صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31
Like Tree30تشکر

موضوع: 350D or 400D or 450D

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

پیش فرض پاسخ: 350D or 400D or 450D

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوستان اين پكج ها به لعنت يزيد هم نمي ارزند.

لنز تامرون 80-28 قيمت 140 دلار در ليست دارد ولي كسي حتا به همين قيمت هم نمي خرد.تامرون 300-75 هم 100 دلار بيشتر قيمت ندارد ولي آنهم مشتري ندارد به نوعي كه در حراجي ها نوي آن را به 60 دلار و كمتر حراج مي كنند.

آن دو كانورتر هم كه در اصل كانورتر نيستند بلكه نوعي فيلتر هستند كه به جاي پشت لنز در قسمت فيلتر جلوي لنز نصب مي شوند در واقع براي دوربين هاي كامپكت ساخته مي شوند نه SLR . تازه بي نام و نشان هم هستند و ارزش چنداني ندارند. بقيه ي لوازم از فيلتر و سه پايه و مموري و فلاش هم همگي از انواع چيپ چيني است.

خلاصه اينها عاشق چشم و ابروي كسي نيستند. زياد غصه ي اونجا نبودن رو نخوريد :biggrin:
    فرهان عزیز از راهنمایی و توضیحات خوبت تشکر می کنم
    سوالی که برام پیش اومد اینه که ایا همه پکیج ها به همین ترتیب هستند ؟
    پکیجی میشه پیدا کرد که به طور مثال 2 تا لنز خوب و رو با وسائل جانبی خوب بفرشند ؟
    ویرایش توسط farhad44 : Tuesday 26 August 2008 در ساعت 11:12 دلیل: اصلاح اشتباهي در متن خودم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط kiuna نمایش پست ها
    فرهان عزیز از راهنمایی و توضیحات خوبت تشکر می کنم
    سوالی که برام پیش اومد اینه که ایا همه پکیج ها به همین ترتیب هستند ؟
    پکیجی میشه پیدا کرد که به طور مثال 2 تا لنز خوب و رو با وسائل جانبی خوب بفرشند ؟
    من كه تا به حال نديده ام. تا به حال ده ها پكج كنن و نيكن در اينترنت ديده ام اكثرا همينگونه بوده اند لنز هاي روي دست باد كرده را معمولا به اين طريق مي فروشند.

البته در بسياري موارد اگر خودتان 2 يا چند قطعه را با هم بخريد تخفيف ها يي مي دهند.
    Hamid-P و kiuna تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

من كه تا به حال نديده ام. تا به حال ده ها پكج كنن و نيكن در اينترنت ديده ام اكثرا همينگونه بوده اند لنز هاي روي دست باد كرده را معمولا به اين طريق مي فروشند.

البته در بسياري موارد اگر خودتان 2 يا چند قطعه را با هم بخريد تخفيف ها يي مي دهند.
    با سلام خدمت فرهاد خان.
    البته اینطور که شما هم می فرمایید نیست.
    نمی دونم شما چقدر در سایت ebay گشتید. اما من حداقل 50 تا 60 مورد ازشون خرید کردم.:::big grin::: البته نه دوربین.
    ببینید مثلا در این پکیج دوربین 450D که همین دو روز پیش من قیمت کردم 680 تومان را به همراه برخی اضافات می دهند 650$. که می شود( با دلاری 960 تومان):624تومان!!!. حالا گیریم که بقیه اضافات بدرد نمیخورند. یعنی 10% ارزانتر نمیصرفه. تازه اینو من الان با 5 دقیقه سرچ تو ایت سایت پیدا کردم.
    نامردی نکنید دیگه!!! مموری 4 گیگ هم 10 تومان حساب کنید که ردش کنید بره، اون کیفم با سه پایه و نیز پاک کن همش رو هم 14 تومان!!! می توانید با 600 تومن، دوربین 680 تومانی ایران را بگیرید.
    تازه این یه نمونه ی خیلی سادش بوده. حالا من امشب میگردم، چند تا از اون خوباش پیدا میکنم براتون.
    من تا حالا هر چی ازشون خریدم مشکلی نداشته. همشم جنس ارزن نگرفتم. جنس 2 میلیونی هم گرفتم. هیچ مشکلی هم نداشته.:)

آقا فرهاد، حالا که سرتونو درد آوردم، شما هم یه نظر میدی که من چه دوربینی بگیرم؟
    400D با لنز 70-17 ؟
    یا 450D با لنز کیت؟
    یا 350D با 70-17؟
    یا اصلا 450D با 70-17؟:confused:
    قیمت 400D را به من 600 دادند. بدنه 450D را 680، 350D که 500. 70-17 هم 355.
    با تشکر
    ------------------------------------------------
    حمید
    heiran تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13937

سلام

حميد جان

- من عرض كردم من نديده ام و بديهي است كه دليل ندارد چيزي كه من نديده ام وجود خارجي نداشته باشد :)

- بنده عرض كردم معمولا پكج هايي كه با لنز فروخته مي شود ....
    پكج جديد معرفي شده ي شما لنز ندارد مشكلي هم ندارد چند قلم چيز ارزان قيمت را به عنوان تخفيف كالا مي دهند خيلي هم خوب است ولي اگر همين بدنه ي خالي را در ebay پيدا كنيد مسلما قيمت معقولتري خواهد داشت.

- اصلا بحث مقايسه ي ريال و دلار نبود خوب بديهي است خيلي چيزا رو از ebay مي شه به قيمت خيلي خوبي خريد. بنده هم خريد داشته ام ولي اگر مسافري آنور نداشته باشيد هزينه هاي حمل تا دوبي و از آنجا به ايران ( تازه اگر آدرسي در دوبي داشته باشيد) كمر شكن است. بحث اين بود كه در مقايسه ي دلار با دلار ( خريد پكج يا دوربين تنها هر دو در ينگه دنيا) خيلي هم وسوسه انگيز نيست و به قول اون ضرب المثل فارسي بوي كباب نيست كه مي آيد و بيشتر بوي ... داغ كردن است.

- بين گزينه هاي شما من 450D با لنز كيت را بيشتر مي پسندم.

- اين وسط ما رو نامرد هم كرديد. اشكال ندارد
    Hamid-P و heiran تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    13937

خوب با سلام مجدد

اين هم يك شاهد . 450D Kit رو مي دهند 550 دلار. آيا اون اضافات 100 دلار مي ارزيد ؟

البته در حراجه و هنوز مهلتش تموم نشده. شايد تا شما لينك رو باز كنيد بالاتر رفته باشه.

اينرو هم بايد در نظر داشته باشيد كه بيشتر اينها كه خيلي ارزانند غير قابل برگشتند يعني در صورت مشكل داشتن پس نمي گيرند.
    Hamid-P تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

...

- بين گزينه هاي شما من 450D با لنز كيت را بيشتر مي پسندم.

- اين وسط ما رو نامرد هم كرديد. اشكال ندارد
    شرمنده فرهاد خان. :( من کی باشم که شما رو نامرد کنم. :(

احتمال خیلی زیاد 450D میگیرم. دوربینا رو دیدم، از 450D بیشتر خوشم اومد. الان مشکلم لنزه. لنز کانن 55-18 is یا سیگما 70-17?؟ چقدر اختلاف دارند؟ البته تو سایت pbase به نظرم عکسهای 70-17 خیلی شارپ تر و بهترند. اما نمیدونم که ارزششو داره هزینه کنم سیگما بگیرم یا نه؟
    یا فعلا با لنز کیت سر کنم تا عکاسی یاد بگیرم، بعدش ببینم تکلیف این Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS چی میشه که جدید اومده.
    تو آرزوهام برای بعدا ایناست!:
    canon 70-200 f4 is
    canon 50mm 1.8

بازم شرمنده آقا فرهاد. از دست ما دلگیر نشید.
    ------------------------------------------------------------------
    حمید
    heiran تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13937

سلام

خواهش مي كنم.

من در تاپيك ديگري هم عرض كردم لنز سيگما 70-17 ارزشش شايد دوبرابر لنز EFS 18-55 IS باشد ولي قيمتش سه برابر است پس از نظر من نمي ارزد.
    Hamid-P تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

خوب با سلام مجدد

اين هم يك شاهد . 450D Kit رو مي دهند 550 دلار. آيا اون اضافات 100 دلار مي ارزيد ؟

البته در حراجه و هنوز مهلتش تموم نشده. شايد تا شما لينك رو باز كنيد بالاتر رفته باشه.

اينرو هم بايد در نظر داشته باشيد كه بيشتر اينها كه خيلي ارزانند غير قابل برگشتند يعني در صورت مشكل داشتن پس نمي گيرند.
    سلام.
    پستتون همزمان شد ندیدم.
    بله. البته اینو مد نظر داشته باشید:
    در ebay با توجه به میزان فروش، به فروشنده امتیاز داده میشود. این موردی که شما پیدا کردید، طرف تازه کاره. احتمال دزد بودنش زیاده.
    روش تشخیص:
    حتما Buy it now باشد. نه اینکه Bid.
    سمت راست و بالای صفحه امتیاز دهی و میزان فروش فروشنده بررسی شود.
    **فروشنده های Power Seller بیمه هستند.(آشنای بنده تو دیار کفر دو سه بار جنسو پس داده.)

حتی اینم بگم!!!! برای من یه جنسی رو خرید، براش فرستادند، اما خونه نبود. آدرس دومو داده بود خونه همساشون. اونا هم به همسایه دادن. آشنامون زنگ زد به فروشنده که چرا نفرستادین. فروشنده دوباره براش جنسو فرستاد. بعد از یک هفته همسایشون اومد گفت که این جنس مال شماست. من یادم نبود بهتون بدم!!!!
    یعنی شد 2تا!!
    انصافا power seller هاشون کارشون درست تر از این حرفاست.
    _________حرفام چه ربطی به تاپیک داشت نمیدونم!!____________
    -------------------------------------------------------------------------------
    حمید
    heiran تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

سلام.
    با تشکر از همه دوستان. من بالاخره یک فروند دوربین Canon 350D دست دوم از یک عزیزی گرفتم. البته نوی نو بود و فقط 220 شات کارکرده بود!!! با لنز و فیلتر و یک رم 1 گیگ 300000 تومان!:::big grin:::
    از همه دوستان(بهنام جان و فرهاد خان و ...) ممنونم.
    فقط مونده یک لنز 70-17 سیگما.
    Mashhadi Vahid، farhad44، Behnam_703 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط hitoo نمایش پست ها
    سلام.
    با تشکر از همه دوستان. من بالاخره یک فروند دوربین Canon 350D دست دوم از یک عزیزی گرفتم. البته نوی نو بود و فقط 220 شات کارکرده بود!!! با لنز و فیلتر و یک رم 1 گیگ 300000 تومان!:::big grin:::
    از همه دوستان(بهنام جان و فرهاد خان و ...) ممنونم.
    فقط مونده یک لنز 70-17 سیگما.
    مبارك باشه!!

اصطلاحا" به اين خريد شما ميگويند : شكار !!! :::big grin:::
    farhad44، Hamid-P و heiran تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین