صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree28تشکر

موضوع: لنز تله نیکون تا 1.800.000 ؟؟؟

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

پیش فرض پاسخ: لنز تله نیکون تا 1.800.000 ؟؟؟

به نظرم لنز پرایم برای عکاسی کاربرد دارد که یا جایگاه مشخص دارد و حرکت نمیکند و یا چند لنز پرایم در فوکال های مختلف دارد فکر نمیکنم در جام جهانی هم تنها از یک لنز استفاده کنند ...
    Arash Sh تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام
    اگر براي كار خبري نياز به تله متوسط به بلندداريد (عكاسي خبري ورزشي) و قصد عكاسي از حيات وحش را داريد پيشنهاد من قدري افزايش بودجه و خريد Sigma 120-300 F2.8 است (البته وزن لنز قدري زياد است) براي هر دو كار بسيار عالي است. تا چند ماه قبل قيمت آن درحدود 2200 بود.
    shenasi و Arash Sh تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

Cool پاسخ: لنز تله نیکون تا 1.800.000 ؟؟؟

سلام و تشکر از همه دوستان

ظاهرا باید اضافه کنم کار خبری منظور دقیقم بیشتر اجنماعی و گهگاه، محیط های بسته سالن های همایش و ... است. شاید به ندرت برای کارهای ورزشی لازم داشته باشم ( در ان مورد کنون 50د + 70-200 دفتر هم هست!)

با سلام
    چرا این لنز های پرایم مناسب نیست ؟تنها موردی که این لنز را زیاد مناسب کار های خبری نمی کند دیافراگم 4 این لنز می باشد
    نگاهی به کنفراس ها و سخنرانی شخصیت ها و همین حاشیه زمین فوتبال جام جهانی بکنید پر شده از لنز 300 اف 2.8 در رنگ های سیاه و سفید

در این مورد باید بگم، به لنز پرایم فکر کرده بودم ولی واقعا برای من حداقل مناسب نیست... همانطور که اشاره کردم، عمده کارم اجتماعی است و گاهی چون سوژه نزدیکتر میشود باید تله را کمتر کنم یا بدوبدو از سوژه دور شوم تا یک کادر مناسب ببندم...

از دوستان کسی تجربه کار با 80-400 نیکون را دارد؟ بادی من دی300 اس هست.... نمیدونید ایا این لنز روی این بادی هم گیج میزند یا نه ؟؟؟ ( روی دی 90 شنیده ام وحشتناک است! ) در ضمن از آپدیت شدن و قیمت جدید ان میترسم که باز نیکون یکی دو هزار دلار ناقابل قیمتش رو اضافه کنه....

پرنده گرافی برایم مهم است ... اما فقط دنبال ثبت پرواز نیستم و به پرنده های دیگه هم رضایت میدم!!! ولی ایا 80-400 اونقدر فاجعه است که تا بیاد فکر کنه ، پرنده هه پاشه بره؟؟؟

در مورد سیگما خیلی چیزای خوبی نشنیدم .... ولی اگه چاره نباشه؟؟! در ضمن تله 400 برایم مهم است....

باتشکر دوباره.

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.am نمایش پست ها

از دوستان کسی تجربه کار با 80-400 نیکون را دارد؟ بادی من دی300 اس هست.... نمیدونید ایا این لنز روی این بادی هم گیج میزند یا نه ؟؟؟ ( روی دی 90 شنیده ام وحشتناک است! )

باتشکر دوباره.
    با سلام
    از دوستان فورم اقای azerila که در قسمت عکس های پرندگان اهنی عکس هایی دارند از این لنز به همراه نیکون d300 استفاده کرده اند
    من از ایشون راجع به این لنز به صورت پیام خصوصی سوال کردم و ایشون در جواب از سرعت فوکوس اون بسیار راضی بودند و میگفتند حتی با 100-300 سیگما هم که امتحان کرده بودند تفاوت فاحشی روی این بدنه ندیده بودند.(البته به مقدار بسیار کم کندتر )
    البته من خودم 120 400 سیگما دارم واز سرعت فوکوس اون حتی در کمترین نور راضی هستم کیفیت اون هم بستگی به میزان نور داره
    اگر میزان نور کافی باشه و بشه چند استاپ دیافراگم رو بست تصاویر بسیار خوبی میشه ثبت کرد.
    mreza1001 و barca007 تشکر می‌کنند.
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2