صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48
Like Tree109تشکر

موضوع: برگزاری نمایشکاه عکس

كاربر همراه amirmisagh آواتار ها
    تشکر کرده
    659

این تاپیک از ابتدای نیتم برای برگزاری نمایشگاه ، کمک های قابل توجهی به بنده کرده . از آقایان ممنونم
    راستش نگران طراحی پوستر نمایشگاه و هزینه های اون هستم . هزینه های چاپ و قاب و ... اونقدر هست که دیگه پولی برام باقی نذاره ! از طرفی خودمم اونقدر ذوق ندارم تا بتونم یه پوستر حرفه ای طراحی کنم . یاری میطلبم !
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    امیر نادری

كاربر همراه ShahramUae آواتار ها
    تشکر کرده
    466

سلام دوستان عزیز
    تاپیک رو مطالعه کردم ، ولی چون پست ها قدیمی بود و احتمالا شاید شرایط تغیر کرده باشه خواستم دوباره سوال کنم در مورد برپایی نمایشگاه در تهران
    اصولا شرایط گالری ها چطوره ؟ البته من قصد فروش ندارم و بیشتر هدفم نمایش کارهام و سابقه کاری هست (‌ا لبته اگه خریداری هم پیدا بشه که چه بهتر )
    با جاهایی مثل فرهنگسرای نیاوران و .. چطور میشه کار کرد ؟
    هزینه چاپ و بوم حدودا چقدره و حداقل چند عکس برای یک نمایشگاه کافیه ؟
    هزینه و نحوه تبلیغات و پوستر و .. چقدره حدودا ً ؟

و صد ها سوال دیگه
    ممنون میشم از دوستانی که تجربه‌ و اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایید
    mSafdel، MohammadH و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    https://500px.com/Shahramuae
    Canon Shooter

كاربر آشنا sonsun آواتار ها
    تشکر کرده
    427

نقل قول نوشته اصلی توسط ShahramUae نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    تاپیک رو مطالعه کردم ، ولی چون پست ها قدیمی بود و احتمالا شاید شرایط تغیر کرده باشه خواستم دوباره سوال کنم در مورد برپایی نمایشگاه در تهران
    اصولا شرایط گالری ها چطوره ؟ البته من قصد فروش ندارم و بیشتر هدفم نمایش کارهام و سابقه کاری هست (‌ا لبته اگه خریداری هم پیدا بشه که چه بهتر )
    با جاهایی مثل فرهنگسرای نیاوران و .. چطور میشه کار کرد ؟
    هزینه چاپ و بوم حدودا چقدره و حداقل چند عکس برای یک نمایشگاه کافیه ؟
    هزینه و نحوه تبلیغات و پوستر و .. چقدره حدودا ً ؟

و صد ها سوال دیگه
    ممنون میشم از دوستانی که تجربه‌ و اطلاعاتی در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایید

از قضا بنده هم سوالاتی از این قبیل داشتم و یک سوال اضافه تر و آن هم اینکه روند کار گالری ها برای نمایش آثار چطور است؟‌ تاپیک را کامل (آن هم چندبار) مطالعه کردم ولی اساتید اشاره زیادی به کار گالری ها و گالری دارها نکردند. مایلم از تجربیات دوستانی که با گالری های تهران (مثل گالری شماره 6، گالری محسن، گالری آرته و ...) کار کرده اند، بیشتر بدانم. البته اگر کسی به بی تجربه ها هم جواب بدهد.
    MahBaz تشکر می‌کند.

كاربر فعال MohammadH آواتار ها
    تشکر کرده
    5292

این سوالات برای من هم پیش آمده و در حال حاضر ذهن مرا نیز به خود مشغول کرده... با توجه به اینکه تجربه ای در این زمینه نداشته ام و اطلاعاتم نیز بسیار اندک است، ممنون میشوم از اساتید یا دوستانی که اطلاعاتی در این مقوله دارند، عنوان کنند.
    محمّد حسین کشاورز
    Canon 6D & 600D+18-55 IS II+70-200 f/4 L+Tokina 11-16 f/2.8 II
    Sigma DG-610 & Yongnuo 560 III & IV

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

سلام

اگر دوستان در این تاپیک جواب مناسب و به روز و صد البته به موقع نمی گیرند بهتر است اصلاً وقت خود را تلف نکرده و مستقیماً با گالری مورد نظر خود تماس بگیرند. شکی نیست که به خوبی راهنمایی خواهید شد.

