صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 74 , از مجموع 74
Like Tree26تشکر

موضوع: انتخاب سیستم مناسب برای کارهای گرافیکی

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    سپاس از وقتی که گذاشتید، ولی باز هم تاکید می کنم اصلا قصد رفتن به سمت quadro رو ندارم به دلایل متعدد.
    از طرف دیگه وقتی با 7-8 میلیون میشه یک کامپیوتر آل این وان قدرتمند از اپل تهیه کرد باید قاعدتا امکان تهیه یک پی سی قوی با قیمت مناسب تر وجود داشته باشه، نه؟
    سری آل این وان تاپل قدرتمند نیست .اصولا کامپیوتر قدرتمند رو با عنوان Workstation یا ایستگاههای کاری خطاب میکنند و اپل در این زمینه سری mac pro رو دارد .
    برای گرافیک pc هم حداقل باید 980ti رو بردارید که در مدلهای خوبش حدود 2.700.000 تومان باید بپردازید و مدلهای بالاتر قیمت بالاتری دارند ، حالا باید پردازنده ،رم ، مادربرد و ... رو حساب کنید و در آخر مانیتور هم که اگه حداقل گاموت قابل قبول رو داشته قیمتی بالاتر از 1.000.000 خواهد داشت.
    با بودجه شما میشه به فکر کیس گیم متوسط روبه پایین بود.
    باسپاس
    rasoul2014 تشکر می‌کند.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

نقل قول نوشته اصلی توسط rainman1061 نمایش پست ها
    سری آل این وان تاپل قدرتمند نیست .اصولا کامپیوتر قدرتمند رو با عنوان Workstation یا ایستگاههای کاری خطاب میکنند و اپل در این زمینه سری mac pro رو دارد .
    برای گرافیک pc هم حداقل باید 980ti رو بردارید که در مدلهای خوبش حدود 2.700.000 تومان باید بپردازید و مدلهای بالاتر قیمت بالاتری دارند ، حالا باید پردازنده ،رم ، مادربرد و ... رو حساب کنید و در آخر مانیتور هم که اگه حداقل گاموت قابل قبول رو داشته قیمتی بالاتر از 1.000.000 خواهد داشت.
    با بودجه شما میشه به فکر کیس گیم متوسط روبه پایین بود.
    باسپاس
    بله خب به هر صورت مطلع هستم که بهترین قطعات بازار را نمی توانم بردارم اما میتوانم کیس در حد قابل قبولی جمع کنم. در مورد پی سی هم کمترین اطلاعات من مربوط به مانیتور هست. اصلا حداقل بودجه ای که برای یک مانیتور بالای 21 اینچ باکیفیت باید بگذارم چقدر است؟

كاربر همراه rainman1061 آواتار ها
    تشکر کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    بله خب به هر صورت مطلع هستم که بهترین قطعات بازار را نمی توانم بردارم اما میتوانم کیس در حد قابل قبولی جمع کنم. در مورد پی سی هم کمترین اطلاعات من مربوط به مانیتور هست. اصلا حداقل بودجه ای که برای یک مانیتور بالای 21 اینچ باکیفیت باید بگذارم چقدر است؟
    ارزانترین مانیتوری که من میشناسم که گاموت رنگ مناسب داشته باشد Dell U2412M UltraSharp 24" LED Monitor که اگه بتونید پیدا کنید حدود 1.500.000 تومان قیمت دارد.
    Canon 6D
    100mm f/2.8L IS USM Macro
    16-35mm f/4L
    50f/1.4

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

برای انجام کار های گرافیکی معمولی ( photoshop , illustrator , corel و ... ) و گاها کار های گرافیکی سنگین (بسیار کم) ایا مینی مک ها (Mac Mini MGEM2) مناسب هستند ؟ با این بودجه (2 تومن) گزینه بهتری هست ؟ و اینکه مینی مک ها با هر مانیتور و تجهیزات جانبی ای وصل میشن یا صرفا تجهیزات جانبی اپل ؟

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8