صفحه 1 از 35 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

پیش فرض فلاشهای Yongnuo

سلام
    چند ماه پیش تصمیم داشتم که فلاش های Yongnuo رو معرفی کنم. اما شک داشتم که اینجا ارزش معرفی دارد یا خیر. البته ظاهرا طرفداران زیادی پیدا کرده. فکر می کنم از Nissin بهتر در اومده.
    تا اینکه مدل جدیدش یعنی YN-468 رو معرفی کرد.
    مدلهای 460II و 465 جزء مدلهای پرفروش بوده. این دو مدل رو از نزدیک دیدم اما باهاشون کار نکردم. کیفیت ساخت بدی نداشتند.

سایر محصولات در یک نگاه

Specification:

Upgraded Flash Speedlite YN-468, it's designed for Canon DSLR Camera.

The main difference between YN-468 and YN-467 is that YN-468 has the LED Display, Multi Strobeflash function, and can set the focus position of the light head manually, more professional and higher efficiency.

Function:

a), TTL mode, the metering system of this camera will detect flash illumination reflected back from the object so as to automatically control flash output in this mode. In this E-TTL mode, you can also make compensation of flash brightness with the " Output contral knob" within the range of ±3 ev, with the precision of 1/3 ev. ( The compensation value can be added to the compensation value set on the camera.)

b), Auto Zoom

1),The flash speedlite will move forward and backward with the changes of lens focus to suit different illumintion zones when it is mounted on the camera which supports E-TTL Function, the zoom range is 24mm - 85mm.

2), You also can set the focus position for the light head manually by pressing the mode swithc button + Power button.

c), Multi Mode, it's the strobeflash mode, the flash light will output the power, flash frequency and time flash you have set.

d), M mode, you can set flash luminance as per your favorite, luminance level will be displayed by luminance indicator. When taking photos, you only require setting the flash luminance, adjust the camera and press the shutter, the flash light will flash under the camera synchronous signal.

e), S1 Mode, it will work with the first work of the master flash synchronously in this mode, with the result consistent with the use of radio slave. ( When you use this mode, your master flash should be set at manaul flash, the TTL flash system with pre-flash function and the red-reduction function with multiple flashes should not be used.)

f), S2 Mode, it is very similar to S1 mode, but it can support the master flash in TTL mode. In particular, if S1 mode can not have correct and synchronous flash with the inbuilt flash, you can try to use S2 mode.

Advanced Application:

a), Multi-Lamp Lighting Application
    b), Exposure Bracketing ( FEB)
    c), Use Wide-angle Diffuser
    d), Rear-curtain Sync
    e), FE Lock ( This function can only be available when your camera supports it, for the setting of FE lick, refer to your camera manaul)
    f), Application of AF LED
    g), Exposure Compensation
    h), Feflection Flash
    i), Use Reflection Board to take photos

Parameters:
    Guide Number 33
    Flash Mode TTL / M / Multi / S1 / S2
    Circuit design Insulated Gate Bipolar Transistor (IGBT)
    Zoom Range 24mm, 35mm, 50mm, 70mm, 85mm
    Vertical rotation angle -7~90 degree
    Horizontal rotation angle 0~270 degree
    Power 4 X AA size Batteries ( Alkaline or Ni-MH are usable)
    Lighting times 100 - 1500 times (with AA alkaline batteries)
    Recycle Time approx 5s ( AA alkaline cell used)
    Color Temperature 5600K
    Flash Duration 1/800S - 1/20000S
    Flash Control TTL auto flash or manual level 8 light quantity output contral with 0.3 stop increment
    Dimensions 72 x 135 x 85mm
    Net Weight 250g

Suit for :

Canon 1000D 550D 500D 450D 400D 350D 50D 40D

Package Including:

1 x YN-468 Flash Speedlite
    1 x Mini Stand
    1 x Protecting bag
    1 x Flash Diffuser cover ( for free )
    1 x Manual in English and Chinese
    nmroshan، SBadri، ARASH II و 24 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

تشکر کرده
    4056

پیش فرض پاسخ: Yongnuo Flashes

سلام
    بالاخره آنقدر در فلیکر راجع به YN-460 II خواندم تا اینکه تصمیم گرفتم یک جفت بخرم.
    داخل جعبه یک فلاش، یک استند، یک کاور مخملی، دفترچه راهنما به زبان چینی و انگلیسی و یک دیفوزر که فکر کنم پارتی بازی کردند چون داخل جعبه نیست!

از نظر ظاهر، کیفیت ساخت قابل قبولی دارد. قابلیت گردش به تمام جهات را دارد. یک مقوای رفلکتور و یک دیفوزر در بالای فلاش وجود دارد که می شود جداگانه یا با هم استفاده کرد. در دفترچه از آن با Wide angle diffuser نام برده شده است.

این فلاش سه مد دارد (M,S1,S2). یک مد منوال و دو مد اسلیو. مد S1 اسلیو عادی که با دیدن نور شلیک می کند و مد S2 که پری فلش را نادیده می گیرد و در زمان صحیح شلیک می کند که این نکته بسیار خوبیست. یعنی با فلاش TTL هم تریگر می شود.

شنیده بودم که چشمی معمولی دارد و خیلی نباید روی آن حساب کرد اما از نظر من که خیلی عالی بود. فلاش دوربین را در 1/16 قدرت گذاشتم و در حالتها و فواصل گوناگون عکس گرفتم. از پشت دوربین، پشت سافت باکس و چتر، کنار دوربین و حتی از پشت در عمل می کرد!

در این عکس فلاش در اتاقی دیگر و مابین آن دیوار با پنجره های کوچک زیر سقف و فلاش هم روی میز است.
    قدرت فلاش از 1/1 تا 1/64 قابل تغییر است و در حالت 1/1 قابلیت Fine Tuning هم دارد.
    زمان recycle بسیار کوتاه است. با باتری های کاملیون تقریبا بعد از 1 یا 2 ثانیه آماده بود. در مد عکاسی پیاپی هم تست کردم و هر سه عکس با دوربین من دارای نور مناسب بود و فلاش شلیک کرد.
    در صورت عدم استفاده بعد از سه دقیقه به مد sleep، و بعد از 30 دقیقه خاموش می شود.
    خب تا اینجا همه چیز خوب بود. حالا بپردازیم به ایرادات.
    اولین مشکلی که داشتم با درب مخزن باطری بود. درب مخزن با یک زائده معلق به بدنه فلاش وصل است. وقتی که باطری را لود کردم کمی به سختی تونستم درب باطری را ببندم. احتمالا اگر کمی فشار زیادی هم وارد شود آن زائده می شکند.
    مشکل دیگر این است که فلاش ورودی سیم سینک ندارد. که البته برای من مهم نیست.
    اما در مجموع برای کاربری مثل من که احتیاجی به TTL ندارد، صبر و تجربه استفاده از فلاش منوال روی دوربین را دارد و از همه مهمتر بیشترین مورد استفاده در حالت off-camera باشد، ایده آل است.
    گاید نامبر این فلاش 38 در ایزو 100 و 53 در ایزو 200 است. اما برای مقایسه قدرت با SB-600 و EX 480 می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:
    کد:
    http://www.photoanswers.co.uk/Gear/Search-Results/Photo-Accessories/Youngnuo-YN-460-Power-Comparison/
    چون این فلاش در ایران عرضه نمی شود و به طبع در حال حاضر قیمتی هم برای آن نمی توان متصور شد، میزان کارایی این کالا به قیمت آن خیلی قابل محاسبه نیست. اما اگر این فلاش با این مشخصات، دوام و کارایی مناسبی در طول زمان داشته باشد (که کسی نمی داند چقدر کار می کند!) به قیمتی که برای من تمام شد می ارزد.

اما خبر خوب اینکه مدل جدید این فلاش با نام YN-560 در راه است که ملت در آنور آب منتظر آن هستند.
    تغییراتی که در این مدل به وجود آمده به شرح ذیل است:
    \Power Zoom 24-105
    G.no. 58@iso 100
    The improved wireless triggering sensor
    New PC synchronous port
    New charging socket for external power pack
    Supporting high-speed continuous shooting
    The more fine output control
    ranges from 1/128 to 1/1 and each class of flash output has 8 small fine tuning
    The automatic setting saving
    Sound indicator

بابت عکسها که خیلی با عجله،با وایت بالانس بد و بدون خوشگل بازی گرفته شده، عذر می خواهم.
    nmroshan، Hajiabadi، A_Maddah و 39 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Yongnuo Flashes

سلام
    اول اینکه دیدم فقط برای یک سری از دوربین های کانن هست ، یعنی مثلا برای 5D نمیشه استفاده کرد . درسته ؟
    دوم اینکه به دلیل نبود این فلاش در ایران ، قیمت دلاری اون رو اگه مرحمت بکنید سپاس گذار میشوم .
    با تشکر

تشکر کرده
    4056

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Yongnuo Flashes

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه دیدم فقط برای یک سری از دوربین های کانن هست ، یعنی مثلا برای 5D نمیشه استفاده کرد . درسته ؟
    دوم اینکه به دلیل نبود این فلاش در ایران ، قیمت دلاری اون رو اگه مرحمت بکنید سپاس گذار میشوم .
    با تشکر
    کدام مدل را می فرمایید؟ فلاش های غیر تی تی ال مثل YN-460II , YN-560 با هر دوربینی کار می کند. تی تی ال ها هم که فکر کنم ورژن کنون با همه دوربینها سازگار است
    REZAI تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه nejatinezhad آواتار ها
    تشکر کرده
    1736

پیش فرض پاسخ : Yongnuo Flashes

با تشکر از وارد کننده این قطعه که لطفش شامل من شد و یک فلاش YN-460II برام فرستاد.
    مزایا:
    گاید نامبر بالا
    کیفیت ساخت خوب(مشابه فلاش تریگر همنام خودش)
    کنترل خوب بر قدرت و زاویه تابش
    کالیبره شدن سریع

معایب:
    معایب خاصی نداره به غیر از درب باطری و به نظر من ایجاد حرارت خیلی زیاد(البته با مقایسه با فلاش های محدودی که در دسترس بودند)
    mreza1001 و poker تشکر می‌کنند.
    NIKON D810+24-120+50

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

Blic YN460 گویا تریگر نوری هم دارد.

همین مدله؟ قیمتش چنده تو ایران؟
    محمد رضا میلانی

تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    Blic YN460 گویا تریگر نوری هم دارد.

همین مدله؟ قیمتش چنده تو ایران؟
    نام این دو مدل YN-460 , YN-460 II هست همچین پسوندی من نشنیدم. تمامی فلاش های یانگ نیو جز یکی دو مورد چشمی نوری دارند (اگر منظورتان این باشد)
    یک موردی را هم به ریویو این فلاش اضافه کنم. چشمی آن در استودیو بسیار عالی عمل می کند. و اصلا لازم نیست در دید مستقیم باشند اما در نور روز و محیط بیرون مشکل دارد. مگر اینکه هوا کمی تاریکتر شود.
    ویرایش توسط Kholeno : Sunday 4 July 2010 در ساعت 09:53
    A_Maddah، Halalzadeh، mreza1001 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

با سلام
    دوست عزیز فلاشی که مشابه فلاش 580 کانن باشه کدوم این ها هست . و اگر زحمتی نباشه یه مقایسه ای بین اونها انجام بدین و قیمت ها رو هم اگر بگین مممنونتون میشم .
    با تشکر

تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز فلاشی که مشابه فلاش 580 کانن باشه کدوم این ها هست . و اگر زحمتی نباشه یه مقایسه ای بین اونها انجام بدین و قیمت ها رو هم اگر بگین مممنونتون میشم .
    با تشکر
    از نظر قدرت فلاش YN-560، اما از نظر امکانات YN-468.
    این یک مقایسه بین این دو:
    کد:
    http://speedlights.net/compare-speedlight-specs/?model=YN468&model2=580EX+II
    و این هم یک ریویو:
    کد:
    http://speedlights.net/2010/05/11/yongnuo-yn-468-e-ttl-review/
    usef، mreza1001، poker و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

با سلام
    قیمت ها چی ؟ تهران هست ؟ نمایندگی یا کسی که بیاره هست ؟

صفحه 1 از 35 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین