صفحه 121 از 148 نخستنخست ... 21 71 111 117 118 119 120 121 122 123 124 125 131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1471
Like Tree1580تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي Nikon

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aryan نمایش پست ها
    درود بر همه

دوستان تا دو ميليون و هفتصد -هشتصد يه لنز تقريبا واك اراند حرفه اي براي بادي 7200 چي پيشنهاد ميدين ؟ نظر خودم 18-35 اف 1.8 سيگما آرت به نظرتون گزينه هاي مناسب ديگر تا اين قيمت چي ميتونه باشه ؟>
    واک اراند 35-18؟اشتباه نمی کنید؟به نظر بنده 70-24 تمرون رو بررسی کنید.
    behdaad و iman sabbaghian تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

درود بر همه

دوستان تا دو ميليون و هفتصد -هشتصد يه لنز تقريبا واك اراند حرفه اي براي بادي 7200 چي پيشنهاد ميدين ؟ نظر خودم 18-35 اف 1.8 سيگما آرت به نظرتون گزينه هاي مناسب ديگر تا اين قيمت چي ميتونه باشه ؟>
    پیشنهادم خرید لنز نیکون است و بهترین لنز نیکون، 16-85 هست برای این منظور. البته اگر تجربه لنز پرایم ندارید کمی بودجه برای آن هم در نظر داشته باشید. اگر تجربه این کار را دارید و علاقه مند پرایم ها هستید از تک لنز پرایم مثلا 30-35میلیمتری هم می توان به عنوان لنز walk around استفاده کرد.

18-35 هم لنز خوبی است. سنگین و بزرگ بودن و پایین بودن رنج زوم از ایراداتش است(البته لنز مشابه که رنج بیشتر و سبکتر و کوچکتر باشد در بازار وجود ندارد!) و دیگر اینکه برندش نیکون نیست. با این وجود این 18-35 همیشه برای استفاده روی دوربینهای کراپ وسوسه کننده است. نسبت به کیت 18-105 خیلی سریعتر است. فکر میکنم تجربه کردنش ضرری ندارد.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Tuesday 26 July 2016 در ساعت 23:24
    Mehrdad-PL و iman sabbaghian تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

درود بر همه

علاوه بر تعریف عمومی والک اراند، دوست دارم بدونم تعریف شخصی شما از والک اروند چیست ؟ و چه مورادی بیشتر برای شما اهمیت دارد ؟
    دامنه فوکال بالا؟ دیافراگم باز؟ تله خوب یا واید خوب؟
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

سلام و درود
    دوستان بهترین گزینه یا گزینه ها لنز واید نیکون برای عکاسی طبیعت و منظره برای دوربین فول فریم چیو پیشنهاد میکنید؟
    سپاس

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط ali9316 نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان بهترین گزینه یا گزینه ها لنز واید نیکون برای عکاسی طبیعت و منظره برای دوربین فول فریم چیو پیشنهاد میکنید؟
    سپاس
    لنز مورد اشاره شما شامل 24-14و 35-16 خواهد بود که به لحاظ کیفی هم به همین ترتیب هستند.در برندهای متفرقه هم گزینه های مناسبی هست.فقط در خصوص 24-14 شایان توجهه که بدلیل تحدب زیاد المان جلویی لنز فیلتر خور نیست و باید از فیلترهای بسیار گران مربعی استفاده کنید.لنز 35-16 هم که مشکل دیستوریشن داره.ولیکن بنده باشم با توجه به موضوع فیلتر و قیمت همین 35-16 رو انتخاب میکنم.
    M.Nouri و ali9316 تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    لنز مورد اشاره شما شامل 24-14و 35-16 خواهد بود که به لحاظ کیفی هم به همین ترتیب هستند.در برندهای متفرقه هم گزینه های مناسبی هست.فقط در خصوص 24-14 شایان توجهه که بدلیل تحدب زیاد المان جلویی لنز فیلتر خور نیست و باید از فیلترهای بسیار گران مربعی استفاده کنید.لنز 35-16 هم که مشکل دیستوریشن داره.ولیکن بنده باشم با توجه به موضوع فیلتر و قیمت همین 35-16 رو انتخاب میکنم.
    من باشم لنز توکینا 16-28 اف 2.8 رو هم به لیست انتخابم اضافه میکنم.
    M.Nouri، iman sabbaghian و ali9316 تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

سلام خدمت دوستان
    در حال تصمیم گیری برای خرید دوربین کنن 80d و نیکون d7200 هستم و هنوز نتونستم تصمیم قطعی بگیرم
    البته قبلا کنن 600d داشتم که فروختمش و الان دوتا انز کنن 85mm f1/8 و 50mm f1/8 دارم
    حالا سوالم اینه که کیفیت خروجی لنزهای نیکون به پای لنزهای هم رده ی کنن میرسن؟
    بیشتر کار مدل و فشن انجام میدم کیفیت لنزهای 85mm f1/8 نیکون و 70-200 f2/8 نیکون به پای هم رده های کنن میرسه ؟
    از لحاظ شارپنس و سرعت فکوس و...

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط viper.killer نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    در حال تصمیم گیری برای خرید دوربین کنن 80d و نیکون d7200 هستم و هنوز نتونستم تصمیم قطعی بگیرم
    البته قبلا کنن 600d داشتم که فروختمش و الان دوتا انز کنن 85mm f1/8 و 50mm f1/8 دارم
    حالا سوالم اینه که کیفیت خروجی لنزهای نیکون به پای لنزهای هم رده ی کنن میرسن؟
    بیشتر کار مدل و فشن انجام میدم کیفیت لنزهای 85mm f1/8 نیکون و 70-200 f2/8 نیکون به پای هم رده های کنن میرسه ؟
    از لحاظ شارپنس و سرعت فکوس و...
    درود بر شما

بله از نظر کیفیت میتونید روی لنزهای نیکون هم مثل کنون حساب کنید ولی اگر اون دو لنز کنون رو دارید پیشنهاد تغییر برند نمیدهم و توصیه میکنم روی همون کنون بمونید مگر اینکه برای لنزهاتون مورد استفاده دیگه ای داشته باشید.
    ضمنا اختلاف 600D با 80D اونقدر نیست که بشه بهش گفت ارتقا. توصیه میکنم یا برید سراغ فول فریم و یا با خرید لنز٬ تجهیزاتتون رو ارتقا بدید.

موفق باشید
    viper.killer و data تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا H@M!D آواتار ها
    تشکر کرده
    1028

سلام
    • برای گرفتن عکس های بوکه زیبا با اف 1.8
    • برای گرفتن عکس های منظره و طبیعت
    • برای گرفتن عکس های ماکرو
    • برای گرفتن عکس های آسمان شب و نجومی

چه لنزهایی پیشنهاد میدین. دوربین من نیکون d5300 هست.

یه سوال دیگه:
    اگه لنز های fx رو روی دوربینم که لنزهای dx مثل اینکه باید روش انداخت, بندازم مشکلی پیش میاد؟

ممنون

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
    سلام
    • برای گرفتن عکس های بوکه زیبا با اف 1.8
    • برای گرفتن عکس های منظره و طبیعت
    • برای گرفتن عکس های ماکرو
    • برای گرفتن عکس های آسمان شب و نجومی

چه لنزهایی پیشنهاد میدین. دوربین من نیکون d5300 هست.

یه سوال دیگه:
    اگه لنز های fx رو روی دوربینم که لنزهای dx مثل اینکه باید روش انداخت, بندازم مشکلی پیش میاد؟

ممنون
    چون بدنه شما قابلیت تنظیم فوکوس رو نداره در صورت امکان قبل خرید حتما لنز رو تست کنید که مشکل پیش نیاد ( بک فوکوس یا فرانت فوکوس ) که برای چند کاربر ایجاد مشکل کرد و برای اتفاق نیفتاد اصلا ! چون اکثر لنز هایی که میخواین پرایم هستن
    برای مورد اول 35 یا 50
    برای مورد دوم و آخر 11-16 توکینا
    برای مورد سوم 105 سیگما یا 90 تمرون
    فقط جسارتا هزینه این لنزها روی هم تقریبا بیشتر از 4 میلیون میشه مورد اول تقریبا 700
    مورد دوم تقریبا 1800
    مورد سوم 2 تومن
    درمورد لنزهای اف ایکس در صورت استفاده روی کراپ مشکلی پیش نمیاد
    فقط اگه لنز موتور فوکوس نداشته باشه چون بدنه شما هم این مورد رو نداره فوکوس اتومات رو از دست میدین ( که فرقی نمیکنه اف ایکس باشه یا دی ایکس در هر صورت اتوفوکوس نخواهید داشت )
    Mehrdad-PL، mehran2190 و H@M!D تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )