صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
Like Tree46تشکر

موضوع: Nikon PC-E Micro 45 mm , 85 mm

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

پیش فرض Nikon PC-E Micro 45 mm , 85 mm

نيکون بد جوري بازار لنزهاي تيلت و شيفت رو نشونه رفته فکر نکنم هيچ برندي همچين تنوعي تو اين نوع لنز داشته باشه

قابل توجه رضا خليلي عزيز حالا انتخابهاي بيشتري داري عجله نکن
    ویرایش توسط babakdin543 : Tuesday 1 July 2008 در ساعت 10:42
    rezakh، Persian، yasin-m و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

پیش فرض پاسخ: Nikon PC-E Micro 45 mm , 85 mm

اينم از قيمت اين لنزها

The PC-E Micro NIKKOR 45mm f/2.8D ED and PC-E Micro NIKKOR 85mm f/2.8D lenses are scheduled to become available through Nikon authorized dealers in the U.S. beginning in August 2008 for an estimated selling price of $1,799.95 and $1,739.95, respectively
    .**
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض پاسخ: Nikon PC-E Micro 45 mm , 85 mm

بابک خان ممنون که به فکر ما هم هستید :::big grin:::
    این لنز ها خیلی خیلی خیلی تخصصی هستند .مخصوصا ۸۵ میلیمتری که فکر نکنم بجز تبلیغات طلا و جواهر و ساعت بدرد دیگه ای بخوره .:(

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

ضمن عرض سلام خدمت اساتید محترم، سوالی برای بنده پیش اومده و اون اینه که برای عکاسی معماری و صنعتی-تبلیغاتی کدام فاصله کانونی لنزهای تیلت شیفت کاربرد بیشتری دارد و با توجه به تکنیکهای فوکوس استاکینگ ، کنترل اعوجاج و دیگر روشها برای عکاسی صنعتی خرید این لنزها توجیه داره یا نه ؟بزرگنمایی آنها واقعا چقدر هست ؟ اگه اشتباه نکنم نصف لنزهای ماکرو1-1 معمولی هست ، اگر هم عزیزی هست که تجربه کار با این لنزها رو داره ممنون میشم کمی من و دیگر دوستان را راهنمایی کنید ، یه جورایی این نوع لنزها غریب واقع شدند و کسی از کارایی های اونها اطلاعات دقیقی نداره و به نوعی این تاپیک هم یکی از غریب ترین تاپیکهای فروم هست ، با سپاس

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

کسی با لنز NIKON PC-E NIKKOR 24MM F3.5D ED کار کرده کیفیت تصویرش چطوریه؟ به بدنه کراپدار میخوره

تشکر کرده
    256

بنده با توجه به این که عکاس معماری هستم 24 میلیمتر پرایم دیاف 3.5 که در زیر اسمش آمده / فکر میکنم برای عکاسی معماری وشب هنگام کافی باشد وگرنه یک لنز توکینا 11-20 میخریدم ولی چون این لنز در تصویر اعوجاج میدهد و سطوح هندسی ساختمان رو اعوجاج میندازد یا هر لنز وایدی اینطورری رفتار میکند دارم سرمایه میگذارم برای خرید این لنز کمرشکن دوستان اگر نظری دارن محبت میکنند؟

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    بنده با توجه به این که عکاس معماری هستم 24 میلیمتر پرایم دیاف 3.5 که در زیر اسمش آمده / فکر میکنم برای عکاسی معماری وشب هنگام کافی باشد وگرنه یک لنز توکینا 11-20 میخریدم ولی چون این لنز در تصویر اعوجاج میدهد و سطوح هندسی ساختمان رو اعوجاج میندازد یا هر لنز وایدی اینطورری رفتار میکند دارم سرمایه میگذارم برای خرید این لنز کمرشکن دوستان اگر نظری دارن محبت میکنند؟
    دوست من ناگفته نماند که واید بودن واقعی این لنزها روی فول فریم هست و بنظر من برای دوربینهای غیر فول فریم یا همون
    Aps-c توجیهی نداره (نظر شخصی)
    mack1 تشکر می‌کند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

تشکر کرده
    256

درسته / از طرفی برای کار حرفه ای بدنه فقط فول فریم و یک لنز فوق حرفه ای همین لنزی که اشاره کردم که 7 میلیون قیمتش هست و برای عکاسی طبیعت هم میشه استفاده کرد 24 میلیمتری هم خیلی خوبه واسه واید من یک دوستی دارم با 33 میلیمتری مدیوم فرمت چه عکسایی که میگیره / پس میشه با یک تیر دو نشان زد به جای خرید یک لنز واید که برای عکس معماری تماماً پر از اعوعجاج است و باید توی فوتوشاپ باید به اصلاح عکس پرداخت و اصلاح عکس هم از کیفیت عکس میکاهد لنز کمرشکن بهترین لنزه ولی تو بازار مشتری نداره مگر عکاسانی که واسه عکاسی معماری استفاده حرفه ای بخوان بکنند.
    این لنز توانایی بزرگنمایی 0.37x و حداقل فاصله فوکوس 21 سانتیمتر هست با دهنه 77 که میشه گفت تقریباً قابلیت ماکرو هم داره ولی بیشتر برای طبیعت مکان ها ساختمانها عکس از یک پارک که دوست داری تیرچه های برق و فانوس ها همه توی خط عمود باشند و کجی نداشته باشن استفاده میشه
    آدرس عکس های که گرفته شده به نظرم کیفیتش فوق العاده هست
    http://www.nikonusa.com/en/Nikon-Pro...:image:ER1.jpg
    hosseinhmj تشکر می‌کند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    درسته / از طرفی برای کار حرفه ای بدنه فقط فول فریم و یک لنز فوق حرفه ای همین لنزی که اشاره کردم که 7 میلیون قیمتش هست و برای عکاسی طبیعت هم میشه استفاده کرد 24 میلیمتری هم خیلی خوبه واسه واید من یک دوستی دارم با 33 میلیمتری مدیوم فرمت چه عکسایی که میگیره / پس میشه با یک تیر دو نشان زد به جای خرید یک لنز واید که برای عکس معماری تماماً پر از اعوعجاج است و باید توی فوتوشاپ باید به اصلاح عکس پرداخت و اصلاح عکس هم از کیفیت عکس میکاهد لنز کمرشکن بهترین لنزه ولی تو بازار مشتری نداره مگر عکاسانی که واسه عکاسی معماری استفاده حرفه ای بخوان بکنند.
    این لنز توانایی بزرگنمایی 0.37x و حداقل فاصله فوکوس 21 سانتیمتر هست با دهنه 77 که میشه گفت تقریباً قابلیت ماکرو هم داره ولی بیشتر برای طبیعت مکان ها ساختمانها عکس از یک پارک که دوست داری تیرچه های برق و فانوس ها همه توی خط عمود باشند و کجی نداشته باشن استفاده میشه
    آدرس عکس های که گرفته شده به نظرم کیفیتش فوق العاده هست
    PC-E NIKKOR 24mm f/3.5D ED from Nikon
    دوست عزیز اگ مشکل اصلیتون اعوجاج هست طبق بررسی لینک زیر اعوجاج در لنز 11-20 و در 15mm تقریبا به صفر رسیده و در فوکال های بالاتر آن هم نسبتا مناسب هست

البته در 11 میلیمتر اعوجاج زیاده که میتونید از این فوکال استفاده نکنید.....

کد:
    https://www.camerastuffreview.com/tokina-lens-review/review-tokina-11-20mm-f-2-8-at-x-pro-dx-sd
    a.g g.a و mack1 تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    256

پس اینطور که پیدا هست روی 11-20 تو کینا خیلی کار شده واقعا می ارزد 1/850 تومن! البته از دوست بندری لنز واقعا ارزشمندی محسوب میشود.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین