صفحه 23 از 45 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

یکی از مشکلات نیسن مصرف بالاتر باطری اونهاست.
    یه مسئله دیگه:
    پس از 20 فلاش پیاپی حتما و جدا باید 10 دقیقه به فلاشهای کنن استراحت بدهید.
    در صورت فشار و ادامه کار فلاش از داخل حفاظت و 15 دقیقه از کار خواهد افتاد....به نقل از دفترچه کانن
    Farhad71 و ahmad-d تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

[QUOTE=Mehran.Fani;193046]سلام.
    یقینا مناسبترین انتخاب 580EXII خواهد بود ولی شما برای اینکه به جواب سوالتون برسین بهتره میزان بودجه و موارد مصرفتون رو بفرمایید تا دوستان راهنمایی کنن.

از پاسختون ممنونم.
    من یک عکاس آماتور هستم و دلیل خرید فلاش هم اینه که امیدوارم کیفیت عکسهای خروجی با استفاده ار فلاش اکسترنال بهتر بشه، موارد استفاده هم در حال حاضر عمدتا به عکسهای خانوادگی در فضای باز و بسته، پرتره و عکاسی از کودکان محدود می شه.
    فکر می کنم اختصاص بودجه سنگین در حد کنون 580 برای من چندان منطقی نباشه و امیدوارم با هزینه ای دور و بر 150 بتونم فلاش مناسبی رو برای این دوربین پیدا کنم.
    نگرانی من هم بیشتر به عدم سازگاری فلاش با دوربین(550D) و احیانا کارایی کم آن نسبت به فلاش سرخود دوربین هست و البته مواردی هم از قبیل هنگ کردن و مشکلات نرم افزاری برخی از فلاشها شنیده ام.
    ممنون می شم که در این موارد دوستان راهنمایی بفرمایند.
    سپاسگذارم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

از دوستان کسی این آوزش داره !

Canon Speedlite 580EX II 430EX II Crash Course

اگه اره من میخوام حتما ، آموزش دیگه چی هست برای فلاش ؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط amirallii نمایش پست ها
    از دوستان کسی این آوزش داره !

Canon Speedlite 580EX II 430EX II Crash Course

اگه اره من میخوام حتما ، آموزش دیگه چی هست برای فلاش ؟
    از اینجا download کن:

کد HTML:
    http://mojacho.com/tutorial/68-canon-speedlite-580ex-ii-430ex-ii-crash-course.html

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad71 نمایش پست ها
    سلام جناب فتحی
    فتوسل با اسلیو یه ذره فرق داره .منظور از فتوسل فقط حالتی هست که مثل فلاشهای آتلیه ( از قبیل SOMITA 180 ) یک چشمی دارند که بمحض شلیک شدن فلاش دیگه ای بلافاصله شلیک میکنند , حالا این شلیک فلاش اصلی باشه یا پری فلاش , براش فرقی نمیکنه ! هر دوربینی هم که فلاش بزنه , فلاشی که فقط روی حالت فتوسل باشه شلیک خواهد کرد در ضمن فقط بصورت منوال تنظیم خواهد شد و TTL براش بی معنی هست .ولی حالت اسلیو مدیریت فوق العاده ای روی گروه و کانال داره (‌ یعنی فقط میتونه برنامه ریزی بشه که فقط از یک بدنه ( یا کمندر ) دستور شلیک بگیره ) و حالتهایی مثل TTL رو هم پشتیبانی میکنه .پس این دو با هم متفاوتند . 430exii اسلیو میشه ( با اون مفهومی که عرض کردم ) ولی عملکردی بصورت فتوسلی نداره .
    موفق باشید
    سلام
    جناب برنجی عزیز من فلاش 622 و 866 نایسین رو که توی حالت Slave قرار میدادم میتونستم با فلاش خود دوربین اونها رو تحریک کنم که همراه با فلاش دوربین اونها هم شلیک کنن حال با توضیح شما کنون 430 این کار رو نمیکنه ؟
    و باید با فلاشی که سر دوربین هست ( Master باشد مثل 580 یا 866 ) ست شود ؟
    N_qaraei تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    111

جناب برنجی عزیز با توضیحاتی که فرمودید و اینکه جناب فتحی گفتن شما با هر دو این فلاشها کار کردید لطفا راهنماییم کنید که من برای کاری که میخوام انجام بدم ( در پست 211 شرح دادم ) کدوم رو بگیرم بهتره با وجود اینکه فلاش یونگنو بنده تو حالت S1 میتونه با فلاش دیگه ای به خوبی تحریک بشه و شلیک کنه
    ممنون.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    از اینجا download کن:

کد HTML:
    http://mojacho.com/tutorial/68-canon-speedlite-580ex-ii-430ex-ii-crash-course.html
    دوست عزیز اگه شما دارین این اموزش دارین پیام خصوصی به من میدین !

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-d نمایش پست ها
    با سلام
    جناب برنجی با توجه به تجربه ای که داشتین اگر بخواهید برای دوربین کنون یک فلاش در حدود 200 تا 300 انتخاب کنید چه فلاشی را انتخاب می کردید.
    با تشکر
    سلام
    راستش اگه میخواستم آک بخرم 430 کنون و اگه کارکردشو پیدا میکردم 550 کنون .اگه دقت هم بکنین دوستانی هم که هرکدوم از اینهارو دارند به هیچ وجه قصد فروش ندارند مگر تغییر کلی برند و یا فروش کلی تجهیزاتشون .
    موفق باشبد
    Mehdi Rojaie، siavash_f، SinaVT و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    سلام
    جناب برنجی عزیز من فلاش 622 و 866 نایسین رو که توی حالت Slave قرار میدادم میتونستم با فلاش خود دوربین اونها رو تحریک کنم که همراه با فلاش دوربین اونها هم شلیک کنن حال با توضیح شما کنون 430 این کار رو نمیکنه ؟
    و باید با فلاشی که سر دوربین هست ( Master باشد مثل 580 یا 866 ) ست شود ؟
    سلام جناب فتحی
    فلاش 430 در حالت اسلیو خود فقط از یک مستر ( که آنهم باید گروه و کانال درستی انتخاب شده باشد ) فرمان میگیرد و لاغیر . من با 622 کار نکردم ولی در 866 هم در مد منوال یا AV میتونستم حالت اسلیوی تعریف کنم ( قابل تعریف برای دوربین های آنالوگ یا دیجیتال ) که دیگه ربطی به کانال و گروه پیدا نمیکرد ( به همین خاطر بهش فتوسل میگن ) و قدرتش منوال میشد و فقط خوبیش این بود که پری فلاش رو تشخیص میداد . فکر میکنم هر دوربینی هم فلاشش شلیک میکرد بسته به تنظیمش (‌ آنالوگ: SA یا دیجیتال:SD ) شلیک میکرد .
    موفق باشید
    siavash_f، SinaVT و nadersharp تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

تشکر کرده
    1850

نقل قول نوشته اصلی توسط N_qaraei نمایش پست ها
    جناب برنجی عزیز با توضیحاتی که فرمودید و اینکه جناب فتحی گفتن شما با هر دو این فلاشها کار کردید لطفا راهنماییم کنید که من برای کاری که میخوام انجام بدم ( در پست 211 شرح دادم ) کدوم رو بگیرم بهتره با وجود اینکه فلاش یونگنو بنده تو حالت S1 میتونه با فلاش دیگه ای به خوبی تحریک بشه و شلیک کنه
    ممنون.
    سلام جناب قرایی
    از توضیحات پست 211 معلوم بود که ممکنه با فلاش جدیدتون روی چتر هم کار کنید .اگر بدنه ای مثل 7d یا کمندر ST-E2 دارین موضوع فرق خواهد کرد چون خودشو کمندر فلاش هستند و بهترین انتخابتون 430 خواهد بود وگرنه از 430 بصورت آف کمرا ( بصورت بیسیم روی چتر ) نمیتونین استفاده کنید .در نتیجه انتخابی ندارین جز 866 که اونهم بصورت فتوسل ( اسلیو بدون کانال و گروه ) ست شده باشه . ضمنا خوبی 866 برای شما این هست که چون تقریبا اکثر پروتکل های ارسال کد بصورت کمندر برای فلاش های سازگار با کنون رو دارا هست بعدها با اضافه کردن 430 میتونین براحتی سیستم تون رو گسترش بدین .از این قضیه که 866 بتونه فلاش موجودتون رو در مد S1 راه بندازه بی اطلاعم و در واقع اگه فلاش یونگنو از پروتکل سند و رسیو سازگار با کنون تبعیت بکنه امکانش هست ولی بنده تجربه اش رو ندارم .لطفا دوستانی که بطور تجربی با یونگنو و کنون بصورت همزمان استفاده کردند راهنمایی کنند.
    موفق باشید
    M.R.Mir، SinaVT، nadersharp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

صفحه 23 از 45 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین