صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
Like Tree8تشکر

موضوع: ارتقا لنز کیت 18-55

كاربر جديد alitavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    97

پیش فرض ارتقا لنز کیت 18-55

سلام به همه دوستان اول از همه تشکر بی اندازه به خاطر دوستانی که وقت میذارن و جواب غیر حرفه ای ها رو میدن.
    من یه دوربین 1000d با لنز کیت 18-55 -is دارم که خوب فکر نکنم نیازی به معرفی لنزه باشه . تصمیم گرفتم که لنز رو بدم یه 17-70 سیگما بگیرم اما چند تا از دوستان اعتقاد داشتن که لنز کیت نسبت به نسخه قبلی با کیفیت تر شده و با ارتقا اون به سیگما تاثیر انچنانی تو شارپنس مشهود نخواهد بود. می خوام خواهش کنم منو راهنمایی کنید که بتونم یه لنز با شارپنس خوب _ با توجه به قیمتش ) تا قیمت 500 تومن پیدا کنم. ایا به نظرتون تو این رنج قیمت اصلا ارتقا لنز کیت منطقیه یا نه همینو نگهش دارم برم یه تله مثله 55-250 بگیرم؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

پیش فرض پاسخ: ارتقا لنز کیت 18-55

مونده که استفاده شما چی باشه. اگه جایگزین می خواین، 17-50 تامرون خیلی بهتره.
    alitavakoli تشکر می‌کند.
    اصلان نورقاسمی

تشکر کرده
    97

من فکر می کنم تو همین رنج 17 تا 50 خیلی از کارهام راه بیفته اما قصد خرید یه لنز برای محیط خارج از اتاق رو هم دارم که خوب مشکل اصلی فعلا پوله !

كاربر آشنا FarshadPix آواتار ها
    تشکر کرده
    1936

سلام,
    من هم 18-55 کنون قدیم و هم 18-55 کنون جدید رو تست کردم و هم 17-70 سیگما رو دارم.
    به طور 100% فقط همون 18-55 کنون آی.اس رو به همه شون ترجیح میدم. (با توجه به قیمت بالاترین کیفیت رو دارید)

پیشنهاد میدم پول تون رو برای 55-250 خرج کنید. یا اگه اف بهتر می خواید 50م.م اف1.8 کنون رو با قیمت 120.000 چک کنید.
    AslanAslan و alitavakoli تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Farshad Afshari آواتار ها
    تشکر کرده
    1080

چرا به گزینه ی دیگه ای مثل tamron 28-75 f2.8فکر نمی کنید (من خودم 5 شنبه می گیرم :دی با توجه به بررسی ها متوجه شدم که کیفیت 17-50 رو نداره ولی اگه 17 - 50 بگیرم اونوقت کیتم بی مصرف میشه (نا گفته نمونه که کیت is دار خیلی هم بد نیست)) با این لنز ان شا ا... لنز بعد هم 70-200 میگیرد و رنجتون تقریبا کامل میشه:biggrin:
    FarshadPix و alitavakoli تشکر می‌کنند.
    فرشاد افشاری

گالری من
    لنز بعدی انشا ا...Canon EF-S 10-22mm USM

تشکر کرده
    97

خیلی گیج کننده است این انتخاب لنز !:(

تشکر کرده
    97

من تصمیم گرفتم با توجه به راهنمایی دوستان یه لنز 17-50 تامرون یا 17-70 سیگما بگیرم تامرون رو امروز آفومار ولیعصر 462 تومن گفت که گرون میگن به نظرم ،ولی 17-70 رو قیمت ندارم منتها مشکل اصلی اینه که اصلا نمی تونم بین این دوتا انتخاب کنم ! به نظرتون داشتن اف2.8 ارزش از دست دادن رنج خوب 17-70 رو داره ؟ هرچند تو اکثر رویو ها شارپنس 17-50 رو عالی بیان کردن که خودش کلی وسوسه کننده است.حالا اگه لطف کنید نظرتون رو در مورد این دوتا بگید و جوونی رو از دو راهی نجات بدید ممنون میشم

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط alitavakoli نمایش پست ها
    من تصمیم گرفتم با توجه به راهنمایی دوستان یه لنز 17-50 تامرون یا 17-70 سیگما بگیرم تامرون رو امروز آفومار ولیعصر 462 تومن گفت که گرون میگن به نظرم ،ولی 17-70 رو قیمت ندارم منتها مشکل اصلی اینه که اصلا نمی تونم بین این دوتا انتخاب کنم ! به نظرتون داشتن اف2.8 ارزش از دست دادن رنج خوب 17-70 رو داره ؟ هرچند تو اکثر رویو ها شارپنس 17-50 رو عالی بیان کردن که خودش کلی وسوسه کننده است.حالا اگه لطف کنید نظرتون رو در مورد این دوتا بگید و جوونی رو از دو راهی نجات بدید ممنون میشم
    به نظر من 18-55 IS لنز بسیار خوبی هست (با توجه به قیمت مناسبش). من به شخصه از این لنز راضی هستم.
    من خودم اگر یک زمانی بخواهم این لنز را ارتقا دهم میرم سراغ 24-105 L . فکر میکنم در این صورت تفاوت محسوس باشد.( البته این نظر شخصی منه)
    پیشنهاد من اینه که پولتون صرف خرید لنز دیگری در فواصل کانونی متفاوت که ندارید کنید.
    alitavakoli تشکر می‌کند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

به نظر من 18-55 IS لنز بسیار خوبی هست (با توجه به قیمت مناسبش). من به شخصه از این لنز راضی هستم.
    من خودم اگر یک زمانی بخواهم این لنز را ارتقا دهم میرم سراغ 24-105 L . فکر میکنم در این صورت تفاوت محسوس باشد.( البته این نظر شخصی منه)
    پیشنهاد من اینه که پولتون صرف خرید لنز دیگری در فواصل کانونی متفاوت که ندارید کنید.
    موافقم تا حدودی... در حدی که من خودم رفتم 18-55 IS خریدم. ولی این که 24-105 اپتیک خیلی متفاوتی داره مخالفم. ولی کیفیت عالی بدنه و فول فریمی بودن و USM بودن و ... خریدش رو توجیح می کنه.
    Saeed.gh.sh و alitavakoli تشکر می‌کنند.
    اصلان نورقاسمی

تشکر کرده
    97

آقا تشکر به خاطر راهنمایی هاتون اما حقیقتش من رنج مورد نظرم تو همین محدوده هست و فکر نکنم به این زودی ها دنبال تله باشم .لنز مورد علاقه ام هم 24-70 کنونه که خوب راستی گرونه . اما اگه منظور نظر شما این هست که من با هزینه کردن 400-500 اختلاف انچنانی عایدم نمیشه مجبورم رو لنزهای پرایم فکر کنم تا پول دست بیاد و برم سراغ سری ال ! در این مورد هم که ای اس دار 18-50 بهتر از نسخه قبلیش هست فرمایش شما رو کاملا قبول دارم اما نمی دونم که آیا این بهتر بودن به پای این دو تا لنزی که مد نظرم میرسه یا نه چون نه تامرون و نه سیگما رو تا حالا نداشتم و ندیدم.بازم مرسی به خاطر اینکه واقعا یکطرفه دارید راهنمایی میکنید منو چون احساس میکنم تو این مدت فقط مصرف کننده بودم اینجا نه تولید کننده از بس که دوستان حرفه ای و با معلومات هستن.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین