صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
Like Tree14تشکر

موضوع: leica

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

پیش فرض leica

با سلام.کسی میدونه شرکت لایکا (دوربین عکاسی) در ایران نمایندگی داره یا نه؟

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

پیش فرض پاسخ: leica

فکر میکنم سی گل باشه.
    البته خودمم میخوام بدونم و انشالله شنبه زنگ میزنم میپرسم.
    راستی گرانی دوربینها این برند چیه؟
    ویرایش توسط Pooriya_Online : Thursday 20 July 2006 در ساعت 21:56

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

همانطور كه آقاي ضرابي گفتند شركت سي گل نمايندگي لايكا و توزيع محصولات آن را در ايران انجام مي ده
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    27

با تشکر از راهنمایی شما.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

شرکت سی*گل
    میدان انقلاب کوچه حسینعلی پور پلاک ۶ تلفن ۶۶۹۵۴۰۹۰

کاوه.

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

از دوستانی كه به ناصرخسرو زياد رفت و آمد دارند، تا به حال فروشگاهی را نديده اند كه Leica دست دوم بفروشد؟
    من ميخواهم اگر بشه يك M3 يا M2 يا M4 دست دوم بخرم (البته اين مدلها عتيقه محسوب ميشوند تا دست دوم). چون تا به حال ناصر خسرو نرفتم لطف كنيد بگيد چه جوری بايد برم؟
    مجتبی ناظمی

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba-N نمایش پست ها
    از دوستانی كه به ناصرخسرو زياد رفت و آمد دارند، تا به حال فروشگاهی را نديده اند كه Leica دست دوم بفروشد؟
    من ميخواهم اگر بشه يك M3 يا M2 يا M4 دست دوم بخرم (البته اين مدلها عتيقه محسوب ميشوند تا دست دوم). چون تا به حال ناصر خسرو نرفتم لطف كنيد بگيد چه جوری بايد برم؟
    از کدام مسیر می خواهی بروی؟ یعنی مبدا کجاست؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

سلام!

من چند جا رو می*شناسم ولی به طور معمول این جور چیزها رو باید به دلال سپرد تا اون نوعی که شما نیاز دارید رو براتون پیدا کنه. اگه برای کار و استفاده لازم دارید که فقط M3 اگه هم به عنوان سرمایه*گذاری نگاه می*کنید به قضیه بازهم یا M2 یا M3 چون M4 توی بازار عتیقه اونقدر لوکس نیست... به هر حال، قبل از اینکه بیشتر بنویسم خدمتتون بگم بدترین مدل M3 که کار بکنه تو بازار زیر یک میلیون و دویست هزار تومن قیمت نداره و یک سیستم تمیز با جعبه نزدیک به سه میلیون تومن، حالا اگه به جد دنبال Leica هستید در مورد خریدش خیلی نکات هست که باید توجه کنید، در مورد M3 مهمترین چیز Single Stroke بودن یا Double Stroke بودن دوربین هست (نوع اول گرونتره) و بعد هم شماه سریال. سریال بالای یک میلیون یعنی عالی و اگه سریالتون بالای 1.1 میلیون باشه یعنی دوربینی دارید که نمی*شه روش قیمت گذاشت... اگه تازه دارید Collection رو شروع می*کنید یک سیستم Single Stroke با سریال بالا 890هزار هم می*تونه شروع خوبی باشه... حالا خیلی نکات دیگه هم هست تو خرید Leica و نمی*شه رفت تو مغازه دید و خرید، باید سپرد، رفت، اومد و خلاصه در نهایت دوربین رو انتخاب کرد... به نظر من که از زن گرفتن خیلی سخت*تره Leica خریدن :) من یک چیزهای ابتدایی می*دونم ولی خب هم روی اینترنت می*شه بیشتر خوند هم اینکه آدمایی رو می*شناسم که بتونن کمکتون کنن. شما فقط اول لطف کنید بگید برای Collection و به عنوان سرمایه برای آینده می*خرید یا برای استفاده و اینکه چقدر بودجه در نظر گرفتید...

ممنونم!
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

ببخشيد اين دوربين چرا اينقدرگرونه ؟

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط kakooch نمایش پست ها
    سلام!

من چند جا رو می*شناسم ولی به طور معمول این جور چیزها رو باید به دلال سپرد تا اون نوعی که شما نیاز دارید رو براتون پیدا کنه. اگه برای کار و استفاده لازم دارید که فقط M3 اگه هم به عنوان سرمایه*گذاری نگاه می*کنید به قضیه بازهم یا M2 یا M3 چون M4 توی بازار عتیقه اونقدر لوکس نیست... به هر حال، قبل از اینکه بیشتر بنویسم ...
    .
    .
    .
    كاوه خان سلام از ماست،

مثل هميشه از راهنمايی های دقيق شما بسيار استفاده كردم و لذت بردم، ولی تصور هم نميكردم كسانی باشند كه دوربين Leica را برای كامل كردن كلكسيون عتيقه خود بخرند. تازه نه يكی چند تا ... !!! كاوه خان عزيز من به دليل اينكه دوربين Nikon FM3 نازنينم را ديگر ندارم، و در ضمن از لذت عكاسی با فيلم های سياه و سفيد همانند TMAX 100 و ILFORD 3200 و ... و ظهور آنها به هيچ عنوان نميتونم دست بكشم و دوربين فول مانوال سبك هم ميخواهم چون هميشه همراهم خواهد بود، و در آخر هم اينكه از سالهای نه چندان دور علاقه بسيار بسيار زيادی به دوربين های لايكا دارم، تصميم به خريد گرفتم. در ضمن يك دوربين Rangefinder روسی هم هنوز دارم (البته اين دوربين جوانی های پدرم بوده). :biggrin: ولی خيلی ايراد داره و عملا غير قابل استفاده است.
    خلاصه اينكه كاملا قصد خريد را دارم و صد در صد هم برای استفاده، برام اصلا مهم نيست شماره سريال آن 1 باشه يا 1 ميليون. فقط سالم باشه... :)
    خيلی هم خوشحال ميشم اگر بيشتر من را برای خريد راهنمایی كنيد
    مجتبی ناظمی

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین