صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
Like Tree52تشکر

موضوع: EF-S 18-55mm f/3.5- 5.6 IS STM

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    کنون بعد از 18-55 لرزشگیردار اومد و با موتور stm را تولید کرد الان این لنز جدید قضیه اش چیه که جدیدتره و لرزشگیر نداره به جز نداشتن لرزشگیر آیا تفاوتی با مدل 55-18 مارک 2 داره یا نه می خوام یه 1200d بخرم لنز کیتش لرزشگیر نداره؟
    منظور شما دقیقا کدوم لنزه؟ نسخه stm که لرزشگیر داره و کیت 1200d هم که نسخه IS ii هست.ساخت 18-55 بدون لرزشگیر مربوط به 10-12 سال پیشه. کلا بجز بعضی از لنزهای سریع همه لنزهایی که الان ساخته میشن مجهز به لرزشگیر هستن.
    من شنیده بودم بعضی از مغازه دارها سرخود بعضی لنزهای کیت رو با نسخه های قدیمی عوض میکنن شاید ما شما هم از همین موارد باشه.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    منظور شما دقیقا کدوم لنزه؟ نسخه stm که لرزشگیر داره و کیت 1200d هم که نسخه IS ii هست.ساخت 18-55 بدون لرزشگیر مربوط به 10-12 سال پیشه. کلا بجز بعضی از لنزهای سریع همه لنزهایی که الان ساخته میشن مجهز به لرزشگیر هستن.
    من شنیده بودم بعضی از مغازه دارها سرخود بعضی لنزهای کیت رو با نسخه های قدیمی عوض میکنن شاید ما شما هم از همین موارد باشه.
    نه اتفاقا امروز تو یه فروشگاه کارتنش را دیدم روش زده بود 1200d و lenz 18-55 حرفی از لرزشگیرنبود یه فروشگاه اینترنتی معروف هم با هر دو ورژن لنز برای فروش گذاشته که 140 تومن با لرزشگیر گرونتره

تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    نه اتفاقا امروز تو یه فروشگاه کارتنش را دیدم روش زده بود 1200d و lenz 18-55 حرفی از لرزشگیرنبود یه فروشگاه اینترنتی معروف هم با هر دو ورژن لنز برای فروش گذاشته که 140 تومن با لرزشگیر گرونتره
    بله الان که بیشتر جستجو کردم دیدم حق با شماست و اسم این لنز canon EF-S 18-55 USM III هست که متاسفانه لرزشگیر نداره. واقعا نمیدونم هدف کنن از ساخت این لنز تو سال 2015 چیه؟ من جای شما بودم بدنه خالی تهیه میکردم و یه لنز is دست دو هم از توی بازار میخریدم.
    a.g g.a و شهرکرد تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

تصور اشتباه رایجی بین برخی به خصوص عکاسان تازه کار وجود دارد که لنزهای کیت، به خصوص 55-18 معروف، به درد کار جدی نمی خورد...
    خوب هر کسی شک دارد می تواند نگاهی به این نمونه کارهایی که با همین لنز تهیه شده بیندازد:

05canon-7d-mk2-review-astro-landscapes.jpg

07canon-7d-mk2-review-astro-landscapes.jpg

06canon-7d-mk2-review-astro-landscapes.jpg

منبع: Canon 7D Mark II, An Extreme/Adventure & Landscape Photography Review | Photography Statistics
    victor، reza-ngg، a.g g.a و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

سلام، دوستان راهی هست که این لنز یا حتی ورژن قدیمی تر این لنز را روی دوربین فول فریم کنون بست و با آن کار کرد؟ سیاه شدن کناره تصویر برایم مهم نیست، کراپ میکنم.
    یا لنز ارزانی هم قیمت این لنز برای فول فریم وجود دارد؟

تشکر کرده
    179

دوستان یه راه حل تو اینترنت هست که باید قسمت اضافی مانت رو برش داد تا لنز روی دوربین بسته بشه، مثل تصویر زیر که تصویر نهایی کار هست:

FVJCF0VHXLMTYP6.MEDIUM.jpg

یه راه حل هم تو یه فیلم دیدم که طرف با یه تبدیل (مثل تبدیل EF به EF-M) به راحتی لنز EF-S رو روی فول فریم میبست. این تبدیل تو ایران هست؟ من سرچ زدم چیزی پیدا نکردم.

این اسکرین شات هم از فیلمی هست که بالا گفتم:

Untitled.jpg
    a.g g.a و amir.komeily تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام، دوستان راهی هست که این لنز یا حتی ورژن قدیمی تر این لنز را روی دوربین فول فریم کنون بست و با آن کار کرد؟ سیاه شدن کناره تصویر برایم مهم نیست، کراپ میکنم.
    یا لنز ارزانی هم قیمت این لنز برای فول فریم وجود دارد؟
    یه راه هست اونم بریدن زائده انتهایی لنزه. و یا استفاده از لنرهای کراپ برندهای متفرقه.

modified_18-55a.jpg

Capture.JPG

لنزه فولفریم ارزون میتونم به tamron 19-35 اشاره کنم.
    a.g g.a و AliM89 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    179

ممنون از شما، 19-35 تامرون رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    راستی الان فیلمی که در پست قبل به آن اشاره کردم رو با صدا دیدم، در اصل اون تبدیل اکستنشن تیوب خود کنون است، کسی از دوستان از قیمت آن اطلاعی دارد؟ یا اینکه آیا اتوفوکوس دارید یا خیر؟ در اکستنشن تیوب متفرقه چطور؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    ممنون از شما، 19-35 تامرون رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
    راستی الان فیلمی که در پست قبل به آن اشاره کردم رو با صدا دیدم، در اصل اون تبدیل اکستنشن تیوب خود کنون است، کسی از دوستان از قیمت آن اطلاعی دارد؟ یا اینکه آیا اتوفوکوس دارید یا خیر؟ در اکستنشن تیوب متفرقه چطور؟
    هم آکبند هم دست دوم 19-35 در بازار زیاد هست ، کیفیت خوبی هم نسبت به قیمت دارد
    اکستنشن کنکو خوب و باکیفیت هست و اتوفوکوس هم دارد.
    AliM89 تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3