صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 61
Like Tree1تشکر

موضوع: Panasonic FZ30

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Question

نقل قول نوشته اصلی توسط tonino_baliardo
    سلام اقا بابک عزیز...
    اول اینکه هر جور دوست داری منو صدا کن!
    میدونی من اونقدر حرفه ای نیستم که بخوام نظر بدم ولی::
    در مورد نویز همونطور که دوستان اشاره فرمودن در چاپ عکس در سایز بزرگ مشخصه..در ایزو400 هم نویزش خیلی زیاده ...یعنی اگه با این ایزو از اسمون عکس بگیری (مخصوصا شب) گریت میگیره!
    البته من با اون نرم افزارا که راجع بهشون سوال کردم کار نکردم که نتیجش رو بگم...
    من تا این حد میدونم...اگه اشتباه میکنم اول منو ببخشید و بعد اصلاح کنید...
    mishe begid lotfan ke ba FZ20 ba ISO100,masalan ta che andaze mishe axs ro bozorg chap kard?.*BEDOONE NOISE
    ویرایش توسط Babak2005 : Monday 10 October 2005 در ساعت 01:54

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak2005
    mishe begid lotfan ke ba FZ20 ba ISO100,masalan ta che andaze mishe axs ro bozorg chap kard?.*BEDOONE NOISE
    سلام..
    ببینید من همین الان یه عکس جلومم هس با سایز 16در20 که هیچ نویزی نداره(یعنی همون عکس با رزولوشن 72 ی دوربین رو به روزولوشن 300 بردم)
    البته یه عکس ماه هم چاپ کردم با همون سایز اصلیش(یعنی روزولوسن 72(که البته اسمونش رو چاپ نکردم فقط خود ماه رو چاپ کردم...نویز کم از فاصله ی نزدیک داره..میدونی به نظر من وقتی میخوان یه عکس رو بزرگ چاپ کنن معمولا اونو برای دیدن از فاصله ی دور میخوان...یعنی اگه شما عکس اصلی دوربین رو که تقریبا 90در50 هستش رو چاپ کنی و مثلا از 10 متری اونو نگاه کنی هیچ مشکلی در عکس نیست...
    اصلا اقا شما یه کاری کن...از اقا آرش خواهش کن این موضوع رو توضیح بده چون تا اونجا که من میدونم تو این مسائل استادن ایشون..
    موفق باشی!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Exclamation

az doostan kasi agar keifiyateh akshaye FZ30 ro ba iso 100,too har sharayeti,dar ghate faghat 20 X 25 bedoone NOISE tazmin mikoneh,man in doorbino bekharam

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

az doostan kasi agar keifiyateh akshaye FZ30 ro ba iso 100,too har sharayeti,dar ghate faghat 20 X 25 bedoone NOISE tazmin mikoneh,man in doorbino bekharam
    معمولا تضمین کردن سخته...
    من عکسای fz30رو ندیدم ولی با توجه به اون چیزی که من با fz20مشاهده و بیان کردم فکر کنم اینی که شما میگید امکان پذیر باشه...
    ولی یه چیزی...ببینید کنون تو این رنج قیمت و با مشخصات fz30چی داره..این کارو حتمن انجام بده..ضرر نداره...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Question

zoome 12x + laarzegir+ badaneye mohkam+8 mega pixel+zoome mekaniki-ring= tamame chizhayi ke man az doorbin yekja mikham.faghat too in doorbineh,gheiraaz ineh

CANON IS S2...FUJI 9000...NIKON 8800
    ویرایش توسط Babak2005 : Monday 10 October 2005 در ساعت 20:10

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

zoome 12x + laarzegir+ badaneye mohkam+8 mega pixel+zoome mekaniki-ring= tamame chizhayi ke man az doorbin yekja mikham.faghat too in doorbineh,gheiraaz ineh

CANON IS S2...FUJI 9000...NIKON 8800
    دوستان دیگه نمی خوان کمک کنن؟؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

چی کار کردی اقا بابک گرفتی دوربین؟؟؟؟
    ما رو هم در جریان بذار..
    ممنون!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Panasonic FZ30

با سلام خدمت همه عزیزان

در مقایسه بین دو دوربین Panasonic FZ 30 و Fuji S9500:

1-در مورد FZ30 که گفته در پایین ترین ISO یعنی ISO=80 هم نویز داره,آیا این نویز در ابعاد کوچک هم وجود داره یا فقط در بزرگترین ابعاد در هنگام چاپ دیده میشه؟

2-در مورد S9500 با توجه به نداشتن لرزه گیر و نیاز به خرید باطری قابل شارژ و شارژر(بدلیل عدم وجود باطری قابل شارژ و شارژر در کیت) و اختلاف قیمت بین این دو دوربین کدام یک رو پیشنهاد میکنید؟

قیمت در شیراز :

Panasonic FZ 30+128 SD+soft case=590000 Toman

Fuji S9500=690000 Toman (نیاز به خرید باطری قابل شارژ و شارژر(بدلیل عدم وجود باطری قابل شارژ و شارژر در کیت) دارد.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

در اين زمينه حرف و حديث زياد است. بعضيها اين دوربين رو خيلي نويزي! ميدونند و برخي ديگر ميگن كه در عمل فقط در شرائط نوري نامناسب نويز ايزو 80 آن زياد است و در واقع فرق زيادي با ساير دوربينهاي هم رده اش ندارد.
    اما يك راه راحت براي يافتن پاسخ وجود دارد. از سايت dpreview.com در قسمت تصاوير نمونه اين دوربين ، يكي دوتا از تصاوير رو با اندازه اصلي دانلود كنيد و بعد چاپ كنيد.
    اگر اينكار را كرديد نتيجه اش را هم به ما بگيد.
    فكر كنم اگر جواب سوال اولتان را بيابيد، خودبخود مساله دوم تان هم حل خواهد شد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    در اين زمينه حرف و حديث زياد است. بعضيها اين دوربين رو خيلي نويزي! ميدونند و برخي ديگر ميگن كه در عمل فقط در شرائط نوري نامناسب نويز ايزو 80 آن زياد است و در واقع فرق زيادي با ساير دوربينهاي هم رده اش ندارد.
    اما يك راه راحت براي يافتن پاسخ وجود دارد. از سايت dpreview.com در قسمت تصاوير نمونه اين دوربين ، يكي دوتا از تصاوير رو با اندازه اصلي دانلود كنيد و بعد چاپ كنيد.
    اگر اينكار را كرديد نتيجه اش را هم به ما بگيد.
    فكر كنم اگر جواب سوال اولتان را بيابيد، خودبخود مساله دوم تان هم حل خواهد شد.
    مرسی از جواب آقای روشن.در سایت photoSIG یه عکاس آماتور تعدادی عکس با FZ30 گرفته که همگی در نور مناسب کپچر شده که همگی داری کیفیت مناسب و بدون نویز هستند: http://www.photosig.com/go/photos/browse?id=34357

حالا سوال اول من به قوت خودش باقی میمونه که آیا این نویز که گفته میشه حتی در پایین ترین ISO یعنی ISO=80 وجود داره آیا در ابعاد کوچک هم وجود داره یا فقط در بزرگترین ابعاد در هنگام چاپ دیده میشه؟

از بین Panasonic FZ 30 و Fuji S9500 کدوم رو انتخاب میکنید؟

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین