صفحه 390 از 507 نخستنخست ... 290 340 380 386 387 388 389 390 391 392 393 394 400 440 490 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,891 تا 3,900 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

نمی‌دونم چجوری از نوشته‌ی من چنان برداشتی کردید.
    پست دوم شما اطلاعات کافی در اختیار کسی که به عکس، عکاس و یا گرافیست علاقه دارد می‌گذارد تا پیدایش کند.

روی سخنم با دوستانی‌ست که در این تاپیک عکس می‌گذارند. رعایت این حداقل‌ها کمک می‌کند تا تاپیک از حالت آلبوم عکس بیرون بیاید و مفیدتر شود.
    Kaveh Ghobadi، Navid7h، 1986 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

در ابتدای سال 91 بهترین عکسی که تا این لحظه از سال دیدم پرنده نگاری بسیار زیباییست از جناب نعمتی:
    _MG_6010.jpg
    Kaveh Ghobadi، yaghoobi، ashkan 78 و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

مجموعه عکس هایی با نام Mirrors از Ilar Gunilla Persson عکاس سوئدی که تعدادی آینه بزرگ را درون طبیعت استفاده کرده و ترکیب و چیدمان متفاوتی ایجاد شده است.

mirror3_mini.jpg

mirror2_mini.jpg

mirror1_mini.jpg

سایت عکاس برای اطلاعات بیشتر و عکس های بیشتر

mir
    nmroshan، A_Maddah، yasin-m و 53 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

مجموعه عکس هایی از Robert Knight با عنوان Sleepless که با تمرکز بر روی حرکات و تحرکات و حالات انسان در زمان خواب با استفاده از تکنیک Long Expose عکاسی شده است می تواند مجموعه عکس هایی خوب باشد برای دوستانی که از Long Expose فقط و فقط عکاسی از رد ستاره را می شناسند!

http://www.wired.com/rawfile/2012/03...ght-sleepless/

sleep1_mini.jpg

sleep2_mini.jpg

sleep3_mini.jpg

sleep4_mini.jpg

sleep5_mini.jpg

من شخصا یاد فیلم Paranormal Activity افتادم .
    nmroshan، A_Maddah، yasin-m و 47 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

راست اش باید به این پرسش جواب دهم که چرا در چند روز چند بار در این تاپیک عکس ارسال کردم؟هنوز که یک هفته از ارسال های قبلی ام نگذشته است؟؟؟؟

بعد از انتقاد آرش عزیز و یکی دو بار انتقاد جناب دکتر روشن و یکی دو بار انتقاد خودم که سطح عکس های ارسالی خیلی ضعیف است ( به نظرم چیپ ! ) به این نتیجه رسیدم که باید یک رویه ای که خودم شخصا می پسندم را معرفی کنم.شاید دوستان دیگر هم از این رویه خوششان بیاید و الگویی باشد برای این تاپیک.پس اگر در چند روز دایما به این تاپیک سر می زنم پیشاپیش پوزش.

مجموعه عکس هایی از Richard Stultz عکاس آلمانی و بسیار خلاق که آثار بسیار شاخصی دارد و بنده شخصا مدت ها است پیگیر سایت و عکس هایش هستم

مجموعه عکس هایی با عنوان Choices که به زیبایی و بسیار عالی از آب در آمده است.انتخاب هوشمندانه عنوان و چیدمان ها و سوژه ها و همین طور سعی در قاب بندی و استفاده از اجزا تصویر از مهم ترین نقاط قوت کار هایش است.

Richard Stultz: Photography

choices1.jpg

choices2.jpg

choices7.jpg

choices9.jpg

choices8.jpg

nmroshan، A_Maddah، yasin-m و 28 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد abkhiz آواتار ها
    تشکر کرده
    224

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    راست اش باید به این پرسش جواب دهم که چرا در چند روز چند بار در این تاپیک عکس ارسال کردم؟هنوز که یک هفته از ارسال های قبلی ام نگذشته است؟؟؟؟

بعد از انتقاد آرش عزیز و یکی دو بار انتقاد جناب دکتر روشن و یکی دو بار انتقاد خودم که سطح عکس های ارسالی خیلی ضعیف است ( به نظرم چیپ ! ) به این نتیجه رسیدم که باید یک رویه ای که خودم شخصا می پسندم را معرفی کنم.شاید دوستان دیگر هم از این رویه خوششان بیاید و الگویی باشد برای این تاپیک.پس اگر در چند روز دایما به این تاپیک سر می زنم پیشاپیش پوزش.

مجموعه عکس هایی از Richard Stultz عکاس آلمانی و بسیار خلاق که آثار بسیار شاخصی دارد و بنده شخصا مدت ها است پیگیر سایت و عکس هایش هستم

مجموعه عکس هایی با عنوان Choices که به زیبایی و بسیار عالی از آب در آمده است.انتخاب هوشمندانه عنوان و چیدمان ها و سوژه ها و همین طور سعی در قاب بندی و استفاده از اجزا تصویر از مهم ترین نقاط قوت کار هایش است.

Richard Stultz: Photography

با تشکر از شما جناب قبادی، من شخصا چندین بار متن شما رو خوندم. کلمات کلیدی در جهت تایین "بهترین عکس یا مجموعه عکس" فرمودید.
    Kaveh Ghobadi، 1986 و mohsendm تشکر می‌کنند.
    Canon 50D, Canon lens 18-200, Canon Speedlite 580exII, Photix remote flash trigger

كاربر آشنا a.abdullahian آواتار ها
    تشکر کرده
    687

سلف پرتره از وان در السکن
    g.jpg
    nmroshan، Akazemi، Kaveh Ghobadi و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ع. عبدالهیان
    NIKON D700 + AF-S NIKKOR f/3.5-5.6

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط a.abdullahian نمایش پست ها
    سلف پرتره از وان در السکن
    g.jpg
    خوب Ed van der Elsken کیست؟

خواندن این مقاله به شدت توصیه می شود.

عکاسی در سفر | عکاسی

اصولا Ed van der Elsken سبک و سیاق متفاوتی از دنیای اطراف اش را ثبت می کرد.دیدگاهی که بسیاری از منتقدان آن را دنیای سیاه و سفید Elsken می گفتند.چرا؟

چون نیمی از عمر اش را در تاریک خانه مگنوم در حال چاپ عکس بود.

می دانید چه چیز او را موفق کرد؟

شاگردی کردن بزرگان که متاسفانه ما از این هراس داریم که بگوییم شاگرد فلانی هستیم.

او در آژانس مگنوم در تاریکخانه عکس های افرادی چون کارتیه برسون را چاپ می کرد ! ( چه افتخاری بزرگ تر از این می تواند برای کسی باشد که عکس های برسون را چاپ کند ؟ )مدتی را به همراه برسون در خیابان عکاسی می کرد.

عکس هایش به راحتی قابل شنایی از بین هزاران تصویر است و متاسفانه 95% عکس های او در حال حاضر غیر قابل نمایش در این فروم است ( رعایت قوانین )

ژانر مورد علاقه او و کارهایش همیشه متد موفقی بوده است برای کسانی که دوست دارند قدری متفاوت تر دنیای اطرافشان را ببینند.

edvanderelsken.nl - home
    nmroshan، Akazemi، yaghoobi و 27 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال alonebaby آواتار ها
    تشکر کرده
    5569

15445661-md.jpg

تک عکسی از مجموعه کارهایی با عنوان wedding با نگاهی نسبتا متفاوت از Carey Nash

اگزیف :
    photographer : Carey Nash
    Camera : Nikon D3s
    F-stop: 1/6
    Exposure time: 1/1250sec
    ISO speed :ISO400
    Exposure bias : +1step
    Focal length : 24mm
    Subject distance: 3m
    nmroshan، yaghoobi، K_NMT و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ساکت که ميماني ميگذارند به حساب جواب نداشتنت !!
    عمرا بفهمند داري جان ميکني تا "حرمت ها" را نگه داري....!!.
    مهدی مرادی

تشکر کرده
    14101

مجموعه عکس هایی از Claire Felicie به عنوان Marked که سربازان آمریکایی حاضر در جنگ را بین سال های 2009 و 2010 به تصویر می کشد.این تصاویر در سه دوره زمانی با کادر بندی یکسان کلوز آپ و به صورت سیاه و سفید تهیه شده است.یک عکس پیش از اعزام به جنگ و دیگری در زمان جنگ و در نهایت پس از پایان حضور در جنگ افغانستان که به خوبی می توانید تاثیر محیط را بر روی یک انسان در یک برهه زمانی کوتاه مدت را به دقت و به زیبایی ببینید.

Soldier portraits: Before, During, and After War - lens culture photography weblog

lens culture: Claire Felicie

Bio | Claire Felicie Photography

Emiel.jpg

Nicky-drieluik.jpg

Sjoerd.jpg
    nmroshan، Akazemi، yaghoobi و 55 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir