صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
Like Tree109تشکر

موضوع: برگزاری نمایشکاه عکس

كاربر آشنا Hadi.F آواتار ها
    تشکر کرده
    7

پیش فرض پاسخ : برگزاری نمایشکاه عکس

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    با لابراتوار قرار داد کتبی ببندید !

ضمن اینکه جاهای معتبر محال است چنین کاری کنند و گاهی پیش اومده که از من اجازه گرفته اند اما بدون اجازه احتمالش خیلی کم است.
    با لابراتوار؟ قرارداد کتبی؟
    میلانی عزیز با احترام به همه نظر هات چند تا نکته رو من اضافه می کنم
    چاپ های نمایشگاهی رو معمولا با دستگاه های لابراتواری نمی زنن، اکثرا پلات می زنن رو کاغذ های مخصوص کارهای نمایشگاهی که بین 70 تا 100 سال ضمانت داره(همراه با جوهری که چاپ میشه) بالای 5 تا 6 مرکز چاپ حرفه ای نمایشگاهی داریم که انحصارا پلات می زنن و کار نمایشگاهی انجام می دن. معمولا تو مجله حرفه هنرمند تبلیغ دارن و می تونی راحت پیداشون کنی اگر دسترسی به مجله نداری بگو برات آدرس ها رو پ خ می کنم.
    اما بحث قرارداد بستن به این شکل که اونا تضمین بدن که از عکس هات سو استفاده نکنن کلا بحث اشتباه و جاده خاکی هست. فکر کن تو یه موسسه معتبر کرایه تاکسی داری و مسافر بیاد و بگه که می خواد خانواده اش رو بفرسته به یه آدرسی و بهترین ماشین و راننده ات رو کرایه کنه اما به راننده بگه که آینه جلو رو هم باید باز کنه تا یه وقت راننده از آینه خانواده اش رو نبینه!!! من اگر مدیر اون موسسه بودم به اون آدم ماشین و راننده نمی دادم....
    اما خود این مرکز چاپ ها برگه ضمانتی مختص جوهر استفاده شده و کاغذ چاپ شده می دن که طول عمر کار رو در مقابل نور ضمانت می کنه.
    گاهی پیش اومده که از من اجازه گرفته اند اما بدون اجازه احتمالش خیلی کم است
    حتی به مرحله اجازه گرفتن هم نمی رسه. اصلا به مرحله استفاده نمی رسه که بخوان اجازه بگیرن یا نگیرن
    My Gears:
    Gluttony * Greed * Sloth * Envy * Wrath * Pride * Lust and Other Demons

تشکر کرده
    7

حالا اگه فرداش چاپخونه اومد پوستر چاپ کرد از عکسهای من چه گلی به سر بگیرم ؟؟؟
    مرکز چاپ های حرفه ای به اندازه کار حرفه ایشون اخلاق حرفه ای هم دارن و احتمال اتفاق افتادن فرض تو صفر درصده.
    My Gears:

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

والا خدمتتون عرض کنم که بعید میدونم برای چنین نمایشگاهی چنین چاپی نیاز باشد.

برای همینم میگم لابراتوار ! حرفه هنرمند رو هم شماره قبلی رو زیر میدون ونک ساختمان خورشید حراج کرده (شماره بهار) 3500 تومان

ضمانت 70 الی 100 ساله دادن در ایران یک حرف است و بابت چینین ضمانتی پول دادن حرف دیگری است!

اصولاً بنده بعید می دانم یک عکس بیش از 10 سال یا حد اکثر 30 سال روی دیواری بماند. مگر در موزه ای جایی.

در مورد قرار داد هم خیر این طور که می فرمایید نیست و قیاستان مع الفارق است.. شما قرارداد رو به چند تا از این دوستان فکس کن و نتیجه را ببین.
    M. Beyrami، BEN، 1986 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    والا خدمتتون عرض کنم که بعید میدونم برای چنین نمایشگاهی چنین چاپی نیاز باشد.

برای همینم میگم لابراتوار ! حرفه هنرمند رو هم شماره قبلی رو زیر میدون ونک ساختمان خورشید حراج کرده (شماره بهار) 3500 تومان

ضمانت 70 الی 100 ساله دادن در ایران یک حرف است و بابت چینین ضمانتی پول دادن حرف دیگری است!

اصولاً بنده بعید می دانم یک عکس بیش از 10 سال یا حد اکثر 30 سال روی دیواری بماند. مگر در موزه ای جایی.

در مورد قرار داد هم خیر این طور که می فرمایید نیست و قیاستان مع الفارق است.. شما قرارداد رو به چند تا از این دوستان فکس کن و نتیجه را ببین.
    دوستمون گفت که موزه هنرهای معاصر کرمان! و اگر برای موزه ( هرچند قبول دارم که موزه های ایران رو نمیشه موزه به حساب آورد) نیازی به چاپ خوب نباشه پس برای کجا ممکنه نیاز باشه؟ و در ضمن چاپ خیلی خارق العاده ای هم نیست و فقط چاپ استاندارد محسوب می شه و خوب تنوع کاغذ بیشتری هم داره.

به جرات می گم تو دوسال گذشته هیچ نمایشگاه عکس معتبری تو تهران نبوده که عکساش رو چاپ لابراتواری زده باشه. (نمایشگاه خصوصی معتبر البته، حساب دولتی ها که جداست)

حرفه هنرمند رو هم شماره قبلی رو زیر میدون ونک ساختمان خورشید حراج کرده (شماره بهار) 3500 تومان
    میلانی عزیز حرفه هنرمند که تهران ریخته کسی نیست جمعش کنه، منظرم به ben بود که گفتم شاید تو کرمان سخت گیر بیاد...

حرف نیست و تمام عکس هایی که به پاریس فوتوی 2009 فرستاده شدند با چنین چاپ و ضمانتی ارسال شدند. مقدار پول بیشتری که بابت چاپ ( نه ضمانت!) پرداخت می شه تفاوت خیلی فاحشی با چاپ لابراتواری نداره شاید 30 تا 40 درصد بیشتر باشه و به نوع کاغذ هم ربط داره البته.

اصولاً بنده بعید می دانم یک عکس بیش از 10 سال یا حد اکثر 30 سال روی دیواری بماند. مگر در موزه ای جایی
    من بعید نمی دانم :)

شما قرارداد رو به چند تا از این دوستان فکس کن و نتیجه را ببین.
    به کدام دوستان؟
    BEN تشکر می‌کند.
    My Gears:

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان سایت عکاسی

با اتمام اولین نمایشگاه آقای امیدگلزار که درنمایشگاه پارک خاقانی به اتمام رسید ،

با همکاری سازمان شهرداری ، دومین نمایشگاه امیدگلزار با نام هیولاهای کوچک از تاریخ 91.1.7 تا 91.1.27 برگزار می شود .

ازدوستان علاقمند دعوت می شود که درصورت امکان از این نمایشگاه بازدید کنند .

موفق و پیروز باشید .
    Javid، A. Mohammadi، F.KamranNia و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon D600

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

بهزاد خان ممنون
    واقعا خبر مسرت بخشی بود
    با آرزوی برگزاری هرچه بیشتر نمایشگاه های عکاسی ماکروگرافی
    سپاس
    behzad_milad، 1986، SinaVT و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

آقا بهزاد تشکر بابت اطلاع رسانی نمایشگاه اول رو در جریان بودم اما دومی سوپرایز بود
    اگر وقت داشتی حتماً یک گزارش تصویری برامون تهیه کن
    behzad_milad و M. Beyrami تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

آقا این نمایشگاه تو کدوم شهره؟ پارک خاقانی و میدان ساعت و اینا بنظرم یه جایی تو شمالغرب کشور باشه،درست میگم؟
    محسن مقصودی

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط 1986 نمایش پست ها
    آقا این نمایشگاه تو کدوم شهره؟ پارک خاقانی و میدان ساعت و اینا بنظرم یه جایی تو شمالغرب کشور باشه،درست میگم؟
    تبریز
    behzad_milad و 1986 تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

اگر وقت داشتی حتماً یک گزارش تصویری برامون تهیه کن
    به روی چشم جناب شهبازی دراین مورد سعی میکنم گزارشی تصویری برای شما ودوستان تهیه کنم .

و خیلی ممنون جناب مومنی مقدم .
    Madjidm تشکر می‌کند.
    Nikon D600

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین