صفحه 50 از 60 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 595
Like Tree4232تشکر

موضوع: عکس‌های گل

كاربر همراه illidan آواتار ها
    تشکر کرده
    7441

جناب ملک زاده کسی اینجا برای امتیاز عکس نمیزاره همه می خوان که عکسشون نقد بشه.شما هم وقتی عکس هاتون نقد میشه باید هر نقدی رو بپذیرید اگر هم مخالف بودید میتونید با لحنه بهتری توضیح بدید.
    M.Mobin، lamagra و masoudfk تشکر می‌کنند.
    امین حق شناس

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Malekzadeh نمایش پست ها
    فقط یک سوال دارم. دوست دارم کسی که این عکس را حذف کرده عکسهای خودش را ببینم. اگر لطف کند و آدرسش را به من بدهد شاکر خواهم بود.
    تا زمانی که خود دوستان روی ارسال عکسها (در هر تاپیکی) سختگیری نکنند و هر عکس معمولیی را نمایش دهند ، بنا بر آخرین اطلاعیه ای که در مورد بخش "عکس های شما" منتشر شد ، مدیران فوروم عکسهایی را که مناسب تشخیص ندهند پاک خواهند کرد .

هر عکسی از گلها مناسب نمایش در این تاپیک نیست (همانطور که هر عکسی از حیوانات مناسب نمایش در تاپیک عکاسی حیات وحش نیست و .... ) ؛ کمی خلاقیت در زمان عکاسی یا در زمان ادیت میتواند عکس شما را از سایر عکسها متمایز کند .

برای دیدن عکسهای پر اشکال و پر ایراد بنده هم میتوانید در قسمت جستجوی موضوع ، اسم کاربریم را وارد کنید .

موفق باشید .
    K_NMT، Halalzadeh، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

چون گفته اید این عکس معمولی و پیش پا افتاده بود و با موبایل هم میشد چنین عکسی گرفت از شما و احمدی دعوت میکنم با دوربین اصلیتان نه با مویایلتان چنین عکسی بگیرید و به نمایش بگذارید. بعضی از شما مدیران هر وقت کم می آورید از اهرم حذف استفاده می کنید و استفاده از کلماتی چون عکس خوب نبود و نمیدانم کاربران عکس معمولی نمایش دهند و .... استفاده می کنید. جناب اگر سایت مال شماهاست بگید تا ما اینجا اموالتان را تخریب نکنیم. اگر مسئولیتی را عهده دار شده اید لطف کنید بدون حب و بغض (شخص شما رانمی گویم شمای نوعی)، و با فروتنی و بدون کاستن ارزشهای افراد(مثل عکسی که باهر موبایلی میشود گرفت) رفتار کنید. خدا وکیلی در مقایسه با عکسهای گلی که اخیرا منتشر کرده اید اگر سر نباشد جزو بهترینها بود. تنها تردیدم در رابطه با عکس پست 490 است وگرنه اصلا با بقیه عکسها قابل قیاس نبود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    تا زمانی که خود دوستان روی ارسال عکسها (در هر تاپیکی) سختگیری نکنند و هر عکس معمولیی را نمایش دهند ، بنا بر آخرین اطلاعیه ای که در مورد بخش "عکس های شما" منتشر شد ، مدیران فوروم عکسهایی را که مناسب تشخیص ندهند پاک خواهند کرد .

هر عکسی از گلها مناسب نمایش در این تاپیک نیست (همانطور که هر عکسی از حیوانات مناسب نمایش در تاپیک عکاسی حیات وحش نیست و .... ) ؛ کمی خلاقیت در زمان عکاسی یا در زمان ادیت میتواند عکس شما را از سایر عکسها متمایز کند .

برای دیدن عکسهای پر اشکال و پر ایراد بنده هم میتوانید در قسمت جستجوی موضوع ، اسم کاربریم را وارد کنید .

موفق باشید .
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

آقا یا خانم ملک زاده چرا اینقدر عصبانی؟

اینجا نه من نه دیگر مدیران و نه کاربران با هیچ کس دعوا و مشکل شخصی ندارند ( باور بفرمایید می توانم برایتان قسم بخورم )

شاید اختلاف نظر و عقیده و آرا باشد که باعث پیشرفت خواهد شد.

از نقد ( حتی نقد سیاه بینانه ) استقبال کنید.همین نقد ها است که راهگشای کارهای شما خواهد بود و خواهد شد.بگذارید به بدترین شکل نقدتان کنند.شما از آن جنبه مثبت اش ببینید.

در ثانی حتی اگر بهترین عکس را ثبت می کنید و عکاس خوبی هستید و بهترین در جهان هیچ گاه در مباحث هنری کسی یا شخصی را به مبارزه دعوت نکنید.روح هنر با مبارزه و مسابقه و جایزه متفاوت است.شاید خیلی ها از یک عکس خوششان بیاید اما فلان داور اصلا نپسندد و ارتباط برقرار نکند! چاره چیست؟

و اینکه سعی کنید تعامل داشته باشید و خدای نکرده دیگران را به مبارزه دعوت نکنید یا به گزاف با آنها صحبت نکنید.

حالا آن عکسی را که فکر می کردید خوب است را باز هم ارسال کنید تا ما هم ببینیم و نظرمان را بگوییم .

ممنون
    Halalzadeh، ashkan 78، Morteza Nemati و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

قبادی عزیز کسی نقد نکرد حذف کردند وقتی می پرسم چرا حذف شد می فرمایند این عکس را با موبایل هم میشه گرفت. جناب قبادی این عکس همانطور که عرض کردم در سایت فوتوسیگ با امتیاز بالایی در صدر صفحه اول بود. اصلا اصل حذفش مهم نیست. قبلا هم گفتم دلایل حذفش مهمه. اگر عکس خوبی نیست چه معایبی دارد؟ چرا باید حذف میشد؟ شما اگر دسترسی دارید عکس را ببینید اگر شما گفتی عکس لایق حذف بود من حرفی ندارم. خدا شاهده دلایل کار برایم مهمتر از ماندن یا حذف است. عکس برفی گذاشتم خوب نبود، منتظر حذفش بودم. و دلیلش را هم نپرسیدم. اگر دوستان می گویند موبایلی است این ادرسش نمونه اش را باموبایل بیاورند ممنون میشم.
    دلیل مبارزه طلبی من هم وجود کلمات نیش دار و کنایه آمیز است و نه چیز دیگر. چه دلیلی دارد کسی را که سالهاست عکاسی میکند با این جمله که دلیلی ندارد هر عکسی بک صاف داشته باشد بگذاریم. این عکس خیلی بدیهی است و ال و بل.
    خیلی از عکسها بدیهی اند اما زیبا و چشمگیر.
    کد HTML:
    http://www.photosig.com/go/photos/view?id=2494872&forward=user
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    آقا یا خانم ملک زاده چرا اینقدر عصبانی؟

اینجا نه من نه دیگر مدیران و نه کاربران با هیچ کس دعوا و مشکل شخصی ندارند ( باور بفرمایید می توانم برایتان قسم بخورم )

شاید اختلاف نظر و عقیده و آرا باشد که باعث پیشرفت خواهد شد.

از نقد ( حتی نقد سیاه بینانه ) استقبال کنید.همین نقد ها است که راهگشای کارهای شما خواهد بود و خواهد شد.بگذارید به بدترین شکل نقدتان کنند.شما از آن جنبه مثبت اش ببینید.

در ثانی حتی اگر بهترین عکس را ثبت می کنید و عکاس خوبی هستید و بهترین در جهان هیچ گاه در مباحث هنری کسی یا شخصی را به مبارزه دعوت نکنید.روح هنر با مبارزه و مسابقه و جایزه متفاوت است.شاید خیلی ها از یک عکس خوششان بیاید اما فلان داور اصلا نپسندد و ارتباط برقرار نکند! چاره چیست؟

و اینکه سعی کنید تعامل داشته باشید و خدای نکرده دیگران را به مبارزه دعوت نکنید یا به گزاف با آنها صحبت نکنید.

حالا آن عکسی را که فکر می کردید خوب است را باز هم ارسال کنید تا ما هم ببینیم و نظرمان را بگوییم .

ممنون
    Kaveh Ghobadi و ashkan 78 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    14101

بنده هم دقیقا متوجه شدم که ناراحتی شما از حذف است و بابت این اختلاف نظر نباید زیاد ناراحت شوید هرچند که قابل درک است.

و بعد اینکه عکس را در فروم آپلود کنید متاسفانه قادر به دیدن آن ارسال شما نیستم و لینک ارسال هم که فیلتر است و الان ابزار های لازم را ندارم.

می توانیم درباره نقاط قوت و ضعف عکس بحث کنیم و یک نقد منصفانه در مورد اش داشته باشیم.
    Malekzadeh تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

با عرض پوزش صرفا به دلیل پیشنهاد آقای قبادی جهت ملاحظه میگزارمنام: DSC_0107w.jpg نمایش: 241 اندازه: 193.8 کیلو بایت
    Kaveh Ghobadi و morteza khademy تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    14101

خوب در کل عکس نسبتا خوبی است.

مشکلی که می توان به آن گرفت کادر بندی است که خودتان نسبت به آن آگاهی دارید که مورد بسیار خوبی است.

اصولا قرار دادن کل سوژه در وسط کادر گاهی خستگی و سنگینی بیشتری به کادر می دهد.

و اما جدای مباحث کادر بندی مورد دیگر اشباع رنگ زیاد تر از حد نیاز است بخصوص در ناحیه آبی رنگ.شاخه گل و قسمت پایی اشباع رنگ مناسب تری دارد و همین اشباع رنگ باعث جدا شدن گل و از بکگراند شود حالتی که شاید مقداری غیر واقعی به نظر برسد.

اما در کل بکگراند بسیار یک دست و خوبی دارید که باعث برجسته تر شدن گل خواهد شد.
    ashkan 78، Malekzadeh، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه Halalzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    7988

من از همان روز اول با این انتشار عکس های بدون تایید مخالف بودم.
    نخیر
    گویا دوستان به جای اینکه عکس های خودشان را درست کنند و مطالعاتشان را بیشتر کنند، یک چیزی هم طلبکار می شوند!!
    جناب ملک زاده، بنده و شما و سایر اعضای فروم عکاسی هنگام ثبت نام یک متن با عنوان قوانین سایت را مطالعه! و قبول! کرده ایم.
    اگر دنبال تحسین و تایید اغلب کارهایتان به این فروم آمده اید، اشتباه کرده اید.در غیر اینطورت صبور باشید و بیشتر عکس خوب ببینید.
    بنده به شخصه در صورتی که عکس ارسالی ام تشکر های زیادی هم گرفته باشد ولی مورد توجه تعدادی از دوستان بادانش اینجا قرار نگیرد، عکس خودم رو دچار مشکل میدونم و بیشتر در عکس گذاشتن خودم دقت میکنم.

پ.ن : جناب قبادی واقعا سعه صدر شما مثال زدنیست.

تشکر کرده
    14101

دوستان سعی کنند محیط آرام و دوستانه باشد.

بدون ایجاد تشنج و خدای نکرده به دور از توهین و افترا ...

لطفا بحث های حاشیه ای را پایان دهیم و به دوستی هایمان بیشتر بپردازیم و برایش اهمیت بیشتری قائل شویم.
    K_NMT، Malekzadeh، M-Yousefi و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 50 از 60 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... آخرینآخرین