صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
Like Tree3تشکر

موضوع: عکاسی ماکرو با دوربین Slr

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

Talking

بازم مثل همیشه کنون برنده میشه
    Shamim تشکر می‌کند.
    Canon EOS 20D + EF-S 18-55 f/3.5-5.6 + Canon EF 75-300 IS USM + Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM + Sigma 70-200 F2.8 APO DG EX HSM

http://nima.fotopages.com/

نیما معصومی

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط nima
    بازم مثل همیشه کنون برنده میشه
    دعوای نیکون و کنون تو این سایت مثل دعوای طرفداران استقلال و پرسپولیس میمونه
    فقط ممد بوقی رو کم داشتیم که اومد
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

این ممد بوقی خیلی وقته اینجاست شما تازه دیدش حالا اگه شما از صدای بوقش بدت میاد 2 راه داری : یا گوشاتونو بگیرین یا به بوقش گوش بدین ممنون.
    Shamim تشکر می‌کند.
    Canon EOS 20D + EF-S 18-55 f/3.5-5.6 + Canon EF 75-300 IS USM + Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM + Sigma 70-200 F2.8 APO DG EX HSM

نیما معصومی

تشکر کرده
    1522

دوست عزیز ناراحت نشین من جهت مزاح اینو نوشتم اخه توپ در دروازه بود دلم نیومد گل نزنم
    گوش ما در اختیار شما به هر حال اگر ناراحت شدید ببخشید
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

واقعا برایم عجیب است که چنین پیغام هایی را اینجا میبینم. شاید من مقصرم که آخرین جمله پستم را به آن صورت نوشتم. در هر صورت، بنده فکر میکنم کسی از دوستان اینجا سهامدار نیکون یا کانن نیست که نگران کم شدن محبوبیت آن باشد. در ضمن کانن و نیکون هم استقلال و پرسپولیس نیستند.. این دو تیم، تیم فوتبالند و چند انسان در آن بازی میکنند و کاملا میتوان برای بازی بهتر و خلاقیتهای فردی یک نفر ابراز احساسات کرد و از او طرفداری کرد.. ولی محصولات کانن و یا نیکون انسان نیستند.. ماشین هستند و یک کار از پیش تعیین شده و با کیفیت مشخص شده از طرف انسان را انجام میدهند.. همه دارندگان این محصولات هم حاصل زحمت خود را برای آنها خرج کرده اند.. حالا بیاییم و بگوییم من روی چه چیزی از کانن یا نیکون تعصب دارم؟ بحث بزرگی است.. شاید بد نباشد آنرا در تاپیک جداگانه ای مطرح کنیم.
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

تشکر کرده
    1522

آقای خسرو شاهی
    کاملا درسته من دیگه از بس انتهای تاپیکها به موضوع نیکون و کنون و دعوای اونها رسیده و از موضوع اصلی فاصله گرفته شده خسته شدم.
    یه سئوال فنی پرسیده میشه بجای پاسخ به اون قدرت کنون و نیکون و بعد دعوا به میان میاد، دلیل نوشتن اون مطلبم هم همین بود چون شاهد بی ارزشترین بحثها بین طرفداران این دو برند بودم از این تشبیه استفاده کردم.

از همه اعضای فوریوم خواهش می کنم فقط در ارتباط با موضوع کامنت بدن تعداد ارسالهای نوشته شده در سمت چپ هیچ چیزی رو نمی رسونه که بعضی(فقط بعضی) از دوستان کامنت بی ربط میدهند تا میزان ارسالهاشون رو بیشتر کنن اگر شما ها هم با حرف من موافقیت خواهش می کنم تعداد ارسالها رو حذف کنید.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

بابک جان چرا دعوا؟مگه کسی دعواش شده؟قسمت اول نوشته من که درسته من خیلی وقته اینجام قسمت دوم نوشته من ممکنه یکم تند به نظر برسه ولی من هم اونو به شوخی جواب دادم.یکی از ایرادهای فروم ها همینه دیگه فقط میشه نوشت طرف مقابل نمی تونه حس کنه که باهاش شوخی کردن یا بحث جدیه.در مورد دعوای نیکون و کنون باید بگم که من تا به حالا ندیدم کسی سر این موضوع دعواش بشه بحث شدید ممکنه بشه ولی دعوا چرا؟نه نیکون مال ماست نه کنون و نه سودی از این دوشرکت آخر ماه میرسه دم خونه ماها بلکه برعکس ما هرچی پول داریم میریزیم تو شیکم این دوتا برند حالا به نظرت ارزش دعوا داره؟ولی خوب همین بحث ها خودش جالبه و باعث تنوع میشه به شرطی که ادب و احترام رعایت بشه.در مورد اینکه گفتین بعضی از دوستان می خوان میزان ارسالهاشون رو افزایش بدن خدا رو شکر من شامل اونا نمیشم چون اگه به تاریخ عضویت و تعداد ارسالهای من نگاه کنین کاملا بیانگر این موضوع هست و بیشتر ساکت بودم و نظاره گر تا از اساتیدی مثل شما بیاموزم.در خاتمه از آقای خسروشاهی عزیز هم ممنونم استاد شما هیچ وقت اشتباه نکردی و نخواهی کرد ادامه بده خودت که بهتر میشناسی منو
    ویرایش توسط nima : Sunday 25 December 2005 در ساعت 01:42
    Shamim تشکر می‌کند.

نیما معصومی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Talking پاسخ: عکاسی ماکرو با دوربین Slr

آقا با همه این حرفا ما که دستمون به اون لنز 700 دلاری نمیرسه، رفتم یه 180 سیگما گرفتم. کسی نظری داره، اطلاعاتی در مورد این لنز هست، والا من که ازش راضیم. ولی اطلاعاتی هست به منم بگین ممنون میشم. قربان همگی.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3