صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 67
Like Tree86تشکر

موضوع: لنز برای آلفا!مسئله این است

كاربر همراه amirgolabi آواتار ها
    تشکر کرده
    814

پیش فرض پاسخ: لنز برای آلفا!مسئله این است

من با اجازه سایر دوستان چون این بحث از اولش تقریباً دنبال می کردم یه تک مضراب بزنم :)

حقیقت اینه که توی این بازار که سرعت به روز شدن بدنه ها داره کم کم به زیر یک سال میرسه خیلی با این گفته موافق نیستم
    م آ 100 با این امكاناتش واقعا میاد جای 400 دی یا نه؟
    چون واقعاً تا بخوایم تکلیف A100 و 400d رو معلوم کنیم سه چهار تا مدل جدیدتر میاد.
    ضمن اینکه واقعاً لزومی هم نداره که تکلیف این دوتا رو معلوم کنیم، کسی که به فکر دوربین در رده A100 و 400d است خیلی براش نباید فرق بکنه چون توی این رنج قیمت هردوتا این دوربین ها دوربین های خوبی هستند و کار راه اندازن.

انتخاب دوربین توی این رده یه خورده با قضیه d300 نیکون و 40d کنون فرق میکنه، یعنی میشه نگرانی کسانی که می خوان حرفه ای تر به قضیه نگاه کنن و بنابراین می شینن و تمام ریویو های این دوتا رو می خونن تا در آخر انتخاب مناسبتری رو بکنن درک کرد، چون به هر حال توقع حرفه ای تری از دوربین دارن.
    ولی توی رده ای که ما صحبت می کنیم قضیه اینقدر ها هم حاد نیست.

آخرش هم باز می گم به نظر من باید دوربین رو از نزدیک دید و لمسش کرد، گاهی آدم با یک بدنه ارتباط حسی برقرار میکنه که نمی تونه ازش دل بکنه ( من وقتی d80 نیکون رو دستم گرفتم دلم لرزید، خیلی ازش خوشم اومد اما ظرفیت فعلاً تکمیله :::big grin:::)

در مورد لوازم جانبی هم فکر نمی کنم کسی در باره حرف فرهاد خان بحثی داشته باشه کاملاً واضحه که ساپورت کنون توی ایران از سونی بهتره .
    farhad44، Behnam_703 و DELL تشکر می‌کنند.
    امیررضا گلابی
    amirgolai@yahoo.com
    Canon EOS 5D - Canon ef 24-105 L- Canon Speedlite 580 EX II

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolabi نمایش پست ها
    در مورد لوازم جانبی هم فکر نمی کنم کسی در باره حرف فرهاد خان بحثی داشته باشه کاملاً واضحه که ساپورت کنون توی ایران از سونی بهتره .
    البته فعلا.
    من تو عکاسی یه آماتور هم نیستم و هیچ چیز هم از نظر سخت افزاری حالیم نیست.دوربین هایی هم که تا حالا داشتم دو تا کنون جی 6 و جی 7 بوده و یه سونی R1 .
    واسه همین هم تعصبی نسبت به هیچ مارکی ندارم ولی واقعا پرستیژ سونی یه چیز دیگه س.
    واسه من هیچ فرقی بین عکس هایی که با r1 میگیرم با عکس هایی که با آلفا 100 یا آلفا 700 (هر کدوم رو که بخرم ) وجود نداره چون بلد نیستم حرفه ای عکس بگیرم و تو این بیش از دوسالی هم که تو این سایت میام همش خواننده بوده ام ولی خداییش یوزر فرندلی بودن سونی خیلی بیشتر از همه مارک های دیگه اس.
    موفق باشید.
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر همراه amirgolabi آواتار ها
    تشکر کرده
    814

راستش رو بخواهید من این تعصب برندی رو اصلاً نمی فهمم چی هست :::big grin:::

اگر الان سه چهار میلیون اضافه داشتم حتماً یه d200 نیکون و دوسه تا لنز خوبش رو می گرفتم ( d80 رو که شدیداً

خوشم اومده شاید در آینده برم تو کارش ) چون نه این کمپانی ها مال اقوام من هستند نه بابت تبلیغشون چیزی

گیرمون میاد :::big grin::: از شوخی گذشته من از اول هم گفتم که فلسفه ام اینه که علف باید به دهن بزی شیرین

باشه، چون در نهایت این شما هستید که عکس می گیرید. همین الان عکس های 50 سال پیش عکاس های نشنال

جئوگرافیک رو ببینید که با چه دوربینهای درپیتی توی چه شرایطی چه شاهکارهایی خلق می کردن.

من اگه بهم به 1ds کنون هم بدن هیچ غلطی نمی تونم باهاش بکنم ، در حالیکه بعضی از بچه ها توی همین فروم با

دوربین های compact و slr like کارشون محشره.

ولی نباید از دایره انصاف هم خارج شد که به هرحال کنون در این زمینه حداقل از سونی معتبر تره، این خیلی چیز

عجیبی نیست و دلیل هم نمی شه که کنون بتونه همیشه این برتری رو حقظ بکنه.

ببخشید من نمی دونم چرا امشب یک کم Hyper Active شدم تند و تند دارم پست می زنم :::big grin:::
    Behnam_703 و DELL تشکر می‌کنند.
    امیررضا گلابی
    amirgolai@yahoo.com
    Canon EOS 5D - Canon ef 24-105 L- Canon Speedlite 580 EX II

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolabi نمایش پست ها
    راستش رو بخواهید من این تعصب برندی رو اصلاً نمی فهمم چی هست :::big grin:::

اگر الان سه چهار میلیون اضافه داشتم حتماً یه d200 نیکون و دوسه تا لنز خوبش رو می گرفتم ( d80 رو که شدیداً

خوشم اومده شاید در آینده برم تو کارش ) چون نه این کمپانی ها مال اقوام من هستند نه بابت تبلیغشون چیزی

گیرمون میاد :::big grin::: از شوخی گذشته من از اول هم گفتم که فلسفه ام اینه که علف باید به دهن بزی شیرین

باشه، چون در نهایت این شما هستید که عکس می گیرید. همین الان عکس های 50 سال پیش عکاس های نشنال

جئوگرافیک رو ببینید که با چه دوربینهای درپیتی توی چه شرایطی چه شاهکارهایی خلق می کردن.

من اگه بهم به 1ds کنون هم بدن هیچ غلطی نمی تونم باهاش بکنم ، در حالیکه بعضی از بچه ها توی همین فروم با

دوربین های compact و slr like کارشون محشره.

ولی نباید از دایره انصاف هم خارج شد که به هرحال کنون در این زمینه حداقل از سونی معتبر تره، این خیلی چیز

عجیبی نیست و دلیل هم نمی شه که کنون بتونه همیشه این برتری رو حقظ بکنه.

ببخشید من نمی دونم چرا امشب یک کم Hyper Active شدم تند و تند دارم پست می زنم :::big grin:::
    والا راستش رو بخواین من الان اون سه چهار ملیون اضافه رو دارم ولی بازم دوربینی غیر از سونی نمیخرم چون از ریخت هر چی کنون و نیکونه بدم میاد.
    سونی دوربین ده ملیونی هم بسازه میخرم چون سونی چیز بد نمیسازه.
    میدونم که کاملا غیر منطقی دارم نظر میدم ولی خب بزارین تو این فوروم چند تا پست غیر منطقی هم باشه.:::big grin:::
    در مورد هایپر شدن امشبتون هم بابا ماشا... تو که هایپر بودی.
    من دو ساله تو این سایت عضوم و 14 تا پست دارم اونوقت شما چهار ماه نشده 50 تا.
    موفق باشی داداش گلابی.:::big grin:::
    amirgolabi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کد:
    والا راستش رو بخواین من الان اون سه چهار ملیون اضافه رو دارم ولی بازم دوربینی غیر از سونی نمیخرم چون از ریخت هر چی کنون و نیکونه بدم میاد.
    میدونم که کاملا غیر منطقی دارم نظر میدم ولی خب بزارین تو این فوروم چند تا پست غیر منطقی هم باشه.
    موفق باشی داداش گلابی.
    علاقه به وسیله ای که با ان عکاسی میکنید هم مسئله کم اهمیتی نیست. به هر حال باید از وسیله لذت برد.
    علاقه شخصی هم نباید در همه افراد همسان باشد.
    من فقط تبریک میگم که خیلی منطقی و رو راست حرف زدید و از تمام عوامل طبیعی و غیر طبیعی استفاده نکردید تا لزوما علاقه خودتان را علمی ترین و منطقی ترین گزینه موجود نشان دهید.
    منتظر دیدن عکسهای شما هستیم.
    canon g6 و DELL تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

لا راستش رو بخواین من الان اون سه چهار ملیون اضافه رو دارم ولی بازم دوربینی غیر از سونی نمیخرم چون از ریخت هر چی کنون و نیکونه بدم میاد.
    میدونم که کاملا غیر منطقی دارم نظر میدم ولی خب بزارین تو این فوروم چند تا پست غیر منطقی هم باشه.
    موفق باشی داداش گلابی.
    این که شما از ریخت کنون با نیکون بدت میاد یه موضوع سلیقه ای بیشتر نیست که البته مهمه
    اما سابقه ای که کنون تو ساخت دوربین و لنز داره رو نمیشه زیر سوال برد... اعتباری کنون تو دوربین مثل اعتبار تلویزیون های سونی هست که میشه گفت کسی نمیتونه بهش شک کنه... چون تمرکز کمپانی مدت خیلی زیادی روش بوده و به هر حال کنون در حال حاضر حرف اول رو تو این تجارت میزنه ... باشد که روزی سونی جا نشین شود
    در مورد لنز هایی که تو کاتالوگ دیدید باز بعید میدونم حالا حالا ها برای تهیه لنز مثل کانون یا نیکون دستتون تو انتخاب لنز با کیفیت باز باشه
    به هر حال شما شیفته سونی هستید و اگر 1ds هم داشته باشید باز لذتی که از r1 سونی میبرید بیشتره!!!
    canon g6 و DELL تشکر می‌کنند.
    سام مقدم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

كی بود دنبال رقیب قدر برای آلفا 100 ( با توجه به عنصر قیمت) می گشت ؟ :biggrin:

با این ریویوی خوبی كه امروز از Olympus EVOLT E-510 در dpreview چاپ شده شك ندارم كه بهترین گزینه ی یك میلیون تومنی با دو لنز نسبتا جذاب همین 510 خواهد بود.

کد:
        http://www.dpreview.com/reviews/olympuse510/

با قيمت حدود 1 میلیون تومان ‌‌ به همراه دو عدد لنز 14-42 و 40-150 (با گارانتی اصلی اولیمپس یعنی شرکت نیکسان آسیا) دوربین بسیار خوبی محسوب می شه.

shabab، Jesmi و DELL تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Question پاسخ: لنز برای آلفا!مسئله این است

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

كی بود دنبال رقیب قدر برای آلفا 100 ( با توجه به عنصر قیمت) می گشت ؟ :biggrin:

با این ریویوی خوبی كه امروز از Olympus EVOLT E-510 در dpreview چاپ شده شك ندارم كه بهترین گزینه ی یك میلیون تومنی با دو لنز نسبتا جذاب همین 510 خواهد بود.

کد:
        http://www.dpreview.com/reviews/olympuse510/

با قيمت حدود 1 میلیون تومان ‌‌ به همراه دو عدد لنز 14-42 و 40-150 (با گارانتی اصلی اولیمپس یعنی شرکت نیکسان آسیا) دوربین بسیار خوبی محسوب می شه.

سلام

فرهاد خان, شما كه خودت گفتی كمپانیی كه تواناییش در حد این نوع دوربینها باشه و فول فریم نزنه و ...اصلا" قبولش نداری و از ارگونومی و ابعاد و ریخت دوربینهاش خوشت نمیاد.....نظرت عوض شده یا برای بقیه اینطور میپسندی؟؟؟ :cool: :::big grin:::
    DELL تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Jesmi آواتار ها
    تشکر کرده
    1713

فک کنم تاپیک داره یه جای دیگه میره که با این اوصاف به هیچ نتیجه نمیرسیم..سوال سر لنز برای سونی هست نه بادی دیگه به جای سونی..
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hjesmi نمایش پست ها
    فک کنم .....ه بادی دیگه به جای سونی..
    بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    DELL تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین