صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 163
Like Tree60تشکر

موضوع: بهترین دوربین زیر 200 هزار تومن

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: بهترین دوربین زیر 200 هزار تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan نمایش پست ها
    با تشكر از دوستان من امروز Canon A570 IS را از جمهوري خريدم.
    با گارانتي الرمس 200 تومان هم ميشد خريد ولي من بدون گارانتي (يعني با گارانتي پارسه) 170 تومان خريدم. راستش تا 165 هم ميشد خريد ولي كمي مشكوك ميزد! خوف كردم! همان 170 را از يه جاي به ظاهر معتبر خريدم.
    همانطور كه گفتم اين دوربين را براي يكي از بستگان خريدم. چندتاعكس هم باهاش گرفتم راستش اين چندمين مدل كنون كامپكتي كه من تست كردم عجيبه كه همه مثل هم عكس ميگرن عين يك روح در چند بدن.
    منم اگر بودم با گارانتی پارس الرمس محال بود که خرید کنم پارسال دم عیدی یه آ540 خریدم 190 تومن چند روز بعدش فهمیدیم پیسکل سوخته داره و بردیم مرکز نمایندگی پارس الرمس و طرف اصلا قبول نکرد برامون تعمیر کنه چه برسه به اینکه عوض کنه؟ خلاصه منم دیدم خرج تعمیرش 60 تومن میشه و بره زیر آچار تعمیرکار مثل اولش بعدیه بشه با 50 تومن ضرر ردش کردم رفت که از پارسال تا الان بدون دوربین موندم و اصلا از خ جمهوری یه جورایی برای خرید دوربین بدم اومد مخصوصا این پارس الرمس
    در مورد این گارناتی پارسه من هم دوست دارم بدونم چیه جریانش که ارزونتر از بقیه دوربین میده البته پارسال اینطوری بود نمی دونم الان هم این ریختیه یا نه؟

در ضمن مبارکت باشه:::big grin:::

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Exclamation پاسخ: بهترین دوربین زیر 200 هزار تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    منم اگر بودم با گارانتی پارس الرمس محال بود که خرید کنم پارسال دم عیدی یه آ540 خریدم 190 تومن چند روز بعدش فهمیدیم پیسکل سوخته داره و بردیم مرکز نمایندگی پارس الرمس و طرف اصلا قبول نکرد برامون تعمیر کنه چه برسه به اینکه عوض کنه؟ خلاصه منم دیدم خرج تعمیرش 60 تومن میشه و بره زیر آچار تعمیرکار مثل اولش بعدیه بشه با 50 تومن ضرر ردش کردم رفت که از پارسال تا الان بدون دوربین موندم و اصلا از خ جمهوری یه جورایی برای خرید دوربین بدم اومد مخصوصا این پارس الرمس
    در مورد این گارناتی پارسه من هم دوست دارم بدونم چیه جریانش که ارزونتر از بقیه دوربین میده البته پارسال اینطوری بود نمی دونم الان هم این ریختیه یا نه؟

در ضمن مبارکت باشه:::big grin:::
    آقاجون ول كنين اين گارانتيه بيچاره رو بابا چند بار بگم چون تو ايران در خيلي موارد سليقه اي عمل ميشه و قانون خاصي نداريم يا اگه داريم اجرا نميشه يا اگه اجرا نشه صداي شما به جايي نميرسه گارانتي هم ضمانت اجرايي نداره حتي وقتي با مشكلي اين چنيني مواجه ميشين فروشنده ممكنه
    ديگه شما رو نشناسه (ببخشيد شما!!!!!)

گارانتيه پارسه هم يعني بي گارانتي.

اصلا اين چيه باب شده كه واسه گارانتي از مشتري پول ميگيرن؟
    با گارانتي در حقيقت نمايندگي يا عرضه كننده يه كالا ميخواد بگه من از جنسم انقدر مطمئنم كه براي اينكه خيال شما راحت باشه از خريدش در صورت بروز فلان مشكل ، فلان تسهيلات رو به شما ارائه ميكنم.اين يه راهه كه شما با خيل راحت ازش خريد كنين، و يه تبليغه واسشون ( البته اگه به تعهداتشون عمل كنن)

اين جور گارانتي كردن يه كالا يا زوركي بيمه كردن!!!! يه دوربين ، ( بيمه بدنه حريق و زلزله و .....)
    بهانه اي براي گرونتر فروختن يه جنسه ، مخصوصا تو ايران.( اين نظر منه)

من اگه بخوام يه وسيله رو بيمه كنم خب خودم اين كارو ميكنم ديگه . ميرم يه جاي معتبر بيمش ميكنم.نه اينكه ....
    خلاصه اينكه حواستونو موقع خريد جمع كنين همين اين بهتره تو اين مملكت ما!!!!!

مثلا من اگه بخوام تو خريد لنز دنبال گارانتيش هم باشم ، اونوقت بايد كلا قيد خريدنشو بزنم چون قيمتش خيلي بالا ميره..................( اين اصلا از لحاظ اقتصادي به صرفه نيست)
    سينااكبرنيا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyashariat61 نمایش پست ها
    آقاجون ول كنين اين گارانتيه بيچاره رو بابا چند بار بگم چون تو ايران در خيلي موارد سليقه اي عمل ميشه و قانون خاصي نداريم يا اگه داريم اجرا نميشه يا اگه اجرا نشه صداي شما به جايي نميرسه گارانتي هم ضمانت اجرايي نداره حتي وقتي با مشكلي اين چنيني مواجه ميشين فروشنده ممكنه
    ديگه شما رو نشناسه (ببخشيد شما!!!!!)

گارانتيه پارسه هم يعني بي گارانتي.

اصلا اين چيه باب شده كه واسه گارانتي از مشتري پول ميگيرن؟
    با گارانتي در حقيقت نمايندگي يا عرضه كننده يه كالا ميخواد بگه من از جنسم انقدر مطمئنم كه براي اينكه خيال شما راحت باشه از خريدش در صورت بروز فلان مشكل ، فلان تسهيلات رو به شما ارائه ميكنم.اين يه راهه كه شما با خيل راحت ازش خريد كنين، و يه تبليغه واسشون ( البته اگه به تعهداتشون عمل كنن)

اين جور گارانتي كردن يه كالا يا زوركي بيمه كردن!!!! يه دوربين ، ( بيمه بدنه حريق و زلزله و .....)
    بهانه اي براي گرونتر فروختن يه جنسه ، مخصوصا تو ايران.( اين نظر منه)

من اگه بخوام يه وسيله رو بيمه كنم خب خودم اين كارو ميكنم ديگه . ميرم يه جاي معتبر بيمش ميكنم.نه اينكه ....
    خلاصه اينكه حواستونو موقع خريد جمع كنين همين اين بهتره تو اين مملكت ما!!!!!

مثلا من اگه بخوام تو خريد لنز دنبال گارانتيش هم باشم ، اونوقت بايد كلا قيد خريدنشو بزنم چون قيمتش خيلي بالا ميره..................( اين اصلا از لحاظ اقتصادي به صرفه نيست)
    نه آقا جون ول نمی کنیم. این گارانتی کننده ها هم اصلا بیچاره نیستن. وقتی دوربین چند صد هزار تومنی به مشتری می فروشن و بعدش که معلوم میشه دوربین خرابه و قبول نمیکنن که تعمیرش کنن چه برسه به تعویض .خب به این کارشون چی می گن؟
    باید گفت که بقیه هم که تجربه من وامثال من رو ندارن بدونن. من که خودم با گارانتی پارس الرمس محاله دوربین بخرم فکر کنم موبایل سونی اریکسون هم گارانتی میکنن.

در مورد اینکه گارانتی بهانهای که بیشتر از مشتری پول بگیرن باهات کاملا موافقم.
    معنی گارانتی هم یعنی پول بیشتر بده همین بدون اینکه واقعا خدماتی پس از فروش در کار باشه .حالا ممکنه مشتری فکر کنه اگه با فلان گارانتی بخره و پول بیشتر بده دیگه جنسش اصله و بدون مشکل و اگر مشکلم داشت خب گارنتیه دیگه . که برای من که متاسفانه عکسش اثبات شد . امیدوارم برای بقیه این ریختی نشه
    ویرایش توسط aria irani : Saturday 16 February 2008 در ساعت 13:09

كاربر آشنا King Aria آواتار ها
    تشکر کرده
    104

سلام دوستان
    من یک دوربین کانن S5 دارم که متأسفانه نتونستم باهاش خوب عکس بگیرم (ولی فیلمش خیلی عالی هست) انتظارم رو برآورده نکرد
    یا من مشکل دارم یا دوربین
    به هر حال تصمیم دارم بفروشم و یه دوربین کامپکت که عکسش خوب باشه بگیرم
    در مورد S5 شاید مشکل از خودم باشه که حرفه ای نیستم چون راستش رو بخواید نه وقتش رو دارم نه حوصله اش
    اگه لطف کنید و یه دوربین کامپکت زیر 200 تومن بهم معرفی کنید که انتظاراتم را در عین آماتور بودنم برآورده کند ممنون میشم

شاید این مطلب خنده بار باشه و شما هم قطعاً باور نمی کنید ولی من عکس هایی که با S5 می گیرم یه ذره بهتر از گوشی k800 ام هست ( با اینکه توی مود های مختلف ، تنظیمات مختلف ، شرایط آب و هوا و نور متفاوت هم تست کردم)
    با تشکر از همه شما دوستان
    چو ایران نباشد تن من مباد

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

اگر ميخواهيد يك دوربين زير 200 تومان بخريد كه در حالتهاي خودكار و پيش فرض نيز عكسهاي با كيفيت و خوش رنگي بگيرد Panasonic LZ8 انتخاب بسيار خوبي است، البته در صورت نياز ميتوانيد از تنظيمات دستي آن تيز استفاده كنيد. زوم 5X و لرزشگير قوي و گريپ خوشدست و ...

االبته Canon-A590 IS هم دوربين خوبي است كه احتمالا" جنس عكس آن با S5 IS مشابه خواهد بود و براي شما نامطلوب.

اين مقايسه گروهي را هم حتما" ببينيد:

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/Q408budgetgroup/
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Friday 23 January 2009 در ساعت 22:12
    King Aria، partow و heiran تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

Question با 200 تومن چی می شه خرید

سلام
    مخصوصال به مشهدی وحید و دوستای گلم
    من میخام یه دوربین بخرم حدود 200 تومن قبلا یه کنون a540 داشتم که با بچه ها مشورت کردم مثل آقا وحید و خریدم . منتها ردش کردم . و یکسالی هست بدون دوربین بودم . حالا اگه میشه راهنمایی کنید چی بگیرم. a1000 a2000 a590
    کنون یا سونی ..

جالبه a590 تنظیمات av ،tv داره ولی a1000 و a2000 نداره .
    سوال ریموت شاتر کدومشون دارن که با پی سی بشه عکس گرفت؟ کیفیت عکس کدومشون بهتره؟لرزشگیر کدوم؟اگر مدل دیگه ای هم میدونید خوبه از هر بندی بگید. این av tvبرایتنظیم سرعت شاتر ودیافراگم رو کدوم دارن

بعد کدوم گارانتی؟ارزون و خوبه ؟من ایدوآل قیمت دارم.

ممنون

تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: با 200 تومن چی می شه خرید

ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Friday 6 February 2009 در ساعت 15:37
    aria irani تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    مرسی وجید جان حالا پاناسونیک و کنون 590is کدومش بهتره.نمونه عکساش رو از کجا میتونم ببینم یادمه قیلا تو سایت steve digicam نمونه عکس داشت. بعد یه سوال کنون چرا تو a1000 , a2000 دیگه tv ,نذاشته یعنی نمیشه دیگه سرعت شاتر رو به دلخواهت نظیم کرد؟

در ضمن a1000 ,a2000 با 590اختلاف قیمت زیادی ندارند به نظرت از این سه تا کدوم بهتره. حلا برند و مدل دیگه ای هم ه نظرت می رسه بزار کنارش نتیجه رو بهم بگو.

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط aria irani نمایش پست ها
    مرسی وجید جان حالا پاناسونیک و کنون 590is کدومش بهتره.
    بستگي به خودتان دارد، اگر آن تست ديپرويو را ديده باشيد، اختلاف چندان زيادي در كل قضيه بين اين دوربينها وجود ندارد، بايد ببينيد در زمينه هاي مورد نظر شما كدام دوربين عملكرد بهتري دارد.
    نمونه عکساش رو از کجا میتونم ببینم یادمه قیلا تو سایت steve digicam نمونه عکس داشت.
    کد:
    http://www.pbase.com/cameras/panasonic/lumix_dmc_lz8
    http://www.pbase.com/cameras/canon/powershot_a590_is
    بعد یه سوال کنون چرا تو a1000 , a2000 دیگه tv ,نذاشته یعنی نمیشه دیگه سرعت شاتر رو به دلخواهت نظیم کرد؟
    نه، نميشود.
    اگر ميخواهيد سرعت را دستي تنظيم كنيد آ570 و آ590 و آ720 هستند، دليلي هم ندارد كه همه دوربنيها مشخصاتشان شبيه هم باشد.
    آ550 و آ560 و آ580 هم امكان تنظيم سرعت شاتر را ندارند.
    در ضمن a1000 ,a2000 با 590اختلاف قیمت زیادی ندارند به نظرت از این سه تا کدوم بهتره.
    اگر زوم بيشتر و LCD بزرگتر و ماكروي بهتر مد نظر باشد A2000 و اگر تنظيمات دستي سرعت شاتر و ديافراگم و فوكوس مد نظر باشد، A590 IS (كه براي چنين دوربينهايي چندان كارايي ندارد).
    aria irani تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Thumbs up خرید یک دوربین ارزان ولی کارا

سلام
    من تازه میخوام شروع کنم به یاد گرفتن عکاسی. البته بصورت نیمه جدی
    کسی میتونه چند تا دوربین مناسب برای شروع کار (زیر 200 هزار تومان) با قیمتشون بهم معرفی کنه؟
    ممنون میشم

صفحه 7 از 17 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین