صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108
Like Tree225تشکر

موضوع: عكس - گرافيك

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1461

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    برنامه زیر را امتحان کنید. خوشبختانه رایگان است.

تست کردم نتیجه خوب بود.

http://www.andreaplanet.com/andreamosaic/

ولي فكر كنم اين برنامه كار مورد نظر behrang2 رو انجام نده اونجوري كه تو اسكرين شات هاش مشخص بود فقط به عكس حالت موزاييكي ميده.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط afzali نمایش پست ها
    ولي فكر كنم اين برنامه كار مورد نظر behrang2 رو انجام نده اونجوري كه تو اسكرين شات هاش مشخص بود فقط به عكس حالت موزاييكي ميده.

خیر دوست عزیز، اتفاقا غیر از حالت موزاییکی به اون حالتی که میخواین (عکس از عکسای ریزتون درست شده باشه) هم در میاد
    Vahid تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

این اسکرین یک پیش‌نمایش برای دیدن تعداد عکس‌های استفاده شده در فایل نهایی است.
    Walkman تشکر می‌کند.
    .

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5564

با سلام

به قول سرکار خانم معارف وند دیگه نمیشه اسم این تایپیک رو گذاشت عکس - گرافیک چون واقعا ماهیت گرافیک دچار خدشه شده .
    مدیران محترم لطفا پست های اخیر را بازبینی نمایند هیچ تعریفی از هنر گرافیک در این پستها گنجانده نشده است حال آنکه استفاده از هنر عکاسی در بیان گرافیکی موضوعات اینگونه که در پست های اخیر آمده نبوده است و این فقط کمی دستکاری تقریبا فنی در عکس و ادیت های خاص بوده است.
    با تشکر
    saeed2vfx تشکر می‌کند.
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

سلامزایر..jpg
    Reza Safaei، a.rezaee و miladn1370 تشکر می‌کنند.
    علی اسدی

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

Javid، mansourian3، 1986 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

سلام به همه دوستان

به عنوان یک طراح گرافیک، معتقدم خیلی از عکسهای قرار داده شده در این تاپیک هیچ گونه ماهیت گرافیکی ندارند. با تمام احترامی که برای همه دوستان عزیز قائلم و بدون اینکه قصد بی احترامی داشته باشم معتقدم این که هر عکسی که افکتی بر اون اعمال شده باشه و یا تغییری در اون داده شده باشه که ماهیت عکس بودن خودش رو از دست داده باشه در مقوله عکس-گرافیک قرار نمیگیره. گرافیک هنری هست که مبانی اون تا حدودی علمی هستند (در این مورد همیشه بین طراحان گرافیک دعوا هست) و کاربرد این هنر بیشتر تجاری و برای انتقال مفاهیم مورد نظر طراح (و یا مشتری سفارش دهنده ی طرح) هست. عکس یکی از المانهایی هست که توی کارای گرافیکی از اون استفاده میشه اما توی این همه پستی که در این تاپیک دیدم شاید طرح آقا وحید عزیز توی این مقوله بگنجه و بقیه بیشتر عکسهایی هستند که یا هنوز عکس اند (با ویرایش های خاص) یا ماهیت عکس بودن خودشون رو از دست دادند ولی این به این معنا نیست که عکس-گرافیک به حساب بیاریمشون.

باز از همه دوستان عذر میخوام ولی مطمئنا قصدم بی احترامی به کارهای پست شده در این تاپیک نبوده و نیست.

موفق باشید.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام

من مطمئنم دليل اين است كه هر بار يكي از دوستان پست زدند خيلي خلاصه و اعتقادشون بر اين بود كه اين عكسها گرافيك نيستند ؛ همين

هيچ موقع اطلاع رساني كافي نشد ، نمونه خوب و قالبهاي موفق معرفي و ارايه نشد ...

به عنوان كسي كه ميتونيد اطلاعات خوبي بديد بفرماييد چرا بين اين دو عكس اولي رو گرافيك ميدونيد و دومي رو نميدونيد ؟

saadi126 تشکر می‌کند.

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

سلام اقای اکبری
    توی هیچ کدوم از پست هایی که میدیدم این یکی رو ندیدم (احتمالا یا توی یک سرور دیگه آپلود شده یا موقع دیدن من لود نشده) اما اتفاقا عکس دومی هم یک نوع کار گرافیکی روش انجام شده که میشه اسم - عکس گرافیک روش گذاشت در حالی که برای این مدل عکسها عناوین از پیش تعیین شده بهتری هست. در حقیقت این عکس میتونه جزو عکسهای فاین آرت و یا عکس های با ادیت خلاقانه قرار بگیره. در حالی که توی عکس آقا وحید با اومدن اون متن کوچیک کنار برگ، همون مفهومی که ایشون میخوان به بیننده منتقل میشه یا حداقل با مفهومی که مدنظر طراح هست مواجه میشیم. (و اینکه استفاده از یک مدیای دیگه - در اینجا متن - اون رو از دسته (صرفا) عکس بودن در میاره)

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

صحبتی که می‌کنم اصلاً برای بالا بردن یا پایین آوردن کار خودم یا شما نیست. کار من را بگذارید به عنوان یک مشق تلقی شود که خوشحال می‌شوم نظر دوستانم را بدانم.

اما وقتی اثری را به عنوان یک طرح یا اثر گرافیکی ارائه می‌کنیم. در اینجا وقتی با یک کادر طرفیم. باید حداقل‌هایی را در نظر بگیریم! یعنی فرض کنیم ادیت شما غایت یک ادیت خلاقانه باشد اما موفق نیست و علتش هم نداشتن Layout است.

تأکید می‌کنم که گفتن مشکل اثر شما دلیل بر این نیست که کار خودم را مبرا از اشکال بدانم.
    .

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین