صفحه 22 از 45 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    111

دوستان عزیز و اساتید
    من بین 866 nissin و canon 430 موندم که کدوم رو بخرم میدونم که تفاوت های بزرگی بینشون هست ولی از اونجایی که قیمت نزدیک به هم دارد ( nissin 866 حدود 250 و canon 430 حدود 280 ) به همین دلیل کمی بینشون تردید دارم
    من یک فلاش دیگه هم دارم که یونگنو هستش و بیشتر روی چتر استفاده میکنم به همین دلیل هم میخوام به صورت دو فلاش یکی روی چتر ( یونگنو ) و فلاش دوم روی دوربین که با فتوسل تریگ کنم و هم اینکه از دو فلاش روی دو چتر استفاده کنم
    لطفا راهنماییم کنید که کدوم رو بخرم مناسب تره

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام فلاشر 270 به صورت open flash هم قادر به پرتاب فلاش هست ( یعنی وقتی فلاش به دوربین وصل نیست می تونه فلاش پرتاب کنه )

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    آقا فرهاد مثل اینکه من بد منظورم رو بیان کردم
    قصد من اینه که آیا ترکیب ارزون تر با توجه به بودجش ارزش خرید داره؟ آیا صبر کردن چند ماه(با توجه به اینکه خیلی عجله ندارم) برای افزایش بودجه معقوله؟
    نهایتا بگزارید اینطوری سوالم رو مطرح کنم:
    آگر بودچه 800.000 تومانی داشته باشم کدوم یک از ترکیب ها بهتر است:
    الف- یک یک 580EX II و یک عدد 430EX
    ب- خرید یک عدد Di866 به همراه دوتا Di622
    ج- خرید سه عدد Di866
    بهنام جان وقتی خودت میگی عجله نداری قطعا صبر کردن برای اینکه بودجت افزایش پیدا کنه منطقیه.منم همین مشکلو داشتم وقتی میخواستم فلاش بخرم یکمی دست و بالم تنگ بود،از طرفی نسبت به866 هم دل چرکین بودم درنهایت با کمی صبر فلاش فعلی رو با همکاری دوستان دست دوم خریدم که خیلی هم تمیز هست.
    در کل منظورم اینه که اگه عجله نداری قطعا صبر کردن نتیجه بهتری خواهد داشت...چرا کار شک دار بکنی؟!!...
    beh_b7 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

Smile فلاش برای 550D

سلام و عرض ادب
    به نظر دوستان مناسبترین فلاش برای دوربین 550D کنون با استفاده عمومی indoor و outdoor با قیمت مناسب و سازگاری کامل و کمترین مشکلات نرم افزاری (هنگ کردن دوربین و ...) چیست؟
    از پاسختون پیشاپیش سپاسگذارم.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy55 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    به نظر دوستان مناسبترین فلاش برای دوربین 550D کنون با استفاده عمومی indoor و outdoor با قیمت مناسب و سازگاری کامل و کمترین مشکلات نرم افزاری (هنگ کردن دوربین و ...) چیست؟
    از پاسختون پیشاپیش سپاسگذارم.
    سلام.
    یقینا مناسبترین انتخاب 580EXII خواهد بود ولی شما برای اینکه به جواب سوالتون برسین بهتره میزان بودجه و موارد مصرفتون رو بفرمایید تا دوستان راهنمایی کنن.
    Mehdy55 تشکر می‌کند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط N_qaraei نمایش پست ها
    دوستان عزیز و اساتید
    من بین 866 nissin و canon 430 موندم که کدوم رو بخرم میدونم که تفاوت های بزرگی بینشون هست ولی از اونجایی که قیمت نزدیک به هم دارد ( nissin 866 حدود 250 و canon 430 حدود 280 ) به همین دلیل کمی بینشون تردید دارم
    من یک فلاش دیگه هم دارم که یونگنو هستش و بیشتر روی چتر استفاده میکنم به همین دلیل هم میخوام به صورت دو فلاش یکی روی چتر ( یونگنو ) و فلاش دوم روی دوربین که با فتوسل تریگ کنم و هم اینکه از دو فلاش روی دو چتر استفاده کنم
    فلاش كانن 430 فتوسل نداره و بايستي در حالت روي دو چتر از راديو تريگر استفاده كنيد. ضمنا من 430 رو كمتر از 300 تومن اخيرا جايي نديدم.
    N_qaraei تشکر می‌کند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

من هم 430 رو پیشنهاد میدهم.
    Farhad71 و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط N_qaraei نمایش پست ها
    دوستان عزیز و اساتید
    430 مسلما فلاش بهتریه فقط 866 هم وایرلس داره وGN بالاتر حالا باز اگر از دوستانی که با هر دو این فلاش ها کار کردن ( جناب برنجی عزیز رو میدونم که با هر دو کار کردن) میتونن بهتر راهنمایی کنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    فلاش كانن 430 فتوسل نداره و بايستي در حالت روي دو چتر از راديو تريگر استفاده كنيد. ضمنا من 430 رو كمتر از 300 تومن اخيرا جايي نديدم.
    با وجود اینکه بعید میدونستم از دوست عزیزم آقا فرید هم سوال کردم Canon 430EX II فتوسل داره (slave )
    موفق باشید/
    ویرایش توسط siavash_f : Friday 17 December 2010 در ساعت 21:19
    Farhad71، nadersharp و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام جناب فتحی
    فتوسل با اسلیو یه ذره فرق داره .منظور از فتوسل فقط حالتی هست که مثل فلاشهای آتلیه ( از قبیل SOMITA 180 ) یک چشمی دارند که بمحض شلیک شدن فلاش دیگه ای بلافاصله شلیک میکنند , حالا این شلیک فلاش اصلی باشه یا پری فلاش , براش فرقی نمیکنه ! هر دوربینی هم که فلاش بزنه , فلاشی که فقط روی حالت فتوسل باشه شلیک خواهد کرد در ضمن فقط بصورت منوال تنظیم خواهد شد و TTL براش بی معنی هست .ولی حالت اسلیو مدیریت فوق العاده ای روی گروه و کانال داره (‌ یعنی فقط میتونه برنامه ریزی بشه که فقط از یک بدنه ( یا کمندر ) دستور شلیک بگیره ) و حالتهایی مثل TTL رو هم پشتیبانی میکنه .پس این دو با هم متفاوتند . 430exii اسلیو میشه ( با اون مفهومی که عرض کردم ) ولی عملکردی بصورت فتوسلی نداره .
    موفق باشید
    siavash_f و nadersharp تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

با سلام
    جناب برنجی با توجه به تجربه ای که داشتین اگر بخواهید برای دوربین کنون یک فلاش در حدود 200 تا 300 انتخاب کنید چه فلاشی را انتخاب می کردید.
    با تشکر

صفحه 22 از 45 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین