صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 88
Like Tree209تشکر

موضوع: Pentax K20D

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: Pentax K20D

نقل قول نوشته اصلی توسط sassan1 نمایش پست ها
    ... كه قابل نصب روی بدنه دیجیتال هستند.
    همه لنز های قبلی پنتاكس قابل استفاده روی بدنه K10D و K20D هستند

كاربر همراه avang777 آواتار ها
    تشکر کرده
    380

با سلام مجدد خدمت اساتید عزیز و تشكر از جناب قبادی
    من فكر می كنم سامسونگ هم همان راهی را می رود كه سونی دارد طی می كند. حالا كمی عقبتر یا همگام با آن هر دو شروع به تولید dslr كرده اند . بی گدار هم به آب نزده اند كه بخواهند از راه رفته برگردند.بنابراین باید هر روزه منتظر امكانات و لوازم و دوربینهای جدید از این كمپانیها بود.به همین خاطر هم تهیه لوازم جنبی نباید خیلی مشكل باشد. مگر مثلا باتری كه شاید با بقیه فرق كند و یا تعمیرات.
    راستی به عنوان یك سوال به نظر شما چند درصد دوربینها در شرایط عادی احتیاج به تعمیر پیدا می كنند و بعد از چه مدت؟منظورم عیبهایی ناشی از بدی تولید و خرابی لوازم داخلی به خاطر كیفیت بد ساخت است.من قصد خرید یك دوربین خوب و با كیفیت فقط برای یك بار را دارم و عوضش هم نخواهم كرد.انتخاب قبلیم 350 كنون بود كه بعدا یك لنز تله معمولی هم اضافه كنم.اما این پنتاكس سامسونگ نما با 2 لنز وارد شده و با رنج كاملش برای من وسوسه انگیز است زیرا دقیقا همان چیزی را ارائه داده كه من دنبالش بودم.
    جناب قبادی شما روزی كه سونی الفا 100 را خریدید با توجه به خواسته هایتان از دوربین همرنگ جماعت نشدید لوازم جانبی آن هم كم بود اما با توجه و شناخت به خود دوربین و نگاهی بلندتر به آینده تصمیم به خرید آن گرفتید و سونی هم الحق كه خوب دارد به جلو حركت می كند.
    من سوالم را تكرار می كنم به نظر شما این دوربین سامسونگ و لنزهای همراهش تنها یك اسباب بازی شیك هستند یا یك دوربین واقعی و جدی كه برای ساخت آن وقت صرف شده است؟آیا كیفیت ساخت و عكس آن با كنون 350 برابری می كند؟ (كاری به آینده بازار نداشته باشیم و فقط خود دوربین را در نظر بگیریم)آیا این مرسدس بنز سامسونگ با آن پیكان كنون برابری می كند؟
    دیگر اینكه چرا سامسونگ كپی دوربینهای پنتاكس را تولید می كند مگر خودش طراح ندارد؟ و چرا پنتاكس به این مسئله بیتفاوت است؟
    باز هم از اساتید و دود چراغ خورده های فن بابت اینكه وقت گرانبهایتان را صرف میكنید متشكرم
    موفق باشید
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط avang777 نمایش پست ها
    دیگر اینكه چرا سامسونگ كپی دوربینهای پنتاكس را تولید می كند مگر خودش طراح ندارد؟ و چرا پنتاكس به این مسئله بیتفاوت است؟
    باز هم از اساتید و دود چراغ خورده های فن بابت اینكه وقت گرانبهایتان را صرف میكنید متشكرم
    موفق باشید
    سلام

فكر كنم مقاله ی زیر پاسخ سوال شما رو بده . این یك قرارداد همكاریست كه در سال 2005 عقد شده است. ضمنا ظاهرا سنسور های پنتكس رو هم قرار است سامسونگ بسازد (تا حال سونی می ساخت):

کد:
    http://www.dpreview.com/news/0510/05101201samsung_pentaxdslrs.asp
    Kaveh Ghobadi و avang777 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

سلام

خوب برای اینكه از سامسونگ بیایم بیرون و برگردیم به بحث تاپیك این پرویو رو هم ببینید :

کد:
    http://www.letsgodigital.org/en/18027/pentax-k20d/
    راستی توی این تاپیك پر از لینك هایی است كه در تگ Code قرار نگرفته اند. اگر این قانون منسوخ شده بفرمایید كه ما هم به خودمون زحمت ندیم
    ashkan 78 تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    همه لنز های قبلی پنتاكس قابل استفاده روی بدنه K10D و K20D هستند

همه لغت خیلی پر قدرتی.
    اجازه بدید یه تصحیح بكنم.

دوربینهای(فرمت كوچك) DSLR پنتاكس مستقیما پذیرای لنزهای K-, KA-, KAF- and KAF2 میباشد.

دوربینهای DSLR پنتاكس پذیرای لنزهای screw-mount (42mm) / 645-system / 67-system lenses هستند مشروط به استفاده از آداپتور.

بدنه K10D قابلیت دریافت لنزهای جدید اُتوفكوس پنتاكس "supersonic motor-driven" كه در حال آماده شدن برای تولید هستند رو می باشه.

دوستی كه كنن 350 را در مقایسه با K10D سوال می كردنند: من خودم كنن پرستم! اما پیش K10D , بدنه 350 تقریبا اسباب بازیه. حداقل مقایسه باید با 30 دی كنن بشه كه باز هم بخاطر نداشتن سنسور تمیزكننده , هنوز عقبتره.

باریكله شما هم تو ایران اینترنتی خرید می كنید! من كه تو آمریكاشم تا جنس دستم برسه چند كیلویی كم می كنم...
    من جای شما بودم تا دوربین رو نبینم (با توجه به عدم گاراننی قابل اطمینان غیره) خرید نمی كردم. تازه با توجه به قیمت واقعا پایین بهتره مطمئن بشید كه دوربین نو و كار نكرده است و از اون مهمتر هم درست كار میكنه.
    اینجا دوستان میگن هر وقت قیمت غیر باور بود, باورش نكن...
    EHSAN2، farhad44، avang777 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    زندگی بسان شطرنج مینماید..روزی كه گفتم شطرنج نمیدانم, همه خواستند تا آنرا به من بیاموزند.وقتی گفتم شطرنج را میدانم, همه به مات كردنم بسیج شدند.....

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط sassan1 نمایش پست ها
    همه
    باریكله شما هم تو ایران اینترنتی خرید می كنید! من كه تو آمریكاشم تا جنس دستم برسه چند كیلویی كم می كنم...
    من جای شما بودم تا دوربین رو نبینم (با توجه به عدم گاراننی قابل اطمینان غیره) خرید نمی كردم. تازه با توجه به قیمت واقعا پایین بهتره مطمئن بشید كه دوربین نو و كار نكرده است و از اون مهمتر هم درست كار میكنه.
    اینجا دوستان میگن هر وقت قیمت غیر باور بود, باورش نكن...
    ساسان جان خرید اینترنتی اینجا با اونجا خیلی فرق داره. اولا كمتر دیده ام كه مثلا با كردیت كارد خرید كنند ( هر چند اون هم مرسومه) و در بسیاری موارد پول رو به آورنده ی جنس در محل دریافت كالا و پس از رویت آن تحویل می دهند بعدش هم اینجا معمولا از طریق اینترنت تحقیقاتمونو می كنیم ولی اغلب برای خرید ( حتا به همون شركت ها) حضوری مراجعه می كنیم. غیر از اون هم باشه چون جا و مكان مشخص دارند اگر مشكلی باشه می شه بعدا با این یا این بهشون مراجعه كرد :biggrin:
    EHSAN2، shabab و avang777 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    راستی توی این تاپیك پر از لینك هایی است كه در تگ Code قرار نگرفته اند. اگر این قانون منسوخ شده بفرمایید كه ما هم به خودمون زحمت ندیم
    farhad44 تشکر می‌کند.
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    380

با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    ساسان جان خرید اینترنتی اینجا با اونجا خیلی فرق داره. اولا كمتر دیده ام كه مثلا با كردیت كارد خرید كنند ( هر چند اون هم مرسومه) و در بسیاری موارد پول رو به آورنده ی جنس در محل دریافت كالا و پس از رویت آن تحویل می دهند بعدش هم اینجا معمولا از طریق اینترنت تحقیقاتمونو می كنیم ولی اغلب برای خرید ( حتا به همون شركت ها) حضوری مراجعه می كنیم. غیر از اون هم باشه چون جا و مكان مشخص دارند اگر مشكلی باشه می شه بعدا با این یا این بهشون مراجعه كرد :biggrin:
    البته من با شماره شركت در سایت تماس گرفتم . شماره حسابی را به نام آقای ایكس ارائه كردند كه پس از واریزی وجه به حساب داده شده, رسید آن را به آدرس شركت فكس كنم .بعد از آن آنها دوربین را با تیپاكس می فرستند. قابل ذكر است كه بنده همچین جراتی را در خود سراغ ندارم.اگر از دوستان كسی تجربه ای در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایند.
    متشكرم
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

با سلام بعضی از دوستان راجب سامسونگ سوال پرسیده بودند و قصد خریدشو داشتند خواستم بگم من gx10 دارم و اون وقتی که می خواستم بخرم همه دوستان در سایت گفتند نخر ولی من برعکسشو انجام دادم(با توجه به شرایطم وگرنه راهنمایی دوستان کاملا درست و منطقی بود)
    دوربین خیلی خوشدست و سنگینیه وقتی تو دست میگیری احساس خوبی داره و اصلا نمی لرزه از d80 خیلی خوش دستره
    سرعت پردازش فوق العاده ای داره/لرزش گیرش و تمیز کننده سنسورش عالی عمل می کنه /عمر باطریش خیلی خوبه/انز ها ش رو هم نمایندگس سیگل داره همه رو.. لنز های قدیمیه پنتاکس رو هم می تونی استفاده کنی
    اما الحق ول انصاف سرعت و دقت فوکوس کنون را ندارد(مخصوصا سرعت چون بعضی وقت ها در نور کم جون آدمو میگیره تا فوکوس کنه) در شرایط نوری مناسب خوب عمل میکنه
    لنز اشنایدر کیتش هم کیفیت خوبی نداره در مقایسه با لنز کیت پنتاکس
    از لحاظ پشتیبانی فکر کنم در برنامه ی سامسونگ باشه(یه خوابایی براش دیدن در ایران)
    کیفیت ساختش هم خیلی خوبه کلا نسبت به قیمت انتخاب خوبیه
    Keivani، EHSAN2، farhad44 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    380

با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahp نمایش پست ها
    با سلام بعضی از دوستان راجب سامسونگ سوال پرسیده بودند و قصد خریدشو داشتند خواستم بگم من gx10 دارم و اون وقتی که می خواستم بخرم همه دوستان در سایت گفتند نخر ولی من برعکسشو انجام دادم(با توجه به شرایطم وگرنه راهنمایی دوستان کاملا درست و منطقی بود)
    دوربین خیلی خوشدست و سنگینیه وقتی تو دست میگیری احساس خوبی داره و اصلا نمی لرزه از d80 خیلی خوش دستره
    سرعت پردازش فوق العاده ای داره/لرزش گیرش و تمیز کننده سنسورش عالی عمل می کنه /عمر باطریش خیلی خوبه/انز ها ش رو هم نمایندگس سیگل داره همه رو.. لنز های قدیمیه پنتاکس رو هم می تونی استفاده کنی
    اما الحق ول انصاف سرعت و دقت فوکوس کنون را ندارد(مخصوصا سرعت چون بعضی وقت ها در نور کم جون آدمو میگیره تا فوکوس کنه) در شرایط نوری مناسب خوب عمل میکنه
    لنز اشنایدر کیتش هم کیفیت خوبی نداره در مقایسه با لنز کیت پنتاکس
    از لحاظ پشتیبانی فکر کنم در برنامه ی سامسونگ باشه(یه خوابایی براش دیدن در ایران)
    کیفیت ساختش هم خیلی خوبه کلا نسبت به قیمت انتخاب خوبیه
    میشه بگید از كجا و چند و چقدر وقت است كه خریده اید؟ لطفا بیشتر در مورد این دوربین توضیح بفرمایید.
    ممنون
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

صفحه 4 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین