صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: جستجوی دوربین فیلمی بین 250 تا 350 هزار تومان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض جستجوی دوربین فیلمی بین 250 تا 350 هزار تومان

سلام دوستان، به من عاجز کمک کنید :biggrin:
    من دنبال یه دوربین فیلمی تو رنج قیمت 250 تا 350 تومان می گردم. کاملاً تازه کار هستم، اما بدم نمیاد دوربینم امکانات مناسبی داشته باشه که بتونه تا یه مدت جوابمو بده. ممنون میشم اگه تجربتون رو در اختیارم بگذارید.
    هر دو قطع 35 و 120 می تونن جزو انتخابام باشن اما 120 رو ترجیح می دم.

اگر لطف کردید و دوربینی رو توصیه کردید لطفاً نمایندگی معتبر اون برند تو ایران و آدرسشو رو هم زحمت بکشید.

(راستی، بورس لوازم عکاسی آنالوگ تو تهران کجاس؟)

ممنون

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

پیش فرض پاسخ: جستجوی دوربین فیلمی بین 250 تا 350 هزار تومان

دوست عزيز
    در اين محدوده قيمت مي تونيد Canon EOS 300x رو با لنز كيت حدود 260 هزار تومان تهيه كنيد. Nikon F75 هم در حدود 300 هزار هست. اين دوربينها در رده 35 ميليمتر امكانات بسيار مناسبي دارند.
    نمايندگي نيكون در ميدان ولي عصر و كنون در بلوار كشاورز مي تونن راهناييتون كنن.
    در قطع 120، با اين قيمت شما مي تونيد دوربينهاي ماميا دست دوم در حدود 350 هزار تو ناصر خسرو پيدا كنيد. ولي حتما مي دونيد كه كار كردن با اين دوربينها مهارت بيشتري رو مي طلبه و لوازم جانبي اونها گرون هستند. از طرفي بزرگتر و سنگين تر هستند و هر جايي اونها رو نمي شه برد و فيلمهاي كمياب تر و گرون تري دارن.
    آيا شما اصرار داريد كه با آنالوگ شروع كنيد؟ دليل شما چيه؟
    در زمينه ديجيتال، انتخابهاي خوبي مي تونيد داشته باشيد.
    بورس دوربين و لوازم جانبي هم كه ناصرخسرو، باب همايون هست.
    فعلا...
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

من بدنه دوربین Canon EOS 30 Date را 223 هزار تومان خریدم. خیلی هم ازش راضی هستم. البته توصیه می کنم اگر قصد عکاسی جدی دارید، یک بدنه ارزان قیمت و یک لنز بهتر بخرید تا بعدا که به دیجیتال سوئیچ کردید، یک لنز خوب حدافل داشته باشید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    من بدنه دوربین Canon EOS 30 Date را 223 هزار تومان خریدم. خیلی هم ازش راضی هستم. البته توصیه می کنم اگر قصد عکاسی جدی دارید، یک بدنه ارزان قیمت و یک لنز بهتر بخرید تا بعدا که به دیجیتال سوئیچ کردید، یک لنز خوب حدافل داشته باشید.
    سلام بر استاد داریوش
    آقا ما پنهانی نظرات شما رو Saveمیکنیم نتیجه اش رو هم در یه فایل متنی گرد آوری کردم.واقعاً از حضور شما استفاده میکنیم.
    راستی مگه لنز آنالوگ رو میشه رو دوربین دییجتال استفاده کرد؟
    ببخشید که پرروئی میکنم این DVD چی شد نهم اسفند گذشته ها (آخر پرروئی!!!) :یه شاهد بر اینکه ما همه پستهای شما رو میخونیم استاد.
    فرزام

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام بر استاد داریوش
    آقا ما پنهانی نظرات شما رو Saveمیکنیم نتیجه اش رو هم در یه فایل متنی گرد آوری کردم.واقعاً از حضور شما استفاده میکنیم.
    راستی مگه لنز آنالوگ رو میشه رو دوربین دییجتال استفاده کرد؟
    ببخشید که پرروئی میکنم این DVD چی شد نهم اسفند گذشته ها (آخر پرروئی!!!) :یه شاهد بر اینکه ما همه پستهای شما رو میخونیم استاد.
    اول اینکه من کودکی هنوز بیش نیستم!! اینقدر ما را شرمنده نکنید.
    در مورد لنز ها و بدنه های آنالوگ باید بگم که اگر بدنه نسبتا جدیدی داشته باشی (در کنون سری EOS در نیکون را نمی دانم!) لنز های کاملا با هر دو نوع بدنه دیجیتال و آنالوگ سازگار هستند!! اگر بدنه خیلی خیلی قدیمی مثل Canon F1 انتخاب کنی، اونوقت لنز ها را باید یادگاری نگه داری، (که البته من دیگر توصیه نمی کنم)

من اگر بخواهم در دنیای آنالوگ درست و حسابی خرج کنم، می رم سمت لارج فرمت! اما برای کار های روز مره همون 135 خیلی مناسب و Practical هست.

راستی DVD هم آماده هست. فردا می برم می دمش با نادر یا محمد منتظری!!

ممنون از لطف شما.

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    اول اینکه من کودکی هنوز بیش نیستم!! اینقدر ما را شرمنده نکنید.
    در مورد لنز ها و بدنه های آنالوگ باید بگم که اگر بدنه نسبتا جدیدی داشته باشی (در کنون سری EOS در نیکون را نمی دانم!) لنز های کاملا با هر دو نوع بدنه دیجیتال و آنالوگ سازگار هستند!! اگر بدنه خیلی خیلی قدیمی مثل Canon F1 انتخاب کنی، اونوقت لنز ها را باید یادگاری نگه داری، (که البته من دیگر توصیه نمی کنم)

من اگر بخواهم در دنیای آنالوگ درست و حسابی خرج کنم، می رم سمت لارج فرمت! اما برای کار های روز مره همون 135 خیلی مناسب و Practical هست.

راستی DVD هم آماده هست. فردا می برم می دمش با نادر یا محمد منتظری!!

ممنون از لطف شما.
    داریوش جان یه تماس با من بگیر شب میام ازت میگیرمش... البته فردا شب مثل اینکه چهارشنبه سوریه یه ذره خطریه اونورا اومدن( البته بین علما اختلافه) اما یه تماس باهات میگیرم این DVD جادوئی رو ازت بگیرم.. ممنونتم..
    محمد منتظری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

من نظر شخصي خودمو ميگم و دوست هم ندارم در انتخاب شما دخالت كنم ولي فكر ميكنم اگر مستقيم به طرف

ديجيتال برويد بهتره اينطوري يك هزينه اي ميكنيد و در اخر دوباره به سمت ديجيتال ميرويد اتفاقي كه در تمام دنيا

افتاده و حتي روي توليدات شركتهاي سازنده هم تاثير گذاشته بي دليل نيست

ديجيتال و پست پروسس و انعطاف پذيري اون واقعا دنياي جذابيه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنمایی برای خرید دوربین فیلمی، رنج 250 تا 350 هزار تومان

سلام علما، فضلا، طلاب و سایر علاقه مندان به عکاسی
    من دنبال یه دوربین فیلمی تو رنج 250 تا 350 هزار تومان میگردم. قبلاً یه موضوع تو انجمن دوربین SLR باز کردم که بعضی دوستان جواب دادن و همین جا تشکر می کنم. فکر کردم یه پست هم اینجا بگذارم، شاید جوابهای بیشتری بگیرم.

شرح وضعیت:
    تازه کار هستم. هر دو قطع 35 و 120 جزو انتخابهام هستند. اگر دوربینی رو پیشنهاد کردید لطفاً گارانتی معتبرش رو هم ذکر کنید.

ضمناً علت اینکه نمی رم سراغ دیجیتال اینه که احساس میکنم نسبت دیجیتال به آنالوگ تو عکاسی، مثل نسبت کتاب چاپی به فایل PDF یا نسبت تماشای فیلم ویدئویی به فیلم دیدن تو سینما است. یعنی فکر می کنم اصالت نداره. بعداً دو دفعه هم با میل عکس دیجیتال رو نگاه نمی کنم، در حالی که عکس های انالوگ n سال پیش هنوز فوق العاده جذابه برام. من تجربه ای تو هیچ کدوم از این دو زمینه ندارم، بنابراین اگر فکر می کنید اشتباه میکنم راهنماییم کنید.

بسی مممممنون جات
    ویرایش توسط mhay1984 : Tuesday 13 March 2007 در ساعت 09:19 دلیل: اشتباه دستوری

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین فیلمی، رنج 250 تا 350 هزار تومان

یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین فیلمی، رنج 250 تا 350 هزار تومان

در موردتصميم گيري بين ديجيتال يا نگاتيو اگر نخوانده ايد اين تاپيك را مرور كنيد.
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=597
    نسبت ديجيتال به نگاتيو مثل كتاب به PDF نيست. بلكه اگر بخواهيم اينطوري مقياس كنيم، مثل كتابي است كه با فيلم و زينك دستي چاپ شده و كتابي كه بصورت ديجيتال چاپ شده باشد . منظورم اين است كه در مدياي مشابه (چاپ شده) آنها را مقايسه نماييد. الان از لحاظ كيفي ديجيتال (حداقل در مقايسه با فرمت 35 م.م.) به جايي رسيده است كه ديگر بحث در حوزه كيفيت و محدوديت چندان جايي ندارد (اختلافها بسيار جزئي است و حتي در بسياري موارد ديجيتال جلو افتاده است) و مزاياي خاص ديجيتال تقريبا تمام عكاسان حرفه اي دنيا را به سوي ديجيتال كشانده است. بهتر است قبل از خريد تحقيق بيشتري كنيد.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین