صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
Like Tree18تشکر

موضوع: دوربینهای کانن سری SX و EOS کدام برای من بهتره ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض دوربینهای کانن سری SX و EOS کدام برای من بهتره ؟

سلام
    من میخوام یه دوربین کانن بخرم که اولا چاپ ان روی ورق A3 و بالاتر باشه ثانیا از فواصل دور بتونم عکاسی کنم ثالثا قابلیت ارتقا و افزودن تجهیزات جانبی را داشته باشه رابعا برای رشته های نقاشی و معماری و مهندسی کاربرد داشته باشه و در نهایت قابل اتصال به لپ تاپ و مانیتور را داشته باشه و مقداری هم فیلمبرداری بکنه .

در ابتدا نظرم روی G12 و SX30 IS بود ولی بررسی کردم دیدم قابلیت نصب لنز را نداره اومدم سراغ D500 و D550 دیدم مدل D550 حدودا 100 تومان گرونتر از قبلی هستش . آیا با توجه به خواسته های من آیا ارزش داره 100 تومان دیگه جور کنم و یه مدل بالاتر بخرم ؟
    در ضمن در نت که جستجو میکردم برای هر دو مدل D500 & D550 مشخصه مصرفی برای اروپا و آسیا را دیدم که برای اروپا مدل Kit Kiss X4 حدود 100 تومان گرونتر از Kit هست . در این مورد هم لطفا توضیح دهید؟
    راستی canon 1000D چطوره ؟

در ضمن مقایسه D500 & D550 را در فورم دیدم .
    از پاسخگویی شما سپاسگزارم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

با سلام و تبریک سال نو

کاش بودجتونم مشخص میکردین تا بهتر کمکتون میکردیم

این حرفتون خود به خود کامپکتها را از لیست شما حذف میکند---->ثالثا قابلیت ارتقا و افزودن تجهیزات جانبی را داشته باشه و انتخاب شما قطعا یک EOS یا همان دوربین حرفه ای باید باشد

با توجه به اینکه در رشته معماری و عکسبرداری از بناها نیاز به زاویه دید بیشتر و لنز واید میابشد نمیتوانید همزمان فاصله دوری را داشته باشیم، هرچند انتخاب هایی مثل 18-200 وجود دارند اما واید خوبی بهتون نمیده!!!

معمولا دوستان در اینجور مواقع لنز محبوب 15-85 را پیشنهاد میکنند

اما اگر به زاویه ای باز تر نیاز دارید میتونید 10-22 رو هم در نظر داشته باشید

در مورد اینکه Kiss x4و 550D باهم چه تفاوتی دارن باید بگم از لجاظ مشخصات فنی هیچ فرقی با هم ندارند، Kiss x4 مخصوص بازار داخلی ژاپن هستش و 550D مخصوص بازار اروپا و بقیه نقاط جهان غیر آمریکا

موفق باشید......
    persian.boy و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو

کاش بودجتونم مشخص میکردین تا بهتر کمکتون میکردیم

این حرفتون خود به خود کامپکتها را از لیست شما حذف میکند---->ثالثا قابلیت ارتقا و افزودن تجهیزات جانبی را داشته باشه و انتخاب شما قطعا یک EOS یا همان دوربین حرفه ای باید باشد

با توجه به اینکه در رشته معماری و عکسبرداری از بناها نیاز به زاویه دید بیشتر و لنز واید میابشد نمیتوانید همزمان فاصله دوری را داشته باشیم، هرچند انتخاب هایی مثل 18-200 وجود دارند اما واید خوبی بهتون نمیده!!!

معمولا دوستان در اینجور مواقع لنز محبوب 15-85 را پیشنهاد میکنند

اما اگر به زاویه ای باز تر نیاز دارید میتونید 10-22 رو هم در نظر داشته باشید

در مورد اینکه Kiss x4و 550D باهم چه تفاوتی دارن باید بگم از لجاظ مشخصات فنی هیچ فرقی با هم ندارند، Kiss x4 مخصوص بازار داخلی ژاپن هستش و 550D مخصوص بازار اروپا و بقیه نقاط جهان غیر آمریکا

موفق باشید......
    جناب اقبالی درود

لینکی از لنز 10-22 که فرمودید دارین ( اگه لینکی نبود ، لطفا خوتون اطلاعات تکمیلی ازش بذارین ) ؟ لنز جالبی به نظر میرسه . من تا حالا شخصا چیزی ازش نشنیدم .

مرسی
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

با سلام

چون بنده عصری سرعت اینترنتم افتضاحه (در حده دیال آپ) نتونستم عکس درست حسابی و اطلاعاتی رو در مورد این لنز بذارم

میتونید تو این صفحه(برگرفته از سایت the-digital-picture.com) میتونید اطلاعات این لنز و نمونه عکساشو تو این صفحه ببینید

موفق باشید.....

پی نوشت: ضمن اینکه جناب مسلمی (Nadersharp) این لنز رو دارن میتونید از ایشون در مورد این لنز بیشتر بپرسید که با این لنز کار کردن
    persian.boy و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سپاس از راهنمایی شما
    ابتدا 600 تومان کنار گذاشتم البته برای سری SX ولی اگه قرار باشه EOS بگیرم فکر کنم باید یه200 تومان دیگه جور کنم . از سه دوربین زیر کدام بهتره ؟
    آیا قابلیت تنظیمات اتوماتیک و دستی را دارن ؟

canon 1000D (قابلیت فیلمبرداری هم داره ؟ )
    canon 500D
    canon 550D

ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط sahmnaq نمایش پست ها
    سپاس از راهنمایی شما
    ابتدا 600 تومان کنار گذاشتم البته برای سری SX ولی اگه قرار باشه EOS بگیرم فکر کنم باید یه200 تومان دیگه جور کنم . از سه دوربین زیر کدام بهتره ؟

canon 500D
    canon 550D

ممنون
    دوست گرامی سلام:
    اینگونه که پیداست شما دقت کاملی روی تاپیک های فروم نداشتید و به اندازه کامل به آنها توجه نداشته اید و مطالعه نکرده اید!!
    اما اگه شما 800.000 تومان دارید 50.000 تومان دیگر به آن اضافه کنید و از داشتن 550d لذت ببرید.

موفق باشید
    NetNegar تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط ramink2 نمایش پست ها
    دوست گرامی سلام:
    اینگونه که پیداست شما دقت کاملی روی تاپیک های فروم نداشتید و به اندازه کامل به آنها توجه نداشته اید و مطالعه نکرده اید!!
    اما اگه شما 800.000 تومان دارید 50.000 تومان دیگر به آن اضافه کنید و از داشتن 550d لذت ببرید.

موفق باشید
    مشكل اكثر كساني كه بدون اطلاع اقدام به خريد SLR ميكنن يا ديگرانو راهنمايي ميكنن همينه

خريد SLR فقط بدنه نيست، هستند بسياري كه پولشونو خرج بدنه ميكنند و اونوقت واسه خريد لنز و فلاش و لوازم جانبي ضروري چيزي در بساطشون نيست و باقي قضايا

خواهشا همينجوري كسي رو راهنمايي نكنيد تا وقت و پول و انرژي و همينطور اعتمادشون به فروم از بين نره

من میخوام یه دوربین کانن بخرم که اولا چاپ ان روی ورق A3 و بالاتر باشه
    يك بدنه ي 10مگاپيكسلي هم اين امكان رو به شما ميده

از فواصل دور بتونم عکاسی کنم
    اين بستگي به لنز داره، دوتا راه داريد: يا يه دوربين SLR Like سوپر زوم بايد بخريد يا اينكه درصورت خريد SLR بايد حداقل 600-700 هزار تومن واسه يه لنز تله پول بدين علاوه بر قيمت بدنه.

قابلیت ارتقا و افزودن تجهیزات جانبی را داشته باشه
    قابليت ارتقا و افزودن چه جور تجهيزات جانبي؟
    اگه حافظه منظورتون باشه كه تمام دوربينا امكانشو دارن، همينطور در مورد فلاش. اما اگه لنز منظورتونه فقط SLR اين امكان رو داره كه بايد افزايش تصاعدي هزينه هاتون رو در نظر بگيريد.
    البته واسه SLR Like هم كانورتورهاي تله و وايد هست كه با هزينه ي بسيار كمتري در دسترسه.

برای رشته های نقاشی و معماری و مهندسی کاربرد داشته باشه
    نگران اين بخشش نباشيد!

و در نهایت قابل اتصال به لپ تاپ و مانیتور را داشته باشه و مقداری هم فیلمبرداری بکنه
    تمام دوربين هاي جديد اين امكانات رو دارن.

در نهايت با توجه به نياز و بودجتون يك راه داريد: يك SLR Like سوپرزوم

اگر امكان هزينه كردن بيشتر در آينده براتون فراهمه به سمت SLR برين
    ویرایش توسط M.R.Mir : Sunday 27 March 2011 در ساعت 10:23
    Walkman، sahmnaq و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    من قصد خرید 550D را دارم از نمایندگیش قیمت گرفتم که با گارانتی اصلی و بدون گارانتی اون حدود 100 تومان اختلاف داره . کسانی که با این دوربین کار کردن و تجربه کار دارن آیا نیاز به گارانتی داره یا نه ؟ ( آخه تو ایران گارانتی زیاد معنا و مفهوم واقعی نداره )
    لطفا راهنمایی کنید
    سپاس
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط sahmnaq نمایش پست ها
    سلام
    من قصد خرید 550D را دارم از نمایندگیش قیمت گرفتم که با گارانتی اصلی و بدون گارانتی اون حدود 100 تومان اختلاف داره . کسانی که با این دوربین کار کردن و تجربه کار دارن آیا نیاز به گارانتی داره یا نه ؟ ( آخه تو ایران گارانتی زیاد معنا و مفهوم واقعی نداره )
    لطفا راهنمایی کنید
    سپاس
    دوست عزیز آقای M.R.Mir گویا شما توجه به نظر آقای sahmnak نداشتید!!!!!

بنده هم با توجه به بودجه و کارایی ایشون 550 رو پیشنهاد دادم،میبینید که ایشان علاقه ای به سوپرزوم ها ندارند و در پست پایین به نتیجه خرید 550 رسیده اند...
    و گفته بودند نیاز به ارتقاء دارند .این بدین معنا نیست که لنز18-55 پاسخ گوی ایشان نیست. و از همان لحضه خرید باید لنز تهیه کنند...
    پس بنده با توجه به علایق خود شان ایشان را راهنمایی کرده ام.

طبق این گفته از آقایwsahmnaq:

سپاس از راهنمایی شما

canon 500D
    canon 550D

ممنون
    NetNegar تشکر می‌کند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان از همه تون ممنونم .
    اما سئوال آخر من را جواب ندادین . باگارانتی یا بدون گارانتی ؟
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین