صفحه 391 از 507 نخستنخست ... 291 341 381 387 388 389 390 391 392 393 394 395 401 441 491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,901 تا 3,910 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

باسلام
    من فکر می کنم برای پرمحتواشدن این موضوع اگه قانونهای زیر وضع بشه ،به دلایلی که ذکرشده بهتر خواهد بود:
    ۱- نام عکاس
    ۲- حتی المقدور نام دوربین وتجهیزات ذکرشه تاتازه کارها متوجه بشن که همیشه نیازبه وسایل گرون قیمت نیست.
    ۳- مهم : برای جلوگیری از عکسهای نه چندان با ارزش که هم سایت رو به یک سایت معمولی تنزل میده وکلاچیزخوبی نیستش ، در هرپست حتما نقاط قوت عکس ونکات مثبتش ذکربشه تا کسانی مثل بنده بتونن چیزهایی روهم یادبگیرن ، ومتوجه شرایط یک عکس خوب بشیم. در ضمن این کار باعث میشه کسایی که فقط بخاطر اینکه ازسوژه یک عکس لذت یردند،ولیکن ارزش هنری زیادی اون عکس نداره ، ازگذاشتن عکس منصرف بشن ویااینکه بخاطر عدم رعایت قانون این بخش ،گله ای برای حذف پستشون نخواهد بود.
    ببخشید اگه قانون وضع می کنم ، فقط پیشنهاد بود.
    ممنون
    m.salari و m0riiii تشکر می‌کنند.

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339
    1986 و alireza.p تشکر می‌کنند.

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

سلام
    نقاط قوط این عکس ( هر چند به ضرب و زور فتو شاپ عکس شده ) چیست ؟
    برتری انتخاب این عکس در ذهن شما از چه جهت بوده؟
    یا علی
    morteza khademy، داريوش چگيني و azari kei تشکر می‌کنند.
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

كاش يه چند پست از3901 مي گذشت ، بعد اين كارتون را انتخاب ميكرديد .

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    باسلام
    من فکر می کنم برای پرمحتواشدن این موضوع اگه قانونهای زیر وضع بشه ،به دلایلی که ذکرشده بهتر خواهد بود:
    ۱- نام عکاس
    ۲- حتی المقدور نام دوربین وتجهیزات ذکرشه تاتازه کارها متوجه بشن که همیشه نیازبه وسایل گرون قیمت نیست.
    ۳- مهم : برای جلوگیری از عکسهای نه چندان با ارزش که هم سایت رو به یک سایت معمولی تنزل میده وکلاچیزخوبی نیستش ، در هرپست حتما نقاط قوت عکس ونکات مثبتش ذکربشه تا کسانی مثل بنده بتونن چیزهایی روهم یادبگیرن ، ومتوجه شرایط یک عکس خوب بشیم. در ضمن این کار باعث میشه کسایی که فقط بخاطر اینکه ازسوژه یک عکس لذت یردند،ولیکن ارزش هنری زیادی اون عکس نداره ، ازگذاشتن عکس منصرف بشن ویااینکه بخاطر عدم رعایت قانون این بخش ،گله ای برای حذف پستشون نخواهد بود.
    ببخشید اگه قانون وضع می کنم ، فقط پیشنهاد بود.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    یه عکس بالای صفحه گذاشتم.
    به گمانم حداقل استاندارد لازم برای گذاشتن عکس در این تاپیک است.
    غیر از رعایت عنوان تاپیک که یک عکس خوب و یا مجموعه عکس خوب در هفته است، نام عکاس، عنوان عکس در صورتی که وجود دارد. منبعی که عکس را در آن دیدید. را معرفی کنید.
    اگر اطلاعات دیگری چون اگزیف و یا وب‌سایت رسمی عکاس و ... در دسترس باشد چه بهتر.
    در غیر این صورت تاپیک کارکرد مثبتی نخواهد داشت.
    alonebaby تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    339

سلام
    دوستان چرا به دیدگاههای هم احترام قِاعل نیستم این عکس از دید بنده زیباست ( از دید من تازه کار) به جای اینکه به دیدگاه من اعتراض کنید از نظر و دیدگاه خودتان انتقاد کنید
    از نظر و دیدگاه بنده این عکس یک عکس پر هیجان هست و حدف جذب بیننده ساده را دارد
    اگر این صفحه را قرار دادید که ما بهترین عکسهایی که دیدم را قرار بدیم پس جای انتقاد و یاد اوری این موضوع که چه عکسی خوب و بد است در این صفحه نیست
    یا می توانید صفحه ای را قرار بدید که من تازه کار عکسم را در آن قرار بدم بد اگر به دید اساتید این عکس مورد تایید بود به این صفحه منتقل بشود , که با انجام این کار دیگر نمی شود اسمش را بهترین عکسی که در هفته دیدیم گذاشت و اسمش را بهترین عکسی که اساتید در هفته انتخاب کردد باید عوض کرد
    بهتر به جای انتقاد نقاط ضعف کار را به من نشان بدید تا من دیدگاه خودم را به سمت حرفه ای شدن تغییر بدم نه من را به هراس بیندازید که دیگر جرات قرار دادن عکسی در اینجا نداشته باشم
    از همه دوستان پوزش می خوام که انتقاد تندی انجام دادم ولی حرف دلم بود
    کوچیک شما
    masoudrejae، Nima Sadigh، Pouria Arshadi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام دوستان.

به نظرم این اصلا رویه خوبی نیست که یک نفر عکسی رو در این تاپیک بگذارد و بقیه بگن عکست به درد این تاپیک نمیخوره یا نقل قول از مدیران بیارن..
    چرا ؟ چون : "بهترین" ، "بدترین" ، "خوب" ، "بد" و .. اینها کاملا نسبی هستند. "خوب" نسبت به چی ؟ "بد" نسبت به چی ؟
    آقای عاشوری نیا و آقای قبادی چند عکس قرار دادن در این تاپیک.. خب مگر چقدر از این جور عکس ها در این تاپیک وجود داره که دوستان ببینن و سر مشق بگیرن و با خودشون بگن عکسی که میخوام بذارم مناسب این تاپیک هست؟ یا نیست ؟

تازه اینها یک طرف قضیه هست. طرف دیگر بر میگرده به درک و تجربه دوستان عکاس. خب شاید من کم تجربه عکسی رو قرار بدم که به نظرم عالی باشه ولی به نظر یه دوست با تجربه عکس خوبی نباشه..

به نظرم دوستان به جای اینکه از پست دوستانشان ایراد بگیرند خودشون سعی کنند عکس خوب ببینند و عکس های خوبی که میبینن رو اینجا به اشتراک بگذارن تا سطح تاپیک بالا بره.مثل کاری که آقای قبادی انجام دادن و امیدوارم تداوم پیدا کنه.

موفق باشید
    Kaveh Ghobadi، afzali، motamed و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    سلام
    دوستان چرا به دیدگاههای هم احترام قِاعل نیستم این عکس از دید بنده زیباست ( از دید من تازه کار) به جای اینکه به دیدگاه من اعتراض کنید از نظر و دیدگاه خودتان انتقاد کنید
    از نظر و دیدگاه بنده این عکس یک عکس پر هیجان هست و حدف جذب بیننده ساده را دارد
    اگر این صفحه را قرار دادید که ما بهترین عکسهایی که دیدم را قرار بدیم پس جای انتقاد و یاد اوری این موضوع که چه عکسی خوب و بد است در این صفحه نیست
    یا می توانید صفحه ای را قرار بدید که من تازه کار عکسم را در آن قرار بدم بد اگر به دید اساتید این عکس مورد تایید بود به این صفحه منتقل بشود , که با انجام این کار دیگر نمی شود اسمش را بهترین عکسی که در هفته دیدیم گذاشت و اسمش را بهترین عکسی که اساتید در هفته انتخاب کردد باید عوض کرد
    بهتر به جای انتقاد نقاط ضعف کار را به من نشان بدید تا من دیدگاه خودم را به سمت حرفه ای شدن تغییر بدم نه من را به هراس بیندازید که دیگر جرات قرار دادن عکسی در اینجا نداشته باشم
    از همه دوستان پوزش می خوام که انتقاد تندی انجام دادم ولی حرف دلم بود
    کوچیک شما
    سلام مجدد
    دوست گرامی کسی به دیدگاه شما و دوستان بی احترامی نکرده و نخواهد کرد و دقیقا به خاطر احترامی که به دیدگاه حضرتعالی قائل هستم این سوال را پرسیده ام
    ببینید من و امثال بنده می آییم و یک عکس میبینیم که از نظر شما به عنوان بهترین عکس بوده هر چقدر با خودمان کلنجار می رویم که چه نکات مثبتی این عکس داشته که حضرتعالی به عنوان بهترین عکس انتخاب کرده اید به نتیجه ای نمیرسیم و منتظر دیدگاه حضرتعالی هستیم تا بتوانیم از دید شما به این تصویر بنگریم .
    انقدر زود از کوره در نروید همه ما اینجا در حال دانش اندوزی هستیم و لا غیر..
    یا علی
    ویرایش توسط alonebaby : Monday 9 April 2012 در ساعت 14:18
    yaghoobi، kiavash و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

تشکر کرده
    339

من واقعا خوشحالم که دوستان با شعور و فهمید ای دارم و از این خوشحالم که دوستی حرفه ای مانند جناب قبادی به جای انتقاد از پست خاصی به قرار دادم عکس های زیبا سعی در تغییر دادن دیدگاههای من تازه کار می شوند
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

عكس از مرتضي هراتي عزيز:
    توضيح : عكس از روي فيس ب... داونلود شده و سايز فايل بسيار كم است(76 كيلوبايت)، نتيجتاً عكس كيفيت افت شديدي دارد ولي كماكان بسيار عالي است.

537867_224379311003167_100002933003844_413569_1884300164_n.jpg
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 9 April 2012 در ساعت 14:31
    yaghoobi، ashkan 78، masoudrejae و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouria Arshadi نمایش پست ها
    سلام دوستان.

به نظرم این اصلا رویه خوبی نیست که یک نفر عکسی رو در این تاپیک بگذارد و بقیه بگن عکست به درد این تاپیک نمیخوره یا نقل قول از مدیران بیارن..
    چرا ؟ چون : "بهترین" ، "بدترین" ، "خوب" ، "بد" و .. اینها کاملا نسبی هستند. "خوب" نسبت به چی ؟ "بد" نسبت به چی ؟
    آقای عاشوری نیا و آقای قبادی چند عکس قرار دادن در این تاپیک.. خب مگر چقدر از این جور عکس ها در این تاپیک وجود داره که دوستان ببینن و سر مشق بگیرن و با خودشون بگن عکسی که میخوام بذارم مناسب این تاپیک هست؟ یا نیست ؟

تازه اینها یک طرف قضیه هست. طرف دیگر بر میگرده به درک و تجربه دوستان عکاس. خب شاید من کم تجربه عکسی رو قرار بدم که به نظرم عالی باشه ولی به نظر یه دوست با تجربه عکس خوبی نباشه..

به نظرم دوستان به جای اینکه از پست دوستانشان ایراد بگیرند خودشون سعی کنند عکس خوب ببینند و عکس های خوبی که میبینن رو اینجا به اشتراک بگذارن تا سطح تاپیک بالا بره.مثل کاری که آقای قبادی انجام دادن و امیدوارم تداوم پیدا کنه.

موفق باشید
    ببخشیدولی فکرنمی کنم عکس خوب نسبی باشه. عکس خوب ،خوبه دیگه.همونطورکه خودتون میگیدعکاس باتجربه این رو راحت تشخیص میده.برای قرار دادن عکس توسط تازه کارها هم جاهای زیادی توی فروم هستش.این تاپیک اسمش بهترین عکس هفته هست نه نقد عکس نسبتاخوب. وزمانی که تجربه کافی برای تشخیص عکس خوب رو نداشته باشیم ضرورتی برای قراردادن عکس دراینجانیستش وجاهای مناسب زیادی برای نقدهست:(کمک برای رفع اشکال ازعکسهای مردود،بررسی عکسهای تاییدشده ورد شده،نقدعکس و...) ببخشید برای اف تاپیک بنده.
    1986 و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.