نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By K_NMT

موضوع: بورس لنز؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

پیش فرض بورس لنز؟

سلام
    من هر موقع ميرم بازار و ميگردم دنبال لنز ، اولا كه هيچ مغازه اي نه تو پاساژ حافظ نه تو جمهوري لنز اونچناني نچيده و از هر كدوم هم قيمت لنز رو ميپرسم ميگن نميدونيم اگه ميخواي زنگ بزنيم و اين يعني اگه يه 18-70 يه تومن هم بود بايد خريد.
    من ديگه داشتم از اين وضعيت خسته ميشدم كه فكر باز كردن تاپيك به ذهنم رسيد.
    ابدا قصد ندارم قيمت لنز هاي مختلف رو بدست بيارم چون تاپيك زياده،فقط مي خوام بدونم كه بورس لنز كجاس؟منظورم جايي است كه دو تا لنز پشت ويترين باشه و اگه رفتم تو يه 18-70 يا 18-200 ساده رو نشونم بده يا حد اقل حدود قيمتشو بدونه. و جايي كه برا وقت گذاشتنش بيارزه نه اين كه 4 تا مغازه بغل هم باشن و اسم خودشونو بذارن بورس.
    اصلا نكته اينه كه همچين جايي هست؟
    يا سايتي نه فقط برا معرفي بلكه برا قيمت لنز ها در ايران هست؟
    من شنيدم كه دوستان به ناصر خسرو اشاره ميكنن ولي ميشه بگيد كجاش؟اولش كه مروي هست بعدش هم لوازم آرايشي و فقط تو باب همايون چند تا مغازه پرامنده هست كه نميشه بهشون گفت بورس!
    شنيدم توي لاله زار هم بورس لنز و دوربين هاس آنالوگه؟؟؟؟!!!!!
    ممنون ميشم راهنمايي كنين.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

پیش فرض پاسخ: بورس لنز؟

دوست عزیز
    اگر چیزی به عنوان بورس لنز وجود داشته باشه، همون ناصر خسرو حوالی پاساژ جوانمرد و پاساژ ایران پگاه (باب همایون) است. نمایندگی فروش محصولات سیگما ، كانون و ... همونجاست و یك سری خورده فروش كه اگر حوصله كنید، چیزهای بدرد بخوری هم دارند.
    اگر تجهیزات دیجیتالی جدید بخواهید، غیر از نمایندگی سیگما (آقای مظاهری) بقیه به سختی می تونن كمكتون كنن.
    شاید عكسباران (مجتمع اسكان میرداماد) بتونه كمكتون كنه...البته تیغشون خیلی برنده (به ضم ب) است!
    بگردید و سعی كنید موفق باشید!
    فعلا...
    DELL تشکر می‌کند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من