صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
Like Tree157تشکر

موضوع: Canon PowerShot G16

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

پیش فرض Canon PowerShot G16

کنون نسل بعدی دوربینهای سری G خود را معرفی کرد.
    G16 از یک پردازنده DIGIC 6 و سیستم وایرلس داخلی بهره مند است.لنز این دوربین رنجی معادل فاصله کانونی 28-140mm داشته و گشدگی دیافراگم آن F1.8 - 2.8 می باشد.
    سایز سنسور 12.1MP این دوربین 1/1.7" (7.44 x 5.58 mm) بوده و کنون اعلام کرده که این سنسور عملکردی بهتری نسبت به مدل قبلی در نور کم دارد و همچنین عملکرد آن در فکوس اوتوماتیک و شاترلگ 50% سریعتر از نسل قبلی می باشد.
    مشخصات کامل این دوربین به همراه دوربین s 120

ویرایش توسط M.Mobin : Thursday 22 August 2013 در ساعت 14:09
    yaghoobi، K_NMT، Kholeno و 40 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

جالبه که دراین رده همچنان کنون سنسور رو روی ۱۲ م پ نگه داشته .باید عملکرد نویزی خیلی خوبی داشته باشه.
    ۲ هفته قبل برای یکی از دوستان G15خریدم اینترنتی وازتهران، بعدازاینکه دید ۱۲ م پ هست ،راستش کمی ناامید شدوتوی ذوقش خورد.تااومدم توجیه ش کنم اسیر و ابیر شدم !!
    ودست اخرهم با صدایی رقیق فرمود : بله شما درست میگید
    منظور اینه که بیشترین مشتریان این رده کسانی هستندکه این براشون یه ایتم مهمه وحتی شاید ازخرید منصرف بشن.درواقع اولین موردیه که پرسیده میشه . مگاپیکسلش چنده؟
    ... وکنون داره جرات به خرج میده .
    ویرایش توسط kiavash : Thursday 22 August 2013 در ساعت 14:50
    ME، yaghoobi، masoudrejae و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    جالبه که دراین رده همچنان کنون سنسور رو روی ۱۲ م پ نگه داشته .باید عملکرد نویزی خیلی خوبی داشته باشه.
    ۲ هفته قبل برای یکی از دوستان G15خریدم اینترنتی وازتهران، بعدازاینکه دید ۱۲ م پ هست ،راستش کمی ناامید شدوتوی ذوقش خورد.تااومدم توجیه ش کنم اسیر و ابیر شدم !!
    ودست اخرهم با صدایی رقیق فرمود : بله شما درست میگید
    منظور اینه که بیشترین مشتریان این رده کسانی هستندکه این براشون یه ایتم مهمه وحتی شاید ازخرید منصرف بشن.درواقع اولین موردیه که پرسیده میشه . مگاپیکسلش چنده؟
    ... وکنون داره جرات به خرج میده .
    دوست عزیز
    اتفاقا این رده دوربینهای کانن برای اون رده از مشتریها طراحی نشده اند...اغلب مشتری این رده عکاسانی هستند که یک سیستم SLR دارند و به دنبال دوربین جمع و جوری هستند که پاسخگوی نیازهای حداقلی اونها در مواردی که امکان بردن SLR ندارند, باشه...مثلا همون غربیلک جلوی دگمه شاتر بنا به عادت SLR دارها به این سیستم طراحی شده!...قطعا قرار دادن یک سنسور 18 مگاپیکسلی که تکنولوژی اون در سایر رده های کامپکت مدتهاست که نهادینه شده در سری G کار سختی نیست...ولی احتمالا خروجی اون سنسور بازار هدف سری G رو قانع نمی کنه...البته من سیاست گزار بازار شرکت کانن نیستم...اینها مواردی هستند که در این مدت در ریویوها مطالعه کردم و با داشتن G12 در کنار سیستم SLR شخصا اونها رو تایید می کنم...فعلا...
    yaghoobi، Navid7h، KHAKSAR و 15 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    دوست عزیز
    اتفاقا این رده دوربینهای کانن برای اون رده از مشتریها طراحی نشده اند...اغلب مشتری این رده عکاسانی هستند که یک سیستم SLR دارند و به دنبال دوربین جمع و جوری هستند که پاسخگوی نیازهای حداقلی اونها در مواردی که امکان بردن SLR ندارند, باشه...مثلا همون غربیلک جلوی دگمه شاتر بنا به عادت SLR دارها به این سیستم طراحی شده!...قطعا قرار دادن یک سنسور 18 مگاپیکسلی که تکنولوژی اون در سایر رده های کامپکت مدتهاست که نهادینه شده در سری G کار سختی نیست...ولی احتمالا خروجی اون سنسور بازار هدف سری G رو قانع نمی کنه...البته من سیاست گزار بازار شرکت کانن نیستم...اینها مواردی هستند که در این مدت در ریویوها مطالعه کردم و با داشتن G12 در کنار سیستم SLR شخصا اونها رو تایید می کنم...فعلا...
    خوب بنده هم طرفدارسنسور۱۲ م پ هستم. راستش درچنین دوربین هایی چندان جذاب نیست که باوجود یک سنسور(۲۴ م پ ) ، رم خیلی زود پرشه. همون۱۲ م پ کاملا کفایت میکنه.ضمن اینکه کمترپیش میاد برای چاپ های بزرگ از چنین دوربین هایی استفاده شود. پس این سنسورکاملا عقلانی ست.
    اما درموردبازار هدف ، خوب به نظرم بیشتر همان افرادی که یک دوربین بگیروبگیر باکیفیت میخواهند بیشترموردتوجه هستش،dslrدارهایی که بک اپ میخواهندوازقضا G16 راهم انتخاب کنند انقدرها زیادنیستند که بشود به عنوان یک بازار در نظرش گرفت.
    اما درمجموع وعلی ایحال کانن دراین دوربین با نگه داشتن م پ واقعا کارحرفه ای ودرستی کرده است.کاش محصولات جدیدودیگری با مگاپیکسلی درهمین حد۱۲تا ۱۴ نیز معرفی شود.
    yaghoobi، K_NMT، m.a.i و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

خیلی دوست دارم بدونم عملکرد نویزی و میزان ورودی نور با دیافراگم 1.8 این دوربین چقدر خواهد بود.
    برای عکاسی نجومی باید بشه استفاده ی خوبی ازش کرد
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    خوب بنده هم طرفدارسنسور۱۲ م پ هستم. راستش درچنین دوربین هایی چندان جذاب نیست که باوجود یک سنسور(۲۴ م پ ) ، رم خیلی زود پرشه. همون۱۲ م پ کاملا کفایت میکنه.ضمن اینکه کمترپیش میاد برای چاپ های بزرگ از چنین دوربین هایی استفاده شود. پس این سنسورکاملا عقلانی ست.
    اما درموردبازار هدف ، خوب به نظرم بیشتر همان افرادی که یک دوربین بگیروبگیر باکیفیت میخواهند بیشترموردتوجه هستش،dslrدارهایی که بک اپ میخواهندوازقضا G16 راهم انتخاب کنند انقدرها زیادنیستند که بشود به عنوان یک بازار در نظرش گرفت.
    اما درمجموع وعلی ایحال کانن دراین دوربین با نگه داشتن م پ واقعا کارحرفه ای ودرستی کرده است.کاش محصولات جدیدودیگری با مگاپیکسلی درهمین حد۱۲تا ۱۴ نیز معرفی شود.
    دوست من
    بنده عرض نکردم دوربین بک آپ...چون اصلا سری G نمیتونه بک آپ SLR باشه...آنچه من گفتم نتیجه مطالعه و تجربه شخصی خودم بود...من هیچوقت به عنوان دوربین ببین و بگیر به هیچ مشتری , سری G رو پیشنهاد نمیدم...چون میدونم که هیچوقت از کفشک فلاشش استفاده نخواهد کرد (علاوه بر موارد دیگه)...در حالیکه این مورد برای من که چند فلاش اکسترنال دارم حسن محسوب میشه...البته بحث مهمی هم نیست...فقط خواستم از حرف من سوء تفاهم نشده باشه.
    kiavash و a.g g.a تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

تشکر کرده
    8926

نمونه های عکس از G16 Canon:
    Canon-G16-Sample-Image.jpg
    نمونه کراپ 100%
    gd16 .jpg
    g16 .jpg
    g16.jpg
    gg16 .jpg

Canon G16 sample images
    برای دیدن عکسها بصورت تمام صفحه به این ادرس مراجعه بفرمایید:
    http://www.dailycameranews.com/2013/...sample-images/
    http://www.cameraegg.org/canon-power...sample-images/
    yaghoobi، K_NMT، Kholeno و 23 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

امکانات جانبی و نرم افزاری جدید و جالبی هم به این دوربین اضافه شده:

STAR MODE

006.jpg

Star Trails ، Star Nightscape و Star Time-Lapse Movie آپشن هایی هست که در این مد قرار داده شده و به نظرم برای این رده از دوربین ها و کاربران خیلی جذاب و خوب خواهد بود.

BACKGROUND DEFOCUS

005.jpg

اینم جالب به نظر میرسه!! هنگام عکاسی یک عکس خارج از فکوس هم از بکگراند میگیره و بر اساس اون عمق میدان کمتری رو شبیه سازی میکنه. این آپشن هم در سه میزان قابل انتخاب هست.

جهت اطلاعات بیشتر میتونید به صفحه key benefits لینک زیر مراجعه کنید.

Canon Professional Network - PowerShot G16: a super-fast 5x zoom compact
    yaghoobi، K_NMT، shabab و 22 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرساد غفاریان
    farsad.me
    فوتوبلاگ: TrappedLight.net

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

یک مقایسه بین دوربین g16 و مدل قبل از اون g15 .
    خب دو تفاوت عمده به چشم می خوره (پردازنده digic 6 که بهبود مشخصی نسبت به digic5 هست و البته دقت کنید digic5 پردازنده سریعی هست) و سرعت عکاسی پیاپی. و wifi که به نظر می رسه به عنوان یک عامل بازاریابی (و به هر حال نکته ای جنبی برای دوربین) قرار داده شده.
    Canon-G16-vs-G15-Image.jpg
    yaghoobi، shabab، Saeed.fathi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    یک مقایسه بین دوربین g16 و مدل قبل از اون g15 .
    خب دو تفاوت عمده به چشم می خوره (پردازنده digic 6 که بهبود مشخصی نسبت به digic5 هست و البته دقت کنید digic5 پردازنده سریعی هست) و سرعت عکاسی پیاپی. و wifi که به نظر می رسه به عنوان یک عامل بازاریابی (و به هر حال نکته ای جنبی برای دوربین) قرار داده شده.
    Canon-G16-vs-G15-Image.jpg

سرعت عکاسی 5 برابر شده و این فوق العاده هست 12.2fps

البته نباید از افزایش سرعت فیلم برداری به 60fps هم فراموش کنیم که در دوربین های قبلی کنون خیلی کم دیده میشد

که البته تمام اینها به لطف پردازنده جدید و قوی کنون هست

ولی در کل برای اونایی که میخوان منظره عکاسی کنن 28 میلیمتر خیلی مواقع کم هست ،اونم با وجود کامپکت های 24 و یا بریج جدید پاناسونیک که 20 میلیمتر هست .......
    yaghoobi، Saeed.fathi، a.g g.a و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین