صفحه 278 از 319 نخستنخست ... 178 228 268 274 275 276 277 278 279 280 281 282 288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,771 تا 2,780 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rasouliabdollah نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    بنده یک دستگاه دوربین 5300 d نیکون دارم که لنز 18-300 روی آن سوار است متاسفانه مدتی عکسهایم در حالت فوکوس عادی و اتومات ، تار است و به اصطلاح زوم نیست . می خواستم بپرسم ایراد کار کجاست و برای رفع عیب چکار کنم . با تشکر منتظر پاسخ هستم
    دوست عزیزم رسول با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا اعلام فرمایید ایا دوربین خود را با لنز دیگری چک کردید یا خیر .به همین صورت لطفا لنز را با دوربین دیگر چک و سریعا اعلام نظر فرمایید
    منتظر پاسخ هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی عزیز
    قبل عید یه دوربین کنون فرستادیم
    مدل a4000 و مشکلش شکستگی لنز بود(چرخ دنده های لنز)
    فرستادیم خدمت شما و تعمیر کردین و برای ما فرستادین...دوربین لنزش با مشکل باز میشد و تیک داشتش موقع باز شدن...تیکه تیکه باز میشد
    الان دوربین بطور کامل لنزش از کار افتاده و لنز تا نصفه ثابت مونده و نه جلو میره و نه عقب
    صدای شدیدی هم از داخل دوربین موقع روشن خاموش میاد
    چی دستور میدین قربان؟
    دوربین تا آخر هفته برای شما ارسال میشه

موفق و پایدار باشید
    دوست عزیزم محمد
    با عرض سلام و تشکر از لطف شما
    نگران نباشید شخصا نسبت به پیگیری اقدام سریع انجام میگردد .لطفا پس از ارسال و دریافت شماره قبض به اینجانب اطلاع رسانی فرمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    جهت اطلاع شما هنوز 5200+35mm در مرحله ارسال باقی مانده است
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان
    به اطلاع جنابعالی اعلام میگردد کلیه عملیات اجاست BACK FOCUS / FRONT FOCUS دوربین شما و همچنین کالیبره 1 متر و.INFINITY لنز توسط ابزار الات خاص تنظیم استاندارد و به روز رسانی دوربین شما در حالت سرعت لنز به عدد بالاتر انجام و امروز ارسال گردید .

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود
    جناب قاسمی سوالی از حضورتان داشتم
    فایندر های دوربین های قدیمی کنون (مثل 20 , 30D) دارای یک حالت ماتی خاص نسبت به مدلهای جدید تر هستند
    آیا امکان تعویض و ارتقاع این فایندر از طریق تعویض منشور یا صفحه فوکوس به سبک مدلهای جدیدتر هست؟
    مشکل بنده در این هست که تشخیص دقت فوکوس در این سبک از فایندر در تاریکی و شب هنگام (عکاسی نجومی) کمی مشکل هست.
    از طرفی در داخل فایندر لکه هایی وجود دارد که بنظر علامت کثیف شدن این بخش است. با توجه به ان موضوع اگر در مورد مطالب مطرح شده (تعویض و یا تنظیف) توضیحات و مدت زمان مورد نیاز را ارائه بفرمایید از شما سپاسگذار خواهم بود
    ارادتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد morteza69 آواتار ها
    تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza69 نمایش پست ها
    سلام و احترام
    میخواستم بدونم عمر شاتر دوربین d5300 نیکون چنتا عکسه
    و هزینه تعویض شاتر ان چنده ؟؟؟
    اگ شاتر اون عوض شه ب همون اندازه فابریک کار میکنه!؟؟
    مرسی
    جواب همه رو داده این مهندس عزیز الا من
    شانس ما رو باش

تشکر کرده
    1

[QUOTE=msh2200;407464]درود
    فایندر های دوربین های قدیمی کنون (مثل 20 , 30D) دارای یک حالت ماتی خاص نسبت به مدلهای جدید تر هستند
    آیا امکان تعویض و ارتقاع این فایندر از طریق تعویض منشور یا صفحه فوکوس به سبک مدلهای جدیدتر هست؟
    مشکل بنده در این هست که تشخیص دقت فوکوس در این سبک از فایندر در تاریکی و شب هنگام (عکاسی نجومی) کمی مشکل هست.
    از طرفی در داخل فایندر لکه هایی وجود دارد که بنظر علامت کثیف شدن این بخش است. با توجه به ان موضوع اگر در مورد مطالب مطرح شده (تعویض و یا تنظیف) توضیحات و مدت زمان مورد نیاز را ارائه بفرمایید از شما سپاسگذار خواهم بود
    ارادتمند[/QU
    دوست بسیار عزیزم مصطفی
    با عرض سلام و تشکر از شما باید به عرض برسانم امکان تعویض منشور و همچنین کابین فوکس اسکرین در دوربینهای مختلف غیر ممکن است و به هیچ وجه امکان استاندارد سازی .وجود ندارد
    چنانچه دغدغه ای جهت عدم فوکس به صورت راحت در ویزور دارید امکان تعویض فوکس اسکرین شما با مدلهای سهل تر وجود دارد. کثیفی صفحه فوکس اسکرین امری رایج ولی بسیار خطرناک است .خواهشمندم از دست زدن و تمیز کردن توسط ابزارهای موجود جدا خودداری بفرمایید و در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال مراجعه تا نسبت به سرویس و شتشو مورد اعلام شده سریعا اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    ارادتمند
    دوست بسیار عزیزم مصطفی
    با عرض سلام و تشکر از شما باید به عرض برسانم امکان تعویض منشور و همچنین کابین فوکس اسکرین در دوربینهای مختلف غیر ممکن است و به هیچ وجه امکان استاندارد سازی .وجود ندارد
    چنانچه دغدغه ای جهت عدم فوکس به صورت راحت در ویزور دارید امکان تعویض فوکس اسکرین شما با مدلهای سهل تر وجود دارد. کثیفی صفحه فوکس اسکرین امری رایج ولی بسیار خطرناک است .خواهشمندم از دست زدن و تمیز کردن توسط ابزارهای موجود جدا خودداری بفرمایید و در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال مراجعه تا نسبت به سرویس و شتشو مورد اعلام شده سریعا اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza69 نمایش پست ها
    جواب همه رو داده این مهندس عزیز الا من
    شانس ما رو باش
    دوست عزیزم مرتضی
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اطلاعات بخش فنی نیکون زاپن به مراکز سرویس تعداد اعلام شده شاتر در دوربین D5300 را .190 هزار SHOT CONT اعلام کرده است
    چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد به صورت کاملا رایگان و در غیر اینصورت برای اعضای محترم سایت عکاسی 1350000 ریال میباشد
    لازم به ذکر است تعمیرگاه مرکزی دوربین تنها نماینده رسمی محصولات نیکون در ایران است که مجهز به اخرین ایرارلات دقیق و نرم افزار های خصوصی است .مطمینا پس از تعویض کامل شاتر کلیه عملیات نصب نرم افزارهای FOCUS / FLANG BACK/ AE ADJUST جهت استاندارد سازی در دوربین شما انجام میگردد

كاربر آشنا lord57 آواتار ها
    تشکر کرده
    23

با سلام

امروز دوربین 5 دی عزیزم تو خونه شرایط معمولی که عکس میگرفتم یه صدا شبیه حالتی که رو لایو ویوو میره داد و ال سی دی خاموش شد ، حالا نه ال سی دی کار میکنه و نه دوربین عکس میگیره ، خاموش و روشن کردم حتی باطری رو خارج کردم اما باز همونه حتی کامپیوتر هم نمیشناسه دوربین رو ، فقط اون صفحه بالایی نرمال کار میکنه از ویزور هم فوکوس میکنه ولی عکس نمی گیره با لنز دیگه هم امتحان کردم فرقی نکرد !!!
    Photography helps people to see

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

درود

جناب قاسمی عزیز من یک دوربین قدیمی zenit دارم اخرین باری که باهاش عکاسی کردم همه عکسها سیاه شد و البته چون دوربین یادگاری نیز هست قصد تعمیرش رو داشتم
    می خواستم بدونم امکانش هست؟ و اینکه برای ارسال دوربین از شهرستان به چه صورت باید عمل کرد و چه نکاتی رو باید مد نظر قرار داد؟
    با سپاس از شما
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography