صفحه 268 از 319 نخستنخست ... 168 218 258 264 265 266 267 268 269 270 271 272 278 318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا afshin_zavar آواتار ها
    تشکر کرده
    82

احتراما لنزی با سریال 5135677 خریداری کردم که برای فعال شدن گارانتی،روی کارت گارانتی نوشته بود به صندوق بندازید یا در سایت ثبت و کد رهگیری دریافت کنید
    حال من دو مشکل دارم
    اول اینکه سایت، کد رهگیری نمی ده و فقط پیغام "ثبت شد" رو میده
    دوم اینکه هرچی سریال رو سرچ میکنم، پیغام میده که چنین چیزی ثبت نشده!

الان نمیدونم گارانتی فعال شده یا نه

ضمن اینکه هر از گاهی که با لنز جدید، شات میزنم، دوربین پیغام Error 01 Connector is faulty رو میده و دوباره که شات میزنم، خطا از بین میره و بعد از مدتی دوباره ظاهر میشه. کانکتور لنز رو با گوش پاک کن و الکل سفید تمیز کردم و از جا افتادن کامل لنز هم مطمئن هستم
    دوست عزیزم افشین
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ لطفا مدل لنز و دوربین خود را اعلام فرمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    احتراما
    دوربین Canon 600D و لنز جدیدی که خریدم Canon 50mm 1.8 II می باشد

كاربر جديد الیزا آواتار ها
    تشکر کرده
    0

باسلام وتشکر خیردرب کارت خوان بسته میشه دررضمن قسمت فورمت کردن مموری تو دوربین هم غیر فعال شده ممنون میشم راهنماییم کنید

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

با سلام
    من پس از یکی بار پرسه در جمهوری و ... و شنیدن حرف های ضد و نقیض تصمیم گرفتم اینترنتی خرید کنم.
    دو دوربین می خواستم و تصمیم گرفتم یکی را با گارانتی نورنگار و دیگری را با گارانتی ایده آل بگیرم و هر دو را تست کنم. هر دو خرید از یک فروشگاه اینترنتی بود.

نیکون دی 5300 با کنز کیت 18-55 را با گارانتی نورنگار خریدم. جالب است که لنز قدیمی بی کیفیتی بجای لنز ورژن II نیکون گذاشته شده بود و بعد از کش و قوسی نسبتا طولانی فروشگاه متقاعد شد که لنز جابجا شده و بالاخره لنز تعویض شد. از طرفی دوربین آک پس از ثبت اولین عکس و بررسی شاتر کانت دو عکس را نشان می داد. در هر حال دوربین در نهایت با ضرر زیاد و در حالی که همان یک شات با آن گرفته شده بود فروخته شد.

کنون 700 دی با لنز کیت 15-55 با گارانتی ایده آل کاملا بی نقص بود.

مجددا دی 5300 با کنز کیت 18-55 را با گارانتی ایده آل خریدم. دوربین و لنز آک و بی اشکال بود اما دفترچه راهنما و رابط اتصال شارژر به پریز دو یا سه شاخه وجود نداشت اما من دیگر حوصله پیگیری نداشتم.

در هر حال الان دو بدنه و سه لنز با گارانتی ایده آل دارم که امکان ثبت و دریافت کد رهگیری هم در سایت مقدور نیست.

و در نهایت :
    منتظر دیدن تغییراتی که گفتید در سایت ایده آل قرار است ایجاد شود هستم اما فکر می کنم مدت هاست که قسمت ثبت گارانتی و دریافت کد رهگیری در سایت شما مشکل دارد و این تنش و استرسی دیگر بر مصرف کننده بینوای ایرانی وارد می کند. لطفا با توجه به تعامل بسیار عالی و مثبتی که با اعضای این تالار دارید ، این بند بی اعتبار بودن گارانتی در صورت عدم ثبت در سایت را بردارید تا لطف شما شامل حال همه بشود و دغدغه خریداران کمتر گردد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    باید به عرض شما برسانم به زودی در سایت ایده ال دوربین قسمتی فعال میگردد که دوستان با ارسال شماره سریال دوربین یا محصول خریداری شده از وضیعت دوربین و یا محصول دیگر اگاه خواهد شد . در ضمن خواهشمندم در هنگام خرید چنانچه مایل بودید میتوانید به بخش فنی مراجعه تا کلیه اطلاعات را راجع به خرید یک محصول خوب اعلام نماییم . این اطلاع راجع به وضیعت شاتر - تایید سریال - باطری و کلیه لوازم است
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    0

سلام یکی میشه جواب منو بده که دوربینم چش شده

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط الیزا نمایش پست ها
    سلام یکی میشه جواب منو بده که دوربینم چش شده
    نوع کارت حافظه ؟ بعضی کارت ها قفل فیزیکی برای جلوگیری از فرمت شدن دارند با کارت دیگه ای امتحان کنید یا کارت را در دستگاه دیگه ای امتحان کنید کارت درست بود ایراد از دوربین هست به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنید.

كاربر جديد sajadmo آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Post مشکل در دوربین کانن ixus 240 hs

سلام خدمت دوستان
    من یه دوربین کانن ixus 240 hs دارم که موقعی که فییلم برداری میکنم و زوم میکنم صدای زوم تو فیلم ضبط میشه....یعنی زمانی که لنز داره میاد بیرون صداشو تو فیلم میشه شنید مشکل کجاس؟ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

تشکر کرده
    0

سلام نوع کارت حافظه cf

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan.talebi نمایش پست ها
    دوست من
    ممنون از راهنمائیتون، به کانن ایمیل زدم، سری SX و G رو فقط ژاپن تولید میکنه، از این قضیه مطمئن شدم، فقط میخوام بدونم شماره سریال رو چطور باید از سیستم عامل دوربین در آورد، مثلاً در مورد گوشیهای موبایل دکمه های *#06# اینکارو انجام میده، در مورد دوربین پاورشات چی؟ چنین چیزی داریم یانه، چون شماره سریال یه برچسبه، به هردلیل میتونه از بین بره پس مثل همه دستگاهها باید یه دکمه ترکیبی چیزی داشته باشه.
    با تشکر
    در اون مورد اطلاع دقیقی نداشتم ولی در مورد سریال حتما باید راهی باشه چون میدونیم که شماره سریال دوربین تو اطلاعات exif عکس ذخیره میشه.
    ویرایش:
    با استفاده از این سایت میتونید سریال دوربینتوت رو پمشاهده کنید فقط کافیه یکی از عکسهای دوربینتون رو داخل سات آپلود کنید.
    http://www.stolencamerafinder.com/
    فقط باید با پروکسی وارد بشد چون ایران در زمینه سریال دوریبن هم تحریم شده.
    ویرایش توسط mostafa_1366 : Saturday 28 February 2015 در ساعت 15:40 دلیل: سایت
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    در اون مورد اطلاع دقیقی نداشتم ولی در مورد سریال حتما باید راهی باشه چون میدونیم که شماره سریال دوربین تو اطلاعات exif عکس ذخیره میشه.
    ویرایش:
    با استفاده از این سایت میتونید سریال دوربینتوت رو پمشاهده کنید فقط کافیه یکی از عکسهای دوربینتون رو داخل سات آپلود کنید.
    http://www.stolencamerafinder.com/
    فقط باید با پروکسی وارد بشد چون ایران در زمینه سریال دوریبن هم تحریم شده.
    ممنون، همه اطلاعات رو داد ولی متاسفانه شماره سریال رو نداد...

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan.talebi نمایش پست ها
    ممنون، همه اطلاعات رو داد ولی متاسفانه شماره سریال رو نداد...
    بله متاسفانه الان که لیست supported camera سایت رو نگاه میکردم دوربین شما توی این لیست نبود.
    به نظر من کلا بیخیال این قضیه سریال بشید همین که سریال زیر دوربین با سریال روی جعبه مطابقت داره کافیه. من تا حالا ندیدم که کسی از کنده شدن برچسب سریال دوربین شکایت کرده باشه چون به این راحتیا کنده نمیشه.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105