tree37تشکر

موضوع: SONY a700 یا NIKON D300 ؟

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

پیش فرض پاسخ: فروش فوری دوربین سونی آلفا 100 به همراه لنز 18-70 و لنز 75-300

و یک سوال دیگه ببخشید که حسابی زدیم تو خاکی و آف تاپیک شدیم
    اگر دنبال یک لنز نسبتا ارزان در رنج نرمال باشید سونی 16-105 رو ترجیح می دهید یا سیگما 17-70 رو. با توجه به اینکه سونی دامنه وسیعتری رو پوشش می ده و سیگما ماکرو داره.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

سلام علي جان

باور كنيد من خيلي از دوربين a200 خوشم مياد يعني شك نكنيد جزو انتخابهاي من هست و تو اين رنج قيمت ( البته من دلاري اون رو ديدم 500 دلار ) هيچ چيزي تو دنيا رقيبش نيست . و قطعا اگر يه آلفا 200 با قيمت 500 گير بيارم حتما ميخرم . حتما

اما هنوز به نظرم تو ايران نيومده من اون رو بطور مطلق برتر ميدونم از دي 40 ايكس ولي يه پيشنهاد قيمت به اون دوستمون دادم كه بايد ببينيم قبول ميكنن يا نه؟

اما a100 بسيار دوربين خوبي است ( بخصوص نميدونم چرا ولي از اينكه براي ايزو يك ديال ديگه داه خيلي خوشم مياد ) . ولي دليل اينكه به شما پيشنهاد خريد ندادم قيمت بسيار پايين آ200 و قيمت بالاي آ100 است من قصد دارم تا 2 هفته ديگه بيام تهران و يه دوربين بخرم اگه آ200 با قيمت 500 پيدا كنم هيچ چي ديگه نميخرم . برندي زياد فكر نميكنم ولي از اين 4 برند خارج نميگيرم - كنون - نيكون - سوني - المپيوس. اگه دوربين مناسب دست 2 پيدا كنم ميخرم و پولم هم محدوده.

از تمامي مديران عذر ميخوام اگه صلاح است پست رو پاك كنيد اگه صحبت ديگري با آقاي علي داشتم خصوصي ميفرستم.
    احترام
    nalibre تشکر می‌کند.
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

والا فکر کنم بحث تو اين مورد اشتباهه قطعا آقا علي ليبر
    نيازها و خواسته هاشو بيشتر ميشناسه اگر يکم تو سايتش و حول و حواشي شخصيتش بگرديد ميبينيد به نظر نميرسه انساني باشه که از روي احساس يا نتيجه گيري اشتباه بخواد تصميم بگيره قطعا اون بهتر از ما نيازهاشو ميشناسه و بهتر ميدونه داره چيکار ميکنه
    خدا رو چه ديدي علي جان شايد هفته ديگه با هم رفتيم D300 خريديم
    Christ Melikian، nalibre و journalist تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

والا فکر کنم بحث تو اين مورد اشتباهه قطعا آقا علي ليبر
    نيازها و خواسته هاشو بيشتر ميشناسه اگر يکم تو سايتش و حول و حواشي شخصيتش بگرديد ميبينيد به نظر نميرسه انساني باشه که از روي احساس يا نتيجه گيري اشتباه بخواد تصميم بگيره قطعا اون بهتر از ما نيازهاشو ميشناسه و بهتر ميدونه داره چيکار ميکنه
    ممنونم با این وجود قطعا نظرات دوستان بسیار راهگشا است.

خدا رو چه ديدي علي جان شايد هفته ديگه با هم رفتيم D300 خريدي
    به قول دوستان: "پایه ام"
    journalist تشکر می‌کند.
    [CENTER][/CENTER]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض sony a700 یا nikon D300???

سلام به همگی.من تازه می خواهم وارد دنیای عکاسی بشم.تا حدی از بحث های این فروم استفاده کردم و یه چیزایی می دونم.ببخشید که این بحث تا حدی تکراری رو مجدد پیش کشیدم.چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید ممنون می شم.

اول از اینکه این لنز کیت اس ال آر های سونی چجور لنزهایی هستن؟شنیدم که لنزهای خوبی نیستن،اگه نیستن مشکلشون چیه؟البته بجز اعوجاج زیاد ( فکر کنم فوتوشاپ یه چیزایی برای این مشکل داره).اگه واقعا بدرد نمی خورن از همین حالا یه فکری براشون بکنم:confused:

دوم اینکه بطور کلی در این رنج قیمت انتخابم خوب هست یا خیر؟؟اگه نیست شما چی پیشنهاد می دید؟؟

سوم D300 لنز کیت نداره،نه؟؟؟؟ اگه اینتوری باشه باید یه فکری هم بحال لنزش کنم.

چهارم یه خبر خوب برای سونی دوستان: اون نمایندگی طبقه 2 پایتخت که خیلی تبلیغ سونی آلفا رو می کنه و خیلی هم با حوصلع هستن، می گفت یه چند روزی صبر کن،به احتمال زیاد آلفا 700 ارزون می شه میاد روی یک تومن!!!!!
    فکر کنم اینو هم در نظر بگیریم بد نباشه:::big grin:::

در نهایت دوست دارم یکی بیاد بگه که دقیقا کدومو انتخاب کنم چون واقعا تصمیم گیری برام سخته:confused:
    با تشکر از تمامی دوستان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: sony a700 یا nikon D300???

با سلام باكمي مطالعه وصرف وقت در سايت دي پي ريويو جواب تمام سوالها راخواهيد يافت

كاربر همراه kooshanjazayeri آواتار ها
    تشکر کرده
    338

به نظرم شما بیشتر به جای اینکه روی بدنه حساس باشید و بخواید براش پول خرج کنید به فکر لنز باشید

مثلآ فکر کنم یه دوربین 500-600 تومانی ( مثل نیکون دی 60 و 400 دی کنون ) انتخاب کنید
    و بیشتر روی لنز فکر کنید البته اگر تازه واردید به نظرم ( و بیشتر دوستانی که توی فروم هستند ) اول یک
    دوربین compact تهیه کنید بعد اگر دیدید علاقه مندید و میتونید با همه چیش کنار بیاید به فکر یه دوربین اس ال آر بیافتید
    Ali Shadi تشکر می‌کند.
    Nikon D700
    Nikon 70-200 2.8 II
    Nikon micro AF-D 60mm

كاربر همراه journalist آواتار ها
    تشکر کرده
    298

سلام

اگر احتمالا به نيكلاس جان بي احترامي كردم عذر ميخوام يا اينكه احتمالا حرفي زدم كه به ايشون برچسب انتخاب احساساتي زدم . من سايتتون رو نديده بودم و كاملا حرف بابك خان رو تاييد ميكنم.
    در هر حال موفق باشيد و ممنون كه نظرات آماتوري بنده رو تحمل كرديد . احترام و ارادت بنده رو هم بپذيريد دوربين الفا هم خوبه وديگر هيچ
    نميدونم چرا ولي فكر ميكردم بابك دوربين دي 300 رو قبلا خريده بود.
    nalibre تشکر می‌کند.
    سياوش
    It is not the gear, it is the guy behind the camera :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با تشکر از دوستای خوبم، نمی دونم چرا از compact یا حتی slr-like زیاد خوشم نمیاد.کامپکت که به کنار.می دونم اگه slr-like هم بگیرم 6 ماهه باید عوضش کنم.اصلا وقتی این جور دوربین ها رو می بینم احساس می کنم باید 2 3 نفر رو پیدا کنم که کنار هم وایسن و منم بگم حالا لبخند بزنید......در صورتی که من اصلا دوست ندارم عکاسی خانوادگی انجام بدم:( نمی دونم چرا، ولی دوست دارم یه اس ال آر داشته باشم و مطمئن هستم از اون دسته افرادی نیستم که از تنظیمات اتوماتیک استفاده کنم.یعنی وقتی اس ال آر می خوام،به خاطر options & flexibility این دوربین هاست.

در جواب علی جان هم باید بگم دی پری ویو رو هر روز می گردم! و سایت های دیگرو البته. ولی تاحالا نتونستن کمکم کنن که برای مثال با توجه به قیمت بیشتر دی300 به الفا 700 ، آیا من برم دی300 بگیرم یا نه:confused:

یه سوال دیگه،یعنی واقعا لنز اینقدر تاثیر داره؟؟؟؟؟

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

به نظر من اگه سوابق عکاسی و دوربین یا دوربین هایی که قبلا داشتین رو بنویسین بهتر میشه راهنمایی کرد.
    اگه تاحالا دوربین دیجیتالی نداشتین شاید انتخاب یه SLR-Like خوب در این مرحله خیلی براتون مفیدتر باشه تا دوربینهایی مثل A700 و یا D300 ( با توجه به محدودیتهایی که در خرید لنزهای با کیفیت و نیاز به تعویض های مجدد).

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین