صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
Like Tree19تشکر

موضوع: مشاوره برای خرید دوربین با 550 تومان.

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

پیش فرض مشاوره برای خرید دوربین با 550 تومان.

سلام بچه ها.
    ببینید من یک دوربین میخوام که با وسایل جانبیش از 550 بیشتر نشه. اماتور هم هستم. قبلا
    هم مدتها با انالوگ canon AE-1 program عکاسی کردم( البته غیر جدی) با دیجیتال هم sony dsc-m1 .
    اول اینکه میخوام compact نباشه. و حجمش هم مهم نیست. برای عکاسی خانوادگی و عکاسی از کودک و بخصوص در شب در فضای بسته. نوع باتری هم مهم نیست.برند هم مهم نیست.زوم زیاد هم مهم نیست.مگاپیکسل بالا هم مهم نیست.عکاسی ماکرو هم باهاش نمیشه.ولی خب میخوام بشه تا حدودی با تنظیماش ور رفت
    ممنون

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

پیش فرض پاسخ: مشاوره برای خرید دوربین با 550 تومان.

همون H50 رو بخرم خوبه؟

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

یا سونی A200

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط ary نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    ببینید من یک دوربین میخوام که با وسایل جانبیش از 550 بیشتر نشه. اماتور هم هستم. قبلا
    هم مدتها با انالوگ canon AE-1 program عکاسی کردم( البته غیر جدی) با دیجیتال هم sony dsc-m1 .
    اول اینکه میخوام compact نباشه. و حجمش هم مهم نیست. برای عکاسی خانوادگی و عکاسی از کودک و بخصوص در شب در فضای بسته. نوع باتری هم مهم نیست.برند هم مهم نیست.زوم زیاد هم مهم نیست.مگاپیکسل بالا هم مهم نیست.عکاسی ماکرو هم باهاش نمیشه.ولی خب میخوام بشه تا حدودی با تنظیماش ور رفت
    ممنون

با سلام

با توجه به اینکه SLR میخواهید ( گفتید کامپکت نباشه ) و انتظار هایی که دارید و خصوصا قیمتی که فرمودید ،
    شما نیکون D60 را اگر کمی بگردید با گرانتی ایده ال میتوانید 550 هزار تومان تهیه کنید. فکر کنم جمهوری روبروی پاساژ علاالدین پاساژ حافظ طبقه هم کف . یکسری مغازه هستند که خیلی به دلم آدم نمچسبند ، ما خوشبختانه D60 دارند خودم 3 روز پیش به همین قیمت دیدم البته از 600 تومن تا 580 و 550 بود. نمیدانم کدام 550 میداد بپرسی پیدا میکنی. اگر تونستی با یک نیکون باز برو که موقع خرید تستش کنی حسابی.

گارانتی نیکو نگرش گران است بعدش نور نگار بعد همین ایده ال دیگه خیلی ارزونه.

ضمنا با لنز کیتش ( لنز 18-55 با لرزه گیر VR ) این قیمت بود. بعد ها هم میتوانید بر حسب علاقه و نوع استفادتون لنز های بهتری هم تهیه کنید.

منباب یادآوری عرض کنم یک مموری برای دوربین و یک کیف هم لازم داری ، که باعث میشه یکم گرانر بشه که بعدا میتونید تهیه کنید.

موفق باشید
    ary تشکر می‌کند.

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    با سلام

با توجه به اینکه SLR میخواهید ( گفتید کامپکت نباشه ) و انتظار هایی که دارید و خصوصا قیمتی که فرمودید ،
    شما نیکون D60 را اگر کمی بگردید با گرانتی ایده ال میتوانید 550 هزار تومان تهیه کنید. فکر کنم جمهوری روبروی پاساژ علاالدین پاساژ حافظ طبقه هم کف . یکسری مغازه هستند که خیلی به دلم آدم نمچسبند ، ما خوشبختانه D60 دارند خودم 3 روز پیش به همین قیمت دیدم البته از 600 تومن تا 580 و 550 بود. نمیدانم کدام 550 میداد بپرسی پیدا میکنی. اگر تونستی با یک نیکون باز برو که موقع خرید تستش کنی حسابی.

گارانتی نیکو نگرش گران است بعدش نور نگار بعد همین ایده ال دیگه خیلی ارزونه.

ضمنا با لنز کیتش ( لنز 18-55 با لرزه گیر VR ) این قیمت بود. بعد ها هم میتوانید بر حسب علاقه و نوع استفادتون لنز های بهتری هم تهیه کنید.

منباب یادآوری عرض کنم یک مموری برای دوربین و یک کیف هم لازم داری ، که باعث میشه یکم گرانر بشه که بعدا میتونید تهیه کنید.

موفق باشید
    انوش جان ممنون. ببین من یکمی بالا پایین کردم.به این نتیجه رسیدم فعلا dslr like بگیرم.بهرحال نیمه مبتدی هم محسوب میشم. حالا شما اگر جای من بودی بین H50 و sx10 با توجه به شرایط من کدوم رو انتخاب میکردی؟ میخوام اینو امشب تهیه کنم.مرسی

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

من خودم الان sx10 دارم. ر.ي مد اتو خيلي نويز داره . (بدون فلاش) . بعدش هم h50‌كار باهاش راحت تره. sx10 قاق داره و تا 3 ماه طول مي كشه بياد دستت.
    ary تشکر می‌کند.
    عليرضا تارا

تشکر کرده
    12235

اول اینکه با SLR Like مخالفم. چون ممکنه تنظیم دستی دیافراگم داشته باشه یا یه چیزای دیگه ، اما خیلی چیزها کم داره . مهمترین چیز ممکن در کیفیت عکس لنز هست که لنز این سری قابل تعویض نیست و معمولا هم پر از خطای اپتیکی میباشد. شدیدا بنجل.

ضمنا فکر نکن وقتی میگن مثلا این دوربین حرفه ای است پس حتما باید عکاس باشی تا بتونی باهاش کار کنی. خیر برای یک مبتدی هم امکانات بیشتری دارد.

همنقدر بگویم بین D300 که خود دارم و D90 از لحاظ اتوفوکاس ( فوکاس اتوماتیک که به درد کسانی میخورد که همه چیز رو حاضر آماده میخواهند) کلی تفاوت هست. و حرف شما رو نقض میکنه. هر چقدر که مدل میره بالا تر خطای نورسنجی ( که اتوماتیک هست ) کمتر میشه و تازه نویز SLR ها چندین برابر کمتر از کامپکت هاست ( SLR like هم در واقع کامپکت هست).

اندازه سنسور هم که در خروجی ( یعنی عکس ) در SLR ها بسیار بزرگتر از کامپکت هاست که باعث میشه 16 برابر کیفیت بهتری بده.

در واقع بین SLR مثلا D60 یا ( 1000D کنون ) با یک کامپکت باید دو برابر اختلاف قیمت وجود داشته باشه. اما نمونه هایی که گفتید تقریبا هم قیمت هستند. اوقت شما باز دست به همچنین انتخابی بزنید! اصلا D60 برای همین مصرف ساخته شده. بر آوردن انتظارات بالا در رده قیمتی SLRLike .

اگر برایتان مهم نیست عوض کردن مداوم و پرداختن پول بی زبان ! بد نیست تجربه ای هم هست اگر نه این کار را نکنید.
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Thursday 19 February 2009 در ساعت 17:17
    ary تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    12235

صحیح ترین کار ممکن انتخاب یک SLR فعلا و بعدا تکمیل کردن لنز ها.

من خودم ترجیح میدم گوشی موبایل بگیرم تا یک کامپکت که جنس عکساش موبایلیه!
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Thursday 19 February 2009 در ساعت 18:25 دلیل: عادی کردن فونت
    ary تشکر می‌کند.

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

حرفت منطقیه انوش جان.راستش عکس دوتا دوربینی هم که گفتم برام دلچسب نبودندو خب تجربه ae-1 هم دارم خوب تفاوت زیاد به چشم میاد. artara هم که میگن sx10 شب نویزش زیاده.و اصلا هم نیمخوام چیزی بگیرم که بعد بگم خدایا چرا اینو گرفتم! حالا کمی فکر کنم...

ary
    ary آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    57

ببینید خرید امشب کنسل شد و فردا یکسر میرم جمهوری ببینم اوضاع چطوره. منتها میخوام ببینیم در کنار d60 این canon 1000d در یک سطح قرار میگیرند؟یعنی اگر هم کنون با قیمت بهتری بود روی اینم فکر کنم؟ یا همون d60 انتخاب اولم باشه.
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین