صفحه 10 از 21 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 208
Like Tree440تشکر

موضوع: معرفی اپلیکیشن های عکاسی {اندروید ، ios و...}

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

به دلایلی فعلاقیدایفون3gو iosش رازدیم،واندرویددار شدیم!گرچه به نظرمیرسد درایران استفاده ازاندروید بسیار راحت تر از ios هست،یا شاید به دلیل میزان سواد من این ذهنیت برام وجودداره،باری... من بالاخره میان برنامه های مختلف متوجه نشدم برای اندروید وکنترل دوربینهای نیکون ازچه برنامه ای بهتره استفاده کنم؟! ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند. سپاس
    ata_m3 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    خوب تقریبا محدودیتی وجود نداره
    گوشی ها هم مثل دوربین های کامپکت شاتر الکترونیکی دارند و تمام مدتی که شما دارید از برنامه دوربین استفاده می کنید سنسور هم داره نور میگیره. منتها فقط اطلاعات مربوط به اون بازه زمانی که عکاسی می کنید رو ثبت میکنه.
    با این اوصاف موضوع فقط به محدودیت های نرم افزار مورد استفاده برمیگرده و اگر از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنید، میتونید زمان های خیلی طولانی تر از ۴ ثانیه هم داشته باشید
    میشه اسم همچین اپلیکیشنایی رو واسه ios بگین؟

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط LoraX نمایش پست ها
    میشه اسم همچین اپلیکیشنایی رو واسه ios بگین؟
    من از این برنامه استفاده می کنم:
    https://itunes.apple.com/us/app/slow...357404131?mt=8
    و البته اگه کلماتی مناسب (مثلا slow shutter) رو در app store جستجو کنید، برنامه های رایگان و غیر رایگان زیادی پیدا خواهید کرد…
    LoraX تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    من از این برنامه استفاده می کنم:
    https://itunes.apple.com/us/app/slow...357404131?mt=8
    و البته اگه کلماتی مناسب (مثلا slow shutter) رو در app store جستجو کنید، برنامه های رایگان و غیر رایگان زیادی پیدا خواهید کرد…
    کلا میشه اپلیکیشنایی که واسه عکاسی حرفه ای مثل تنظیم ایزو و ... رو واسه آیفون معرفی کنین
    اونایی که استفاده میکنین پولی و غیر پولی بودنش مهم نیست

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    می خوام یه نرم افزار فوق العاده جالب و کاربردی به نام CamMe واسه گرفتن Selfie بهتون معرفی کنم که خودمم تازه باهاش آشنا شدم. البته چون گوشی من آیفونه ورژن iOS رو نصب کردم و دنبال ورژن اندرویدیش نگشتم.

نرم افزار رو که اجرا می کنید می بینید دوربین جلوی گوشی فعال میشه. گوشیتون رو در یه محل ثابت قرار میدین و خودتون (یا به صورت گروهی) جلوی گوشی می ایستین. وقتی دستتون رو بالا بیارید، نرم افزار تشخیص میده و رنگ آیکون دست که در گوشه تصویر قرار داره زرد میشه، حالا اگه انگشتاتون رو ببندید (دستتون رو مشت کنید) تایمر فعال میشه و بعد از 3 ثانیه عکس رو میگیره (توی این فاصله می تونید دستتون رو پایین بیارید و هر ژستی می خواین بگیرین).
    امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید.
    aro1355، nicebluesky، davoud maani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

کلا میشه اپلیکیشنایی که واسه عکاسی حرفه ای مثل تنظیم ایزو و ... رو واسه آیفون معرفی کنین
    من روی اندروبد فعلا ازA Better Camera استفاده میکنم که مجانی هست.ازبازار گرفتمش.احتمالا نسخهios هم داره.
    ویه سوال اینکه برای کنترل دوربین با گوشی باتبلت، دوربین باچی به کانکت میشه به دیوایسمون؟ باید براش wifi اکسترنال بگیریم یاازمادون قرمزاستفاده میکنه؟!
    ممنون

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

کلا برنامه های زیادی به صورتی کمکی در سیستم عامل IOS موجود می باشد که بسیاری مجانی و بسیاری پولی می باشد. البته در صورت استفاده از گوشی جیلبرک شده، بعضی نسخه های پولی به صورت مجانی هم موجود می باشند. چند برنامه که خودم در گوشی دارم و بسیار مفید بوده معرفی می کنم :

The Phptpgrapher's Ephemeris : برنامه بسیار مفیدی برای عکاسهای طبیعت با قابلیت نمایش مکان طلوع و غروب خورشید و ماه در مکانها و زمانهای مختلف و محاسبه طول سایه ها، محاسبه زمان طلایی داسک و داون....

Sun Seeker : مجدد برای نمایش محل خورشید و نقطه طلوع و غروب

SetMyCamera : برنامه بسیار بسیار مفیدی برای محاسبه DOF, FOV,.... برای دوربین و لنزهای مختلف. از قابلیت محاسبه Hyperfocal point این برنامه برای محاسبه بهترین نقطه فوکوس در عکاسی طبیعت استفاده بسیاری می شود.

LongTime, LE Calculator, ND Exposure, NDFilterCalc : یک سری محاسبه گر ساده برای محاسبه زمان اکسپوز هنگام استفاده از فیلترهای ND

Hueless : یک دوربین سیاه سفید با قابلیت اضافه کردن فیلترهای خاص عکاسی سیاه سفید جهت یافتن نما و پیش بینی خروجی دوربین اصلی در حالت سیاه سفید.

و کلی برنامه دیگر
    Nima Sadigh، M.Meghdari، mSafdel و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

برای ios اپلیکیشن fotor را نصب کردم.بسیار اپ کاملی ست. پیشنهاد میکنم دوستان نصب کنند.تقریبا مجموعه کاملی ازتنظیمات را دارد.
    fotor
    in itunes
    همچنین از اپ استورمجانی نصب کردم. البته من جیلبرک نکرده ام.
    download.jpg

Fotor-for-iOS.jpg
    ویرایش توسط kiavash : Wednesday 15 October 2014 در ساعت 11:46
    Reza Safaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8926

[QUOTE=kiavash;389207]برای ios اپلیکیشن fotor را نصب کردم.بسیار اپ کاملی ست. پیشنهاد میکنم دوستان نصب کنند.تقریبا مجموعه کاملی ازتنظیمات را دارد.
    fotor
    in itunes

[A[/QUOTE
    این برنامه ای که نصب کردم از استور ,نسخه دموبوده ازقرار معلوم.اگه کسی ازدوستان لینکی ازنسخه کامل رو دیدلطفا اینجا به اشتراک بگذاره.

اما اگه دوستان برنامه کاملی برای کنترل دوربینهای نیکون روی ios دارند هم لطفا به اشتراک بگذارند. یا حداقل معرفی کنند. ممنون

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

چیزی که شما گرفتید نسخه اصلی بوده (اصلا تو اپ‌استور چیزی به اسم دمو نداریم) منتها خیلی از قابلیت های برنامه رو باید بصورت خرید درون‌برنامه ای فعال کنید! خوشبختانه این خرید ها که مجموعه ۲۳ دلار میشه هم رایگان هستند!
    kiavash تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 21 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین