صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
Like Tree16تشکر

موضوع: Android یا iOs ؟!

كاربر آشنا Koli آواتار ها
    تشکر کرده
    78

پیش فرض Android یا iOs ؟!

سلام.
    من مدت زیادی و عکس های زیادی رو به صورت لحظه ای و آنی با تبلت آیپد مینیم ویرایش می کردم. البته استفاده من شخصی است و استفاده تجاری ندارم.
    از امکانات تبلت آیپدم خیلی راضی بودم و برنامه های خوبی برای ویرایش عکس دارد.
    اما با فروش اون این سوال برایم پیش آمده، برای یک عکاس، کدام سیستم عامل در تبلت ها بهتر است؟!
    مزیتی که اندروید نسبت به iOs دارد قابلیت کنترل دوربین و گرفتن بک آپ از عکس ها از طریق OTG است. هر چند الان اکثر دوربین ها دیگر nfc و Wi-Fi دارند.
    در کلا به نظر شما کدام سیستم عامل و کدام تبلت رو پیشنهاد می کنید؟!
    تبلت های ویندوزی هم فقط باید سرفیس خرید که اون هم خیلی گرونه!! بخاطر همین کلا خط زدم!
    viva_utopia تشکر می‌کند.
    Life is Love...
    My little Brother...

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Koli نمایش پست ها
    سلام.
    من مدت زیادی و عکس های زیادی رو به صورت لحظه ای و آنی با تبلت آیپد مینیم ویرایش می کردم. البته استفاده من شخصی است و استفاده تجاری ندارم.
    از امکانات تبلت آیپدم خیلی راضی بودم و برنامه های خوبی برای ویرایش عکس دارد.
    اما با فروش اون این سوال برایم پیش آمده، برای یک عکاس، کدام سیستم عامل در تبلت ها بهتر است؟!
    مزیتی که اندروید نسبت به iOs دارد قابلیت کنترل دوربین و گرفتن بک آپ از عکس ها از طریق OTG است. هر چند الان اکثر دوربین ها دیگر nfc و Wi-Fi دارند.
    در کلا به نظر شما کدام سیستم عامل و کدام تبلت رو پیشنهاد می کنید؟!
    تبلت های ویندوزی هم فقط باید سرفیس خرید که اون هم خیلی گرونه!! بخاطر همین کلا خط زدم!
    هیچ تفاوتی ندارند. بعداز نصب وورود به برنامه ها تقریبا با یک رابط کاربری مشابه طرفید. درواقع باید به دنبال عملکرد سخت افزاری گجتتان باشید. سیستم عامل برای چنین مسائلی کاملا سلیقه ای وبستگی به پسند کاربردارد. حتی برای استفاده دربرنامه های کاملی مثل فتوشاپ نیز تفاوت سیستم عامل چندان قابل بحث نیست.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط Koli نمایش پست ها
    تبلت های ویندوزی ارزون تر و خوبی هم وجود داره که با هزینه نه چندان زیاد میشه فوتوشاپ و لایت روم و خلاصه کلی نرم افزار دسکتاپ روشون داشت نمونش ایسوس T100 منتهی مشکل بزرگ ویندوز چه تو سرفیس چه تو مابقی تبلت ها جور نبودن نرم افزار با صفحه تاچ هست هنوز نسخه تاچ مناسبی از فوتوشاپ وجود نداره و شما باید برای بهترین استفاده از موس استفاده کنید که با ماهیت تبلت همخونی نداره که البت امیدوارم با ویندوز 10 و یونیورسال اپ این ضعف هم بهبود پیدا کنه
    کیفیت نرم افزارهای مبتنی بر آی او اس و استفاده راحت و آپدیت های منظم رو خودتون یحتمل به خوبی تجربه کردید بنده هم با اینکه کاملا اندروید رو میپسندم اما فکر میکنم برای تبلت محصولات اپل کمی بهتر از مابقی باشن
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام
    با این که خودم به خاطر بی دردسر بودن و امکانات شخصی سازی زیاد از اندروید استفاده میکنم (galaxy s5) اما برای ویرایش عکس همیشه استفاده از یک تبلت ویندوزی و امکانات پیشرفته ای که با یک ویندوز کامل و نرم افزار های حرفه ای ارائه میکند را در ذهنم متصور بودم.
    حتی تبلت های ارزان قیمت مثل لنوو هم این امکان را دارند.
    اما اگر مقایسه بین اندروید و ios باشد، ios را پیشنهاد میدهم چون سرعت عمل این سیستم عامل را احتمالا در هیچ تبلت اندروید نخواهید یافت و تنها رقبا موبایل های پرچمدار شرکت سامسونگ و HTC خواهند بود.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

کیفیت iOS ، خصوصا کیفیت صفحه نمایش ان و اپدیت ها و پشتیبانی ( برخلاف اندروید که حتی برای گوشی یا تبلت های پرچمدار حتی فقط معمولا یک نسخه اپدیت اندروید عرضه میشود.) و برخی نرم افزار های اختصاصی (مثل هایپرلپس یا… ) را فراموش نکنید. تنها موردی که در iOS مشکل ساز هست عدم وجود فایل منیجیر و دسترسی راحت میباشد..

تبلت های ویندوزی جدا از بحث قیمت یا کالیبراسیون صفحه نمایش، معمولا وزن بالاتری دارند (بیش از دوبرابر!)
    iman mehr و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    کیفیت iOS ، خصوصا کیفیت صفحه نمایش ان و اپدیت ها و پشتیبانی ( برخلاف اندروید که حتی برای گوشی یا تبلت های پرچمدار حتی فقط معمولا یک نسخه اپدیت اندروید عرضه میشود.) و برخی نرم افزار های اختصاصی (مثل هایپرلپس یا… ) را فراموش نکنید. تنها موردی که در iOS مشکل ساز هست عدم وجود فایل منیجیر و دسترسی راحت میباشد..

تبلت های ویندوزی جدا از بحث قیمت یا کالیبراسیون صفحه نمایش، معمولا وزن بالاتری دارند (بیش از دوبرابر!)
    البته از لحاظ آپدیت ios را باید با نکسوس ها که مستقیما توسط گوگل پشتیبانی میشوند مقایسه کنید. که در این مورد تفاوت چندانی ندارند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

برای iOS برنامه های خوبی مثل Documents هستند که کار مدیریت فایل رو (البته در فضای sandbox خودشون) انجام میدن و و اکثر فرمت های رایج فایل ها رو هم پشتیبانی میکنند، خود اپل و بعضی تولید کننده های ثالث هم هستند که تبدیل های برای اتصال دوربین و کارت حافظه و حتی فلش به آیپد و آیفون میسازن و بعضی از این فایل منیجرها این دستگاه ها رو هم پشتیبانی میکنن.
    کوروش تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها

کیفیت صفحه نمایش به سیستم عامل ربطی نداره تا اونجا ک بنده مطلعم!

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط Pijoo نمایش پست ها
    کیفیت صفحه نمایش به سیستم عامل ربطی نداره تا اونجا ک بنده مطلعم!
    دوست عزیز به متن ایشون خوب دقت کنید "iOS "،" خصوصا" خودشون سیستم عامل رو از صفحه نمایش جدا کردند !
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط sma075 نمایش پست ها
    البته از لحاظ آپدیت ios را باید با نکسوس ها که مستقیما توسط گوگل پشتیبانی میشوند مقایسه کنید. که در این مورد تفاوت چندانی ندارند.
    قابل مقایسه نیستند. برای هر نکسوس معمولا تنها نسخه بعدی آندروید میاید و پس از ان ناچارید به خرید نکسوس جدید! در حالیکه این مورد برای هر دیوایس iOS تا ۴- ۵ نسل سیسم عامل جدید را شامل میشود. مقایسه کنید آیفون ۴اس با iOS 8 را با نکسوس های قدیمی و همزمان با آن را که بنا به گفته گوگل امکان اپدیت رسمی با توجه به ست افزار آن نیست (البته رام های کرک و کوک شده موجودند که هیچوقت جایگزین یک سیستم عامل اصلی نخواهند بود و باگ های فراوان دارند!)
    viva_utopia تشکر می‌کند.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین