صفحه 15 از 45 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

منظورشان این هست که با 7d و فلاش 580 به صورت Off Cammera میشود سرعت شاتر 4000 یا بیشتر داشت.
    یعنی فلاش پاپ آپ در نوردهی شرکت نکند فقط وظیفه تریگ کردن را برعهده داشته باشد. ( که محدودیت سرعت 250 برطرف گردد )

و سوال خودم که در واقع فلاش های نیکون با 7d کنون بخوبی کار میکنند ( به صورت Off Camera در مورد SU4 ) اما اگر فلاش 580 روشن شود که سه فلاش داشته باشیم متاسفانه از هر 10 تا شات فقط ممکن است 2 تای آنها 580 درست عمل کند در واقع فقط نیکونها در نوردهی تاثیر دارند! :( البته اگر خود 580 تنها باشد هیچ مشکلی ندارد پس فلاش سالم هست.) حال باید چه کرد که فلاشهای با هم عمل کنند و به تفاهم برسند ;)

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Sunday 17 October 2010 در ساعت 23:54
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

و سوال خودم که در واقع فلاش های نیکون با 7d کنون بخوبی کار میکنند ( به صورت Off Camera در مورد SU4 ) اما اگر فلاش 580 روشن شود که سه فلاش داشته باشیم متاسفانه از هر 10 تا شات فقط ممکن است 2 تای آنها 580 درست عمل کند در واقع فقط نیکونها در نوردهی تاثیر دارند! :( البته اگر خود 580 تنها باشد هیچ مشکلی ندارد پس فلاش سالم هست.) حال باید چه کرد که فلاشهای با هم عمل کنند و به تفاهم برسند ;)

انوش
    سلام
    انوش جان، اينكه ميگي 580 در اين حالت در نوردهي شركت نميكنه منظورت اينه كه در لحظه ثبت عكس كاملا خاموش ميمونه ( يعني اگه در لحظه ثبت به سمت دوربين باشه رفلكتورش در عكس خاموش ديده ميشه ؟ ) يا نه...نورش آنقدر كمه كه در نوردهي بي تاثير هست؟ اگه حالت دوم باشه شايد بشه توجيه اش كرد.

كاربر همراه pedram555 آواتار ها
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    دوستان خوبم يكي از كاملترين و بهترين مراجع براي فلاشهاي كانن و ديگر فلاشها رو در سه قسمت و بسيار بسيار كامل با بيان بسيار كاملي از انواع اصطلاحات - لنزها و بادي هاي منطبق با سيستمهاي مختلف METERING رو در آدرس زير ببينيد.
    ديدن اين مقاله سه قسمتي رو به همه توصيه ميكنم. براي من سوالي نبود كه جوابش رو اينجا نبينم.
    http://photonotes.org/articles/eos-flash/index2.html
    این هم مقالات به صورت PDF

Flash Photography with Canon EOS Cameras by pedram555.rar
    lamagra و nadersharp تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام
    انوش جان، اينكه ميگي 580 در اين حالت در نوردهي شركت نميكنه منظورت اينه كه در لحظه ثبت عكس كاملا خاموش ميمونه ( يعني اگه در لحظه ثبت به سمت دوربين باشه رفلكتورش در عكس خاموش ديده ميشه ؟ ) يا نه...نورش آنقدر كمه كه در نوردهي بي تاثير هست؟ اگه حالت دوم باشه شايد بشه توجيه اش كرد.
    درود

حتی دوربین را به سمت فلاش گرفتیم و فلاش در عکس خاموش هست. ابدا فلاش نمیزند تا زمانی که نیکون ها روش باشند!

انوش

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

من فکر می کنم این موضوع طبیعیه چون اینها با هم کاملا کامپتیبل نیستند و از پروتکل های مختلفی برای آف کمرا استفاده می کنند. حتا فلاش های 3rd Party که برای کار با یک برند خاص فروخته می شوند (مثل سیگما و نیسین و ... ) گاهی کاملا کامپتیبل نیستند چون کمپانی ها فوت کوزه گری شان را لو نمی دهند بنابر این احتمالا فلاشهای نیکن در این قضیه اخلال ایجاد می کنند.

آیا حالت های مختلف را تست کرده اید. مثلا فلاش کنن را یک بار A تعریف کنید و نیکن ها را B و C و گاه برعکس؟
    Anoosh-Em و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آیا فلاش 430 در حالت Hi Speed Sync امکان slave دارد ؟ ( مثل 550 و 580)
    عذر میخوام .
    از دوستان کسی جواب این سوال رو میدنه ؟
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

سلام
    دوستان آیا فلاش 430 در حالت Hi Speed Sync امکان slave دارد ؟ ( مثل 550 و 580)
    با سلام
    بله چنین امکانی را دارا می باشد

انوش خان برای چنین کاری فلاش نایکون رو در مد SU4 در حالت auto تا پری فلاش های کنون باعث شلیک فلاش های نایکون نشوند و به علت شدت نورشان اجازه تفکیک نور فلاش نایکون و پری فلاش دوربین 7D برای فلاش مقدور نمی باشد
    در این حالت هم گاهی اوقات سیستم عمل نمی کند

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

درخواست راهنمایی:
    دوستان سلام
    من در حال حاضر برای کاربرد فلاش بصورت آف کمرا از یک فلاش قدیمی آگفاترونیک بعنوان نور اصلی و یک فلاش لامپ AS-45M بعنوان پرکننده استفاده میکنم برای تریگ کردن این دوفلاش هم اولی را با رادیو تریگر (و گاها با نصب فوتوسل) و دومی را هم با فوتوسلی که در فلاش تعبیه شده بکارمیگیرم نگفته پیداست که تمام تنظیمات کار با این دو فلاش کاملا دستی است و برای هر بار استفاده با سعی و خطاهایی همراه است.
    با توجه به اینکه دوربین من 7D هست و امکان کنترل وایر لس فلاش را دارد مایلم که فلاش Canon 580EXII را بخرم(تاکید بر استفاده از امکان Off camera TTL) ولی از آنجا که کامندر دوربین نوری هست امکان استفاده از فلاشهای موجود را از دست خواهم داد و به نوعی از نظر تعداد فلاش دچار محدودیت خواهم شد.
    از دوستان تقاضادارم اگر راه حلی برای بکار گیری فلاشهای موجود بعنوان نورهای فرعی و پرکننده در کنار Canon 580EXII به نظرشان میرسد بنده را راهنمایی کنند
    لوازم موجود:
    دوربین 7D
    فلاش قدیمی آگفا ترونیک
    رادیو تریگر اکسیرلایت
    فوتوسل تریگر
    فلاش لامپ AS-45M مجهز به فوتوسل داخلی

با تشکر
    محسن دیانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    درخواست راهنمایی:
    دوستان سلام
    من در حال حاضر برای کاربرد فلاش بصورت آف کمرا از یک فلاش قدیمی آگفاترونیک بعنوان نور اصلی و یک فلاش لامپ AS-45M بعنوان پرکننده استفاده میکنم برای تریگ کردن این دوفلاش هم اولی را با رادیو تریگر (و گاها با نصب فوتوسل) و دومی را هم با فوتوسلی که در فلاش تعبیه شده بکارمیگیرم نگفته پیداست که تمام تنظیمات کار با این دو فلاش کاملا دستی است و برای هر بار استفاده با سعی و خطاهایی همراه است.
    با توجه به اینکه دوربین من 7D هست و امکان کنترل وایر لس فلاش را دارد مایلم که فلاش Canon 580EXII را بخرم(تاکید بر استفاده از امکان Off camera TTL) ولی از آنجا که کامندر دوربین نوری هست امکان استفاده از فلاشهای موجود را از دست خواهم داد و به نوعی از نظر تعداد فلاش دچار محدودیت خواهم شد.
    از دوستان تقاضادارم اگر راه حلی برای بکار گیری فلاشهای موجود بعنوان نورهای فرعی و پرکننده در کنار Canon 580EXII به نظرشان میرسد بنده را راهنمایی کنند
    لوازم موجود:
    دوربین 7D
    فلاش قدیمی آگفا ترونیک
    رادیو تریگر اکسیرلایت
    فوتوسل تریگر
    فلاش لامپ AS-45M مجهز به فوتوسل داخلی

با تشکر
    محسن دیانی
    شما میتوانید مبلغ 500 هزار تومانی را که برای 580 گذاشته اید با خرید یک عدد فلاش نیسان 866 به عنوان مستر و 2 عدد فلاش نیسان 644 به عنوان اسلیو استفاده کنید
    اگر فلاش 644 مارک 2 هم وارد بازار شده باشد که چه بهتر .. چون این فلاش قابلیت سلیو رادیویی را دارد
    فلاش 866 به قیمت 265 هزار تومان و فلاش 644 هم به قیمت 120 هزار تومان

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

جناب ابطحی سلام
    ضمن تشکر از راهنمایی بسیار جالبتون عرض کنم که با بنده با دو موضوع مواجهم اول اینکه دامنه زوم واید فلاش نیسین نسبت به فلاش 580 کنن محدودتره و دوم اینکه نسبت به برندهای تردپارتی خیلی مطمئن نیستم
    البته نمیتوان قیمت قابل توجه نیسین 866 که نصف قیمت 580 کنن است را نیز منکر شد
    با تشکر
    محسن دیانی

صفحه 15 از 45 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین