صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree7تشکر

موضوع: Canon EF 28mm f/1.8 USM

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    ی جستجوی مختصر در مورد این لنز کردم. علی الظاهر در نیمه و کناره تصویر ی مقدار سافته و در دیافهای باز بیشتر (البته طبیعیه که بیشتر شه)
    اگر هدف شما از خرید این لنز عکاسی پرتره است و خصوصا اگر دوربینتون فول فریم باشه، به نظر من فوکال 50 خیلی نتیجه بهتری خواهد داد.
    تفاوت شارپنس لنزهای موجود کنون در این فوکال (50) بسیار عالیه. حتی لنز ارزان قیمت EF-50 f1.8 هم شارپنس عالی ای داره.
    مضاف بر اینکه کاهش عمق میدان به واسطه فوکال بلندتر در عکاسی پرتره زمینه محوتری ایجاد میکنه که در جداکردن چهره از زمینه و درنتیجه زیبایی بیشتر عکس بسیار موثره.

من اگه بودم canon 50mm f1.4 رو انتخاب میکردم.
    به نظرم حتیcanon 50mm f1.8 انتخاب بهتری است برای پرتره
    من میخوام عمق میدان خیلی کم شه و فوکوس روی سوژه متمرکز باشه . و چون نمیخوام زیادی خرج کرده باشم لنز 50mm f1.4 رو انتخاب کردم . به نظر من لنز 50mm f1.2 انتخاب بهتری هستش با 4 برابر هزینه بیشتر . البته من میخوام کار فشم انجام بدم و فعلأ تمرکزم روی لنز 28mm f1.8 هستش . 50mm رو فقط برای پرتره میخوام

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenixalireza نمایش پست ها
    پرتره صورت البته نه حرفه ای . و میخوام بدونم از این لنز میشه برای عکاسی فشن استفاده کرد ؟ منظورم لنر 50mm f1.4 canon هستش
    این لنز برای شما مناسب نیست دوست عزیز و بعد از خرید پشیمان خواهید شد
    بهتر است تجهیزات فعلی تان را بگویید تا ببینیم آیا به چنین لنزی نیاز دارید
    ویرایش توسط Herati : Saturday 17 December 2011 در ساعت 13:07

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    ی جستجوی مختصر در مورد این لنز کردم. علی الظاهر در نیمه و کناره تصویر ی مقدار سافته و در دیافهای باز بیشتر (البته طبیعیه که بیشتر شه)
    اگر هدف شما از خرید این لنز عکاسی پرتره است و خصوصا اگر دوربینتون فول فریم باشه، به نظر من فوکال 50 خیلی نتیجه بهتری خواهد داد.
    تفاوت شارپنس لنزهای موجود کنون در این فوکال (50) بسیار عالیه. حتی لنز ارزان قیمت EF-50 f1.8 هم شارپنس عالی ای داره.
    مضاف بر اینکه کاهش عمق میدان به واسطه فوکال بلندتر در عکاسی پرتره زمینه محوتری ایجاد میکنه که در جداکردن چهره از زمینه و درنتیجه زیبایی بیشتر عکس بسیار موثره.

من اگه بودم canon 50mm f1.4 رو انتخاب میکردم.
    به نظرم حتیcanon 50mm f1.8 انتخاب بهتری است برای پرتره
    به نظر من هیچکدام از این لنزها بدرد فشن و پرتره نمیخورد (البته پرتره های خاصی میشود با 50 گرفت )
    اگر واقعا به پرتره علاقمند هستید به فکر 70-200 شوید و البته برای فشن لنز چون 24-70 و یا 24-105و15-85 لازم دارید

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

Canon EF 28mm f/1.8 USM !!
    بهتره باقی مطالب در تاپیکهای مرتبط به پرتره دنبال بشه

با احترام
    Amir Abdolpanah تشکر می‌کند.

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    به نظر من هیچکدام از این لنزها بدرد فشن و پرتره نمیخورد (البته پرتره های خاصی میشود با 50 گرفت )
    اگر واقعا به پرتره علاقمند هستید به فکر 70-200 شوید و البته برای فشن لنز چون 24-70 و یا 24-105و15-85 لازم دارید
    جناب هراتی متوجه منظور شما نشدم
    فوکال 50 در دوربین کراپدار کاملا مناسب عکاسی از چهره است. هرچند فوکال 85 شاید بهتر باشد. اما همانطور که میدانید 50 در دوربین کراپدار زاویه دیدی معادل 75 در فول فریم میدهد که در رنج عکاسی پرتره است. (70 تا 135)
    البته در مورد فشن حرف شما را قبول دارم. همچنین به نظر من هم اصولا استفاده از لنز پرایم شاید کمی محدودیت در کادر ایجاد کند و لنز زومهای پیشنهادیتان مناسب تر باشد. خصوصا در فضای محدود.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2