صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: کاربرد لنزهای مختلف در Canon EOS 20D

كاربر جديد kamran_1510 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Post پاسخ: کاربرد لنزهای مختلف در Canon EOS 20D

دوستان خارج از مقوله قیمت به نظر شما بهترین کیفیت توی لنزهای موجود در بازار ایران متعلق به کدوم شرکته ؟
    کانن, نیکون, سیگما و ... و آیا به نظر شما هزینه کردن برای اسم و معروف بودن جایز هست یا نه ؟

من به شخصه کانن رو بیشتر ترجیه میدم , نمی دونم شاید چون دوربین و فلاشی که گرفتم کانن هست این جوری فکر می کنم (کانن 20D و فلاش SpeedLight 430EX) و شاید هم به خاطر اینکه همیشه اینطور برام جا افتاده که لوازم یک شرکت همخوانی و کارایی بهتری در کنار هم دارن.

تا این لحظه با راهنمایی دوستان SIGMA 18-200 جدید بهترین انتخاب به نظر میرسه ( با توجه به نیازهای بنده )
    لطفا اگه ممکن منو یک راهنمایی نهایی بکنید تا از این سر در گمی خارج شم :confused:

با تشکر

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: کاربرد لنزهای مختلف در Canon EOS 20D

کد:
    دوستان خارج از مقوله قیمت به نظر شما بهترین کیفیت توی لنزهای موجود در بازار ایران متعلق به کدوم شرکته ؟
    کانن, نیکون, سیگما و ... و آیا به نظر شما هزینه کردن برای اسم و معروف بودن جایز هست یا نه ؟
    شما که دوربین کنون دارید لنز نیکون به چه دردتان میخوردذ
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

Question Sigma 18-200 mm F3.5-6.3 DC

این مدل Sigma 18-200 mm F3.5-6.3 DC رو میشه برد توی تاپیک لنزهای با ارزش در موردش صحبت کرد؟ من که 18-125 گیرم نیومد، فکر کنم باید به فکر این باشم. به شرط اینکه با ارزش باشه!

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط persian نمایش پست ها
    کد:
    شما که دوربین کنون دارید لنز نیکون به چه دردتان میخوردذ
    ----------------------------

بله حق با شماست , شاید با توجه به دوربین Canon 20D که من راجع بهش صحبت می کردم, آوردن براند نیکون توی این لیست درست نبود اما منظورم از پرسیدن سوال اول برسی کلی و اجمالی براندهای مطرح در بازار بود.
    پس اگه اشکال نداره سوالم رو محدودتر می کنم :
    به نظر شما برای دوربین کانن , لنز کانن کارایی , همخوانی و کیفیت بهتری داره یا اصولا از یک مارک بودن دوربین و لنز تفاوت چندانی در امور ایجاد نمی کنه ؟؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

به نظر شما برای دوربین کانن , لنز کانن کارایی , همخوانی و کیفیت بهتری داره یا اصولا از یک مارک بودن دوربین و لنز تفاوت چندانی در امور ایجاد نمی کنه ؟؟
    به نظر من نه ....

شاید مثلا فلاش هایی هم مارک با دوربین دارای امکانات بیشتر و بهتر باشند و اما لنز چون ساختار یکسانی دارد زیاد هم مارک بودن مهم نیست.چون اپتیک علمی است که زیاد تغییرات شگرفی در اون شاهد نیستیم...

اما از هر دو برند و برند های دیگر لنز های خیلی خوب داریم و لنز های خیلی بد....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

به نظر من نه ....

شاید مثلا فلاش هایی هم مارک با دوربین دارای امکانات بیشتر و بهتر باشند و اما لنز چون ساختار یکسانی دارد زیاد هم مارک بودن مهم نیست.چون اپتیک علمی است که زیاد تغییرات شگرفی در اون شاهد نیستیم...

اما از هر دو برند و برند های دیگر لنز های خیلی خوب داریم و لنز های خیلی بد....
    -----------------------
    مرسی از راهنماییتون , من با مطالبی که تا این لحظه خوندم لنز SIGMA 18-200 OS انتخابم هست اگه ممکنه یک لنز معادل از نظر کیفیت و امکانات ( کاری به قیمتش نداشته باشید ) توی براند کانن معرفی کنید
    و
    بعدش لطف کنید و بفرمایید که کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید ( توی این قسمت به قیمتش کار داشته باشید )

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

مرسی از راهنماییتون , من با مطالبی که تا این لحظه خوندم لنز SIGMA 18-200 OS انتخابم هست اگه ممکنه یک لنز معادل از نظر کیفیت و امکانات ( کاری به قیمتش نداشته باشید ) توی براند کانن معرفی کنید
    سلام

خوب.

رسيديد به اولين، مهمترين، طبيعي ترين، بديهي ترين و متداول ترين سوالي كه همه ي كاربران DSLR كنن در سرتاسر دنيا مي پرسند.

و متاسفم كه مجبورم تلخترين، گزنده ترين، نا اميد كننده ترين و متداولترين پاسخ اين سوال رو خدمتتون عرض كنم :

Canon چنين لنزي نداره.

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

خوب.

رسيديد به اولين، مهمترين، طبيعي ترين، بديهي ترين و متداول ترين سوالي كه همه ي كاربران DSLR كنن در سرتاسر دنيا مي پرسند.

و متاسفم كه مجبورم تلخترين، گزنده ترين، نا اميد كننده ترين و متداولترين پاسخ اين سوال رو خدمتتون عرض كنم :

Canon چنين لنزي نداره.

هاهاها...
    مررررررررررررسی
    این جواب شما هم رک ترین , کوتاهترین و مفیدترین جوابی بود که به این متداولترین سوال امکان داشت که داده بشه
    پس با این حساب رفتم برای خرید SIGMA 18-200 OS , فقط یک سوال آخر من رو هم اگه جواب بدید قول میدم دیگه سوال آماتوریه تکراریه خسته کننده نپرسم.

من هفته آینده دارم میرم تهران و چون قیمتها , گارانتیها و ... توی تهران ( حداقل توی زمینه تکنولوژیهای جدید ) مناسب تر از بقیه جاهای ایران هست میشه به من بگید که از کجا این لنز رو بخرم که خیالم از بابت نو بودن , اصل بودن , گارانتی معتبر داشتن و ... راحت باشه ؟؟؟

باز هم از کمک همگی ممنونم

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

بهترین جا برای خرید لنز های سیگما نمایندگی های شرکت سیگل هستند....

بازرگانی نورنگار هم مناسب است...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد vafabakhsh آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Sigma 18-200 mm F3.5-6.3 DC

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    من که 18-125 گیرم نیومد،
    آقا من یه لنز 18-125 دارم که میخوام بفروشم اگه خواستی بگو

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2