صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: مشکلی در لنز ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: مشکلی در لنز ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    در مجموع این چند نقطه رو به منظور بی ارزش بون این لنز نوشتم.ولی همیشه هم اینقدر این چند نقطه طویل نیست.
    من هم از شما سپاسگذارم.
    راستی اینقدر بد مینویسم؟البته کاملا دوستانه از شما دوست عزیزم میپرسم.خودم هم میدونم که نوشته هام جالب نیست اما خوشحال میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.
    این جا فروم هست!نمی شه برای دو جمله که آدم می خواد بنویسه بره 4 بار شاهنامه بخونه!
    در ضمن اصلا هم بد نمی نویسید.منظور ایشون هم مطمئنا این نبوده .
    محمد امین فیروزآبادی
    Mohammad Amin Firuzabadi
    http://www.maf.ir
    آخرین بروز رسانی 1385/1/27
    http://www.irandeserts.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط maf.ir
    این جا فروم هست!نمی شه برای دو جمله که آدم می خواد بنویسه بره 4 بار شاهنامه بخونه!
    در ضمن اصلا هم بد نمی نویسید.منظور ایشون هم مطمئنا این نبوده .
    فکر کنم باید پست قبلیم رو تفسیر کنم.
    جناب قدیری ببخشید جسارت میکنم.من معنای این چند نقطه ها رو متوجه نمیشم.چون چند جای دیگه هم دیدم یه
    نموره گیج شدم و به مغزم مشکوک شدم.میشه شما این شک رو از بین ببرید؟
    وقتی این پست رو زدم از این نگران بودم که نکنه جناب قدیری فکر کنند من منظور کنایه زدن و دعوا راه انداختن و مسایلی از این دست رو دارم.
    به همین خاطر فکر کردم شاید بد نباشه توضیحی به متن فوق اضافه کنم که دارم دوستانه سوال میکنم و نیت سوء ندارم.
    اما با مروری که بر پست های پیشین ایشون قبلا" داشتم میدونستم که اهل اینجور برداشتها نیستند.
    به خاطر همین گفتم نیازی به این کار(نوشتن توضیح)نیست.

جناب قدیری عزیز.ممنون از جوابتون.راستش می خواستم به سوالم یه توضیح اضافه کنم که یک وقت فکر نکنید با حالت دعوا سوال میپرسم(منظورم تو پست قبلیه) ..اما با شناختی که در مرور نوشته هاتون از شما پیدا کرده بودم احساس کردم که نیازی به این کار نیست و حالا میبینم که اشتباه نکردم.
    چون از این امر مطمئن شدم برای تحسین این روحیه ی جناب قدیری این رو نوشتم.که فکر کنم موجب سوء تفاهم شد.
    ضمنن تا حالا ندیده بودم چند تا نقطه این همه معنی در بر داشته باشه.:wink:
    چون اون چند نقطه برام جالب(و با نمک)بود این رو نوشتم و چشمکی هم زدم که باز کسی فکر نکنه قصد کنایه وجود داره.

راستی اینقدر بد مینویسم؟البته کاملا دوستانه از شما دوست عزیزم میپرسم.خودم هم میدونم که نوشته هام جالب نیست اما خوشحال میشم در این مورد من رو راهنمایی کنید.
    اتفاقا برعکس.من چون به نوشته هاتون علاقه دارم این سوال رو پرسیدم که بتونم نوشته های بعدیتون رو خوب متوجه بشم.در ضمن به این چند نقطه ها علاقه هم پیدا کرده ام.

نتیجه گیری:راستش من اصلا دوست ندارم کسی فکر کنه قصد بی احترامی دارم.چون تو این محیط مجازی فقط متن وجود داره و آهنگی به نوشته ها نمیشه اضافه کرد و امکان سوءتفاهم همیشه وجود داره.این حساسیت بنده رو به این دلیل ببخشید.در ضمن همین اواخر یه همچین مشکلی بود که اون هم رو این حساسیت بی تاثیر نبود.

کوچیک همه.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

سلام
    نه....................................وهزار نه دیگه.
    احتمالا بد نوشتم که شما هم بد برداشت کردید.من اصلا از نوشته شما ناراحت نشدم و درست هم فکر کردید که نیازی به توضیح نیست اما انگار من بد نوشتم.

وقتی این پست رو زدم از این نگران بودم که نکنه جناب قدیری فکر کنند من منظور کنایه زدن و دعوا راه انداختن و مسایلی از این دست رو دارم.
    به همین خاطر فکر کردم شاید بد نباشه توضیحی به متن فوق اضافه کنم که دارم دوستانه سوال میکنم و نیت سوء ندارم.
    اما با مروری که بر پست های پیشین ایشون قبلا" داشتم میدونستم که اهل اینجور برداشتها نیستند.
    به خاطر همین گفتم نیازی به این کار(نوشتن توضیح)نیست
    باور بفرمایید که بنده هم چنین براشتی نکردم و فقط جهت راهنمایی از شما همانطور هم که قبلا گفتم خیلی دوستانه پرسیدم.اگر دوستانه نبود و شما هم دوست من نبودید هرگز و هرگز از شما چنین چیزی نمیپرسیدم.

نتیجه گیری:راستش من اصلا دوست ندارم کسی فکر کنه قصد بی احترامی دارم.چون تو این محیط مجازی فقط متن وجود داره و آهنگی به نوشته ها نمیشه اضافه کرد و امکان سوءتفاهم همیشه وجود داره.این حساسیت بنده رو به این دلیل ببخشید
    واقعا درسته .چون نمیشه هیچ آهنگ و لحنی به جملات بخشید .اما این طور هم نیست که نشه از نوشته ها منظور رو متوجه شد.سوء تفاهم هم وجود داره اما در بعضی مواقع نه مثل الان .من هم شرمندم .میدونم موجب ناراحتی شما از بابت نوشتتون شدم.چون احتمالا زمانی که داشتید پست قبلی رو میزدین پیش خدتون میگفتید که کاش از اول چنین توضیحی داده بودم تا...........

من هم اینقدر خنگ نیستم که متوجه کنایه ها و برخوردهانباشم.
    باز هم میگم کاملا درست فکر کردید و هیچ نیازی به این چیزا نبود.اما میدونم که من منظور خودم رو بد عنوان کردم
    که بجز شما جناب فیروز آبادی هم چنین برداشتی کردن.wink wink wink با عرض شرمندگی
    ویرایش توسط Ghadiri : Monday 27 March 2006 در ساعت 17:56
    مسعود قدیری

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نه.........و هزار نه دیگر....من هم اصلا نه ناراحت شدم و نه بد برداشت کردم آقای قدیری..
    ::
    من هم اینقدر خنگ نیستم که متوجه کنایه ها و برخوردهانباشم.
    شما و همه ی دوستان در این سایت استاد بنده هستید.
    موفق باشید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2