پیروز و بهروز ...
    MohammadH و ShahramUae تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام
    برای برگزاری یک نمایشگاه عکس در گالری یا فرهنگسرا ها با توجه به سیاست های مالی و اعتباری آنها پیش رفت .

نکاتی رو ذکر میکنم

1- گالری های خصوصی در صورتی که عکاس معروفی نباشید یا تشخیص دهند که چیزی نصیب آنها نمیشود به احتمال فراوان با دریافت هزینه اجاره جا که از 100 هزار تا 1 میلیون تومان است که با توجه به صلاحدید خودشان تعیین میشود .

2- فرهنگسرا ها اصولا برای برگزاری نمایشگاه مبلغی دریافت نمیکنند اگر هم مبلغی خواستند بفرمایید که ندارم ! (به همین سادگی که گفتم ) اما فرهنگسرای نیاوران ظاهرا هزینه دریافت میکنند که در جریان قیمت هایشان نیستم .

3- فرهنگسرا ها برنامه خود را به صورت فصلی میبندند یعنی در فصل پاییز برنامه فصل زمستان را تهیه میکنند و نهایی میکنند .

4- هزینه چاپ و شاسی هم که کاملا مشخص هست به یکی از چاپخانه ها تشریف ببرید

5- طراجی پوستر قیمت نداره یا رایگان هست یا حدود 200 تا 1 میلیون آب میخوره (رایگان باید آشنا داشته باشید که مفتی کار انجام بده ، البته در نظر داشته باشید که شاید روزی هم از شما بخواد عکس مفتی ! بگیرید )

در مورد صد ها سوال دیگه هم تماس بگیرید 09126862669 سعید فداییان

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

سلام
    بنده و چند دوست دیگه قصد برگزاری نمایشگاه آثارمون با موضوع آزاد و غالباً طبیعت داریم. قبلاً هم تجربه برگزاری نداشتیم
    سوال اول اینکه چطور میتونیم اسپانسر پیدا کنیم؟
    آیا ارگانهای دولتی یا نیمه دولتی مثل شهرداری و ... معمولاً تمایلی دارن به اسپانسر نمایشگاه موضوع آزاد بشن؟
    قیمت گذاری آثار به چه صورت انجام میشه؟
    اگر توافق بشه که بخوایم بخشی از درآمد فروش رو به موسسه های خیریه مثل بهزیستی یا ...، آیا این ارگانها تمایلی به اسپانسر شدن دارن؟
    بنظرتون نمایشگاه گروهی حداکثر چند نفر باشه خوبه؟

ممنون میشم برای شروع راهنمایی بفرمایید
    MohammadH و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

نقل قول نوشته اصلی توسط nicebluesky نمایش پست ها
    سلام
    بنده و چند دوست دیگه قصد برگزاری نمایشگاه آثارمون با موضوع آزاد و غالباً طبیعت داریم. قبلاً هم تجربه برگزاری نداشتیم
    سوال اول اینکه چطور میتونیم اسپانسر پیدا کنیم؟
    آیا ارگانهای دولتی یا نیمه دولتی مثل شهرداری و ... معمولاً تمایلی دارن به اسپانسر نمایشگاه موضوع آزاد بشن؟
    قیمت گذاری آثار به چه صورت انجام میشه؟
    اگر توافق بشه که بخوایم بخشی از درآمد فروش رو به موسسه های خیریه مثل بهزیستی یا ...، آیا این ارگانها تمایلی به اسپانسر شدن دارن؟
    بنظرتون نمایشگاه گروهی حداکثر چند نفر باشه خوبه؟

ممنون میشم برای شروع راهنمایی بفرمایید
    کسی راهنمایی نمیکنه؟
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